The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Scirocco
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 30.12.2011, 20:07   #181
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Tomarins
un tā mans mazais brālītis pagājušajā gadā manu calibru apskādēja!!!!!!!!
Cik brālītim gadu.? vai arī viņš bija tas pret ko atdūrās un tāpēc viņš vainīgs ka stāveja ceļā.?
Vecs 30.12.2011, 21:14   #182
Tomarins
Lietotājs

TomarinsLietotāja bilde

Reģistrācija: 03.01.2007
Dzinējs: 1.8
Ziņas: 307
Tomarins .Neitrāls
Noklusējot

mācijās braukt 333 pa ledu, nesanāca kā gribējās. Kā viņš pats teica skola maksā naudu!!!!!!!
Tomarins nav forumā   Citēt
Vecs 02.02.2012, 02:23   #183
Tomