The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 13.01.2013, 23:47   #241
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,188
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Forši Šīs ir tavējās?
P.s. Vakar labāk iepazinos ar tavu studiju kolēģi Artūru Zadovski. Pasaule ir maza
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 01.02.2013, 02:26   #242
VRsick
Lietotājs

VRsickLietotāja bilde

Reģistrācija: 09.11.2009
Dzinējs: vr6 3.0 turbo project
Ziņas: 802
VRsick .Labs sākums VRsick .Labs sākums
Noklusējot

Šodien iegādāts šāds te štruntiņš

Vakarā arī novērsta logu aizsvīšana. Par iemeslu bija pazudis gumijas propķis, un vecais porolons, kas bija sadrupis.
VRsick nav forumā   Citēt
Vecs 17.02.2013, 15:43   #243
VRsick
Lietotājs

VRsickLietotāja bilde

Noklusējot

Sveiki!
Meklēju tehnisko literatūru savam bakalaura darbam. Tēma ir par sadales vārpstu maiņu, un kā tas atspoguļojas uz dzinēja darbību. Varbūt kādam no foruma lietotājiem, par šo tēmu ir kāda grāmata, vai cita veida raksti, kur varētu būt aprakstīta teorija par sadales vārpstas izciļņu ģeometriju, sadales vārpstu materiālu, utt.
Vien vārd sakot, viss par sadales vārpstām.
Varbūt ir zināms kāds projekts, kur būtu arī saistība ar šo tēmu, vai arī kāds ir darījis kaut ko līdzīgu.

Paldies jau iepriekš!
Vecs 18.02.2013, 03:26   #244
Ernc
Jauniņais

ErncLietotāja bilde

Reģistrācija: 10.02.2009
Dzinējs: 2.4 D5, 163zs, 340Nm
Ziņas: 129
Ernc .Neitrāls
Noklusējot

Iesākumam google.com -> camshaft theory. Rezultātu tik daudz, ka maz neliekas
Vecs 18.02.2013, 11:58   #245
VRsick
Lietotājs

VRsickLietotāja bilde

Noklusējot

Man labāk derētu grāmatas, vai kaut kādi pdf formāti.
Par to, ka pilns internets, jau esmu pārliecinājies. Bet šoreiz šāda veida informācija nederēs
Vecs 18.02.2013, 22:18   #246
Ernc
Jauniņais

ErncLietotāja bilde

Reģistrācija: 10.02.2009
Dzinējs: 2.4 D5, 163zs, 340Nm
Ziņas: 129
Ernc .Neitrāls
Noklusējot

Nu internetā tieši ir ļoti daudz pieejama informācija tieši par grāmatām un pdf arī nav retums. Nezinu kur studē, bet man kad studēju RTU bija pieejamas vairākas interneta grāmatu krātuves/bibliotēkas, kur bija lielā daudzumā visāda literatūra. Tajā pašā viki kaut ko lasot beigās ir atsauces uz grāmatām un vērā ņemamu literatūru kuru tālāk tikai atliek sameklēt. Un kā jau teicu ļoti daudz grāmatas ir pieejamas digitālā formātā. Starp citu, ja nemaldos, lietotājs Degvīns vija sapircies kaut kādas smalkas teorijas grāmatas.
Vecs 21.02.2013, 14:20   #247
VRsick
Lietotājs

VRsickLietotāja bilde

Noklusējot

Varbūt kāds no speciālistiem varētu man lūdzu pastāstīt, kā būtu labāk darīt? Liekot jaunās sadales vārpstas atstāt hidrauliskos kompensatorus, vai piemeklēt no kaut kā cietos?
Pusi un mīnusi abiem variantiem?
Vecs 21.02.2013, 19:07   #248
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,793
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Jaanis
Varbūt kāds no speciālistiem varētu man lūdzu pastāstīt, kā būtu labāk darīt? Liekot jaunās sadales vārpstas atstāt hidrauliskos kompensatorus, vai piemeklēt no kaut kā cietos?
Pusi un mīnusi abiem variantiem?

domāju ka vajag viekarsi jaunos
Vecs 21.02.2013, 19:11   #249
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

jāsāk jau ar to ka sadales vārpstas atšķiras, ir priekš tā saucamam "šaibām" un priekš kompensatoriem

es uzliku "šaibas" uz parastām sadalenēm, tā graboņa no motora mani ātri vien izveda no pacietības un es ieliku atpakaļ kompensatorus
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 21.02.2013, 20:29   #250
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,699
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Dzirdts ka liek no BMW kuri ir cietki.
Vecs 21.02.2013, 20:49   #251
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,188
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Vari drosi likt jaunus hidrauliskos kompensatorus kas paredzeti originalam.
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 21.02.2013, 23:03   #252
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Upitis
Dzirdts ka liek no BMW kuri ir cietki.
es savukārt dzirdēju ka vieglāki )) bet tiešam, kaut kur un galīgi nevaru apgalvot ka tā ir
Vecs 21.02.2013, 23:06   #253
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
Vari drosi likt jaunus hidrauliskos kompensatorus kas paredzeti originalam.

Cik man zināms tad līdz 6500 vispār nekādas problēmas ar kompensatoriem man pašam pat līdz 7200 tur, bet man nav galīgs standarts vārstu mehānisma, lai gan ne no standarta ir tikai vieglākie šķīvīši (titāna)
Vecs 21.02.2013, 23:39   #254
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,793
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Vieglaki kompensatori ir no jaunakiem audi motoriem, man bija detalas kods kautkur, man to degvins ieteica jaunam motoram
Vecs 22.02.2013, 11:21   #255
VRsick
Lietotājs

VRsickLietotāja bilde

Noklusējot

nu tad skaidrs, ka jādomā par kaut kādiem hidrauliskajiem kompensatoriem. Nav jāgas čakarēties ar tiem cietajiem

Tie Audi noteikti maksās arī pamatīgu ciparu. Bet nu varbūt intereses pēc vari iedot to kodu, lai var padomāt.
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 23:51.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club