The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 27.05.2013, 02:26   #301
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Reģistrācija: 06.05.2006
Dzinējs: 2.0 16v
Ziņas: 2,832
Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Jaanis
Gribēju uzzinat, vai Līvānos vēl ir tas vr6 2.9 motors? ja ir, kāda cena?

Šķiet ka problēma būs lielāka, kā tikai salūzis gredzens. Svece bija aplipusi ar alumīniju. Varētu būt izkusis virzulis
Nomēri kompresiju, tad nocel galvu un tad izdari secinājumus
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 27.05.2013, 02:59   #302
VRsick
Lietotājs

VRsickLietotāja bilde

Reģistrācija: 09.11.2009
Dzinējs: vr6 3.0 turbo project
Ziņas: 802
VRsick .Labs sākums VRsick .Labs sākums
Noklusējot

beiktajā cilindrā kompresijas vispar nevija- nemaz
VRsick nav forumā   Citēt
Vecs 27.05.2013, 10:20   #303
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Jaanis
beiktajā cilindrā kompresijas vispar nevija- nemaz
Mēdz gadīties tā ka nolūzt virzuļa gabals saloka varstus un nav kompresijas
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 27.05.2013, 13:03   #304
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,793
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Kas tev bija darīts ar bloku?? 2.8 pārurbi uz 2.9? kur to darīji??
Vecs 27.05.2013, 13:42   #305
VRsick
Lietotājs

VRsickLietotāja bilde

Noklusējot

2.8 bloks bija pārurbts uz 2.9. Bija uztaisīta nedaudz lielāka pielaide starp virvuli un cilindra čaulu, lai virzulim izplešoties, nesāktu ķīlēt.
Virzuļi bija atstāti oriģinālie 2.9 no vecā motora. Nebija pārāk nodiluši. Virzuļiem jauni gredzeni.

Mani jau te cenšas pierunāt taisīt 2.8 vr6 turbo, bet kaut kā viss tas čakars nedaudz biedē. Ja jau standarts ar atmosfērisko motoru neturēja, tad kur nu vēl turbo. Kaltos virzuļus galīgi negibās pirkt. Plus vēl no kā ņemt turbīnu, kā uzbūvēt ieplūdnieku, izplūdes zirnekli? kā samazināt kompresiju? Pārāk augstu galvu celt arī nevar. Mainīsies vārstu sadales fāzes. Tur vajag kāda nopietna speciālista palīdzību.

Ko Rom4iks par to saka? Vai standarta iekšas kaut ko tādu izturēs? Ar vadību nebūtu problēmu. Ir MS2 bloks, kuru vēl nebiju paspējis uzlikt. Par to arī liela škrobe.
Vecs 27.05.2013, 13:46   #306
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Jaanis
2.8 bloks bija pārurbts uz 2.9. Bija uztaisīta nedaudz lielāka pielaide starp virvuli un cilindra čaulu, lai virzulim izplešoties, nesāktu ķīlēt.
Virzuļi bija atstāti oriģinālie 2.9 no vecā motora. Nebija pārāk nodiluši. Virzuļiem jauni gredzeni.

Mani jau te cenšas pierunāt taisīt 2.8 vr6 turbo, bet kaut kā viss tas čakars nedaudz biedē. Ja jau standarts ar atmosfērisko motoru neturēja, tad kur nu vēl turbo. Kaltos virzuļus galīgi negibās pirkt. Plus vēl no kā ņemt turbīnu, kā uzbūvēt ieplūdnieku, izplūdes zirnekli? kā samazināt kompresiju? Pārāk augstu galvu celt arī nevar. Mainīsies vārstu sadales fāzes. Tur vajag kāda nopietna speciālista palīdzību.
Virzulis visticamāk izjuka dēļ detonācijas, detonāciju neturēs neviens kaltais virzulis!
Jā un par turbo uzskatu ka no ta nav īsti jēgas uz bezpiedziņas, tad jau labāk normālu atmosfērnieku sabūvet
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 27.05.2013, 13:58   #307
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Eddza
Virzulis visticamāk izjuka dēļ detonācijas, detonāciju neturēs neviens kaltais virzulis!
Jā un par turbo uzskatu ka no ta nav īsti jēgas uz bezpiedziņas, tad jau labāk normālu atmosfērnieku sabūvet
Pareizi, sākumā būtu jātiek skaidrībā par iemeslu - kāpēc
jo neviens virzulis neizturēs detonāciju, lieso. Un ja pareizi saregulēs vadību tad domāju arī standarta iekšas turētu gan paaugstināto jaudu atmosfēras motoram gan turbo, līdz cik zs man man zināms bet domāju ka + 50-70 zs noteikti izturētu
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 27.05.2013, 14:15   #308
VRsick
Lietotājs

