The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Tirgus Placis > Pērk/pārdod auto
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 28.12.2010, 00:52   #601
Lietotājs
Jauniņais

Reģistrācija: 27.09.2006
Dzinējs: 1.9d
Ziņas: 79
Lietotājs atslēdzis(a) reputācijas līmeņa attēlošanu
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no VALIKS
čau visiem.biku nepatemu bet intrese vai kadam nau kas zinams par šo auto
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/ca...x-3/gxxpd.html

Vecīt, labāk aizmirsti par šito variantu, šķūnings ar drakona stūri-tas po, to var labot, bet skaitļi 1,9l V6 paši par sevi ne par ko labu neliecina. dzinējam man liekas ir kaut kādi 150zs, bet viņš ne sūda neiet, 6 virzuļi v veidā uz tik mazu tilpumu... tam motoram daudz enerģijas aiziet, lai pagriestu pats sevi. tur klāt dzinējs ir relatīvi sarežģits, dārgs remontā un tūningam salīdzinot ar rindinieku. ja gribi tādu mašīnu, tad meklē labāk 2.0 16v, tici man, tas būs stipri labāks variants. patiesībā vispār nezinu nevienu V6, kurš labi grieztos ja nu vienīgi MB 320CDI.
P.S.
Kas attiecas uz pārējiem komentētājiem, tad es teiktu, ka viņi nav objektīvi.
Vecs 28.12.2010, 03:08   #602
kaspars
Vietējais

kasparsLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.07.2006
Dzinējs: ļoti labs
Ziņas: 3,623
kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Lietotājs
Vecīt, labāk aizmirsti par šito variantu, šķūnings ar drakona stūri-tas po, to var labot, bet skaitļi 1,9l V6 paši par sevi ne par ko labu neliecina. dzinējam man liekas ir kaut kādi 150zs, bet viņš ne sūda neiet, 6 virzuļi v veidā uz tik mazu tilpumu... tam motoram daudz enerģijas aiziet, lai pagriestu pats sevi. tur klāt dzinējs ir relatīvi sarežģits, dārgs remontā un tūningam salīdzinot ar rindinieku. ja gribi tādu mašīnu, tad meklē labāk 2.0 16v, tici man, tas būs stipri labāks variants. patiesībā vispār nezinu nevienu V6, kurš labi grieztos ja nu vienīgi MB 320CDI.
P.S.
Kas attiecas uz pārējiem komentētājiem, tad es teiktu, ka viņi nav objektīvi.

kas attiecas uz Tavu komentāru par arī manu komentāru, tad gribu lai Tu zini, ka rakstot savu komentāru par objektivitāti aizmirsu! sorry!
Valiks vai 6valiks (kā nu kuro reizi) mums tāds īpašs lietotājs. domājams, ka viņam derēs kā pūķustūre tā arī mazlitrāžas V6.

p.s. būtu Tavā komentārā kaut viens objektīvs spriedums bijis..

Because I'm just so damn fucking fantastic. Probably I have a huge knob too
kaspars nav forumā   Citēt
Vecs 28.12.2010, 21:18   #603
Lietotājs
Jauniņais

Reģistrācija: 27.09.2006
Dzinējs: 1.9d
Ziņas: 79
Lietotājs atslēdzis(a) reputācijas līmeņa attēlošanu
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no kaspars
kas attiecas uz Tavu komentāru par arī manu komentāru, tad gribu lai Tu zini, ka rakstot savu komentāru par objektivitāti aizmirsu! sorry!
Valiks vai 6valiks (kā nu kuro reizi) mums tāds īpašs lietotājs. domājams, ka viņam derēs kā pūķustūre tā arī mazlitrāžas V6.

Kaspar, manā komentārā bija veseli 3 objektīvi spriedumi:
"tur klāt dzinējs ir relatīvi sarežģits, dārgs remontā un tūningam salīdzinot ar rindinieku".
Pārējais... Tev taisnība- mani subjektīvie spriedumi vadoties no pieredzes.
Es ceru, ka ar savu komentāru, esmu licis cilvēkam padomāt par izvēli.
Vecs 28.12.2010, 23:30   #604
EVILemsy
Vietējais

EVILemsyLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2006
Dzinējs: 2,5 BENZIN
Ziņas: 2,811
EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija
Noklusējot

šitās mazdas ir baigie sū.i bija reiz 4omam, pis.s ar elektribu visu laiku, negāja rija degvielu! viskautkas juka bruka! neiesaku ja neesi ar elektroniku uz tu !
Vecs 31.12.2010, 13:04   #605
VALIKS

Ziņas: n/a
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no kaspars

kad raksti tad padoma ko raksti vecit.es te iegaju lai uzinatu par auto nevis tavas tizlas domas par mani vai kadu citu.
  Citēt
Vecs 31.12.2010, 13:05   #606
VALIKS

Ziņas: n/a
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Lietotājs
Kaspar, manā komentārā bija veseli 3 objektīvi spriedumi:
"tur klāt dzinējs ir relatīvi sarežģits, dārgs remontā un tūningam salīdzinot ar rindinieku".
Pārējais... Tev taisnība- mani subjektīvie spriedumi vadoties no pieredzes.
Es ceru, ka ar savu komentāru, esmu licis cilvēkam padomāt par izvēli.

paldies par info loti nodereja
  Citēt
Vecs 31.12.2010, 16:48   #607
kaspars
Vietējais

kasparsLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.07.2006
Dzinējs: ļoti labs
Ziņas: 3,623
kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no VALIKS
kad raksti tad padoma ko raksti vecit.es te iegaju lai uzinatu par auto nevis tavas tizlas domas par mani vai kadu citu.

Tev arī laimīgu Jauno gadu!

Because I'm just so damn fucking fantastic. Probably I have a huge knob too
kaspars nav forumā   Citēt
Vecs 31.12.2010, 18:31   #608
Menn
Vietējais

MennLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.01.2008
Dzinējs: M50B20TU
Ziņas: 2,280
Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties
Noklusējot

a kāda vsp VW forumam daļa gar Mazdu?
Sacepās hz pa ko.
Shity day
Laimīgu
Menn nav forumā   Citēt
Vecs 11.01.2011, 11:08   #609
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 20.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,370
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/ot...ies/cgdmh.html

Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 15.01.2011, 13:02   #610
Evilruncha
Kluba draugs

EvilrunchaLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.02.2006
Dzinējs: 2Litri CocaCola
Ziņas: 6,052
Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība
Noklusējot

Ja kādam vēl gribas pasiekaloties...No mobile.de atlasīju pāris interesantākos piedāvājumus.

Budžeta variants,pilnīgs stock un cena arī laba:
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sh...n&pageNumber=1

Viens no maniem favorītiem cenas/komplektācjas ziņā:
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sh...n&pageNumber=3

TOP favorīts.Cena ar domāju ir ok,ja paskatās,kas viņam ir izdarīts:
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sh...n&pageNumber=1

Smuks 16v,nieka 5k eiro
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sh...&ta bNumber=1
BET vajag to ko Runcha pieprasa kā dzīves patiesību: SĒDINĀT!
Evilruncha nav forumā   Citēt
Vecs 15.01.2011, 13:08   #611
Evilruncha
Kluba draugs

Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Evilruncha
Ja kādam vēl gribas pasiekaloties...No mobile.de atlasīju pāris interesantākos piedāvājumus.
Sapņot nav kaitīgi,bet ja būtu money,laikam brauktu pakaļ otrajam variantam,jo trešajam un ceturtajam variantam cūciņa ļoti liela vajadzīga
Vecs 19.01.2011, 01:30   #612
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.06.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 3,902
Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Kaut kur redzēts...
Vecs 19.01.2011, 11:18   #613
b3
Jauniņais

Reģistrācija: 07.02.2008
Ziņas: 142
b3 .Neitrāls
Noklusējot

Nu nezinu kādā viņš ir tehniskajā stāvoklī un kāds tur ir motors, bet pēc bidēm spriežot cena ir stipri par augstu!
b3 nav forumā   Citēt
Vecs 19.01.2011, 11:55   #614
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,188
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Kuģa kapteiņa stūre un samta sēdekļi
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 19.01.2011, 14:55   #615
Evilruncha
Kluba draugs

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Drag
Drag,kas tur labs?šis scirocco nebūtu pelnījis,ka viņu pat spamā ieliktu
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 07:14.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club