VRsickLietotāja bilde

Noklusējot

Vairā ir aizdomas, ka gāj liesajā. Detonāciju būtu pamanījis.

Arī ar labi sabūvētu atmosfētisko kādreiz būs par maz
Vecs 27.05.2013, 15:48   #309
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

ja es būvētu tagad VR6T tad es noteikti paņemtu par pamatu 2.8 24V, standarta iekšas 2.0 8V motora tur 370HP bez nekādām problēmām, biju pamocījis ta pamatigi to motoru un nekadu lieku trokšņu līdz šai dienai nav, VR6 iekšas ne ar ko daduz pēc savas uzbūves neatšķiras, vienīgais kas atšķiras ir degkameras forma, kura nav pateicīga pret detonāciju ta man GintsK kādreiz stastija.

bet ja uzlikt mērķi būvēt turbo motoru, tad ideāls salikums 225Hp golfa vai S3 vai TT motors ar handmade izplūdi, savus 350-400HP ar pareizo vadību, vai jau parbaudīta vērtība 2.0 16VT ar ADY vai 2E apakšu + ABF vai 9A galva (atceramies ka 9A galvai pēc 94 gada nak ABF forma)

ka jau parasti viss atdūras pret maka biezumu, pareizā 2.0 16VT motora izmaksas 2000Ls plikas detaļas bez sajūga un darba (man ta sanāca, ABF donors, galvas apstrāde, 1Z bloks, H klaņi T virzuļi man ir no TFSI bet var atstat ADY vai 2E ja ir labi trāpījušies visi loriņi blīves blīvslēgi kompensatori no janakiem motoriem vieglie stipras šāles (SPOOTERI) eļļas sūknis, panna priekš kartera no 1Z zobene, ķēde starp sadalenēm eļļa filtri )
Vecs 29.05.2013, 14:09   #310
VRsick
Lietotājs

VRsickLietotāja bilde

Noklusējot

Vai tās ir sprauslas virzuļa dzesēšanai?
http://www.passat35i-forum.de/index....d&threadID=631

Vecs 30.05.2013, 00:31   #311
VRsick
Lietotājs

VRsickLietotāja bilde

Noklusējot

tiešām neviens nezin?

Cik es mācēju atrast googlē, tad secinaju, ka tās varētu būt virzuļu atdzesēšanai paredzētas sprauslas. Tās ir īpaši svarīgas turbo motoriem.
Vecs 30.05.2013, 00:35   #312
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,699
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Pēc skata man pierastākas šāda veida.
http://www.alibaba.com/countrysearch...ng-nozzle.html
Vecs 30.05.2013, 01:52   #313
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Upitis
Pēc skata man pierastākas šāda veida.
http://www.alibaba.com/countrysearch...ng-nozzle.html
tas nav gadījumā tas pats, kā 2e blokam nāks zem virzuļiem tādi smidzinātāji.? man likās ka tā ir ekstra eļļošana, vai tā skaitās kā dzesēšana.?
Vecs 30.05.2013, 01:57   #314
VRsick
Lietotājs

VRsickLietotāja bilde

Noklusējot

jā. Man arī no sākuma likās, ka VR6 motoram nemaz nav šādas sprauslas, bet papētot vairak, izrādās ka manis ieprieks minētās ir virzuļu atdzesēšanai paredzētās sprauslas.

Bez šīm sprauslām nesanāk nekāds turbo motors. Virzuļi kusīs kā krītiņi saulē
Vecs 30.05.2013, 03:03   #315
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Šādas sprauslas ir gan 2E, gan KR gan PL, gan 9A gan jau kā arī VR6 ir tikai 1m8 un 2,0 motoriem tās ir līdzīgas bet VR6 neesmu redzējis, TDI motoriem arītādas ir

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 23:40.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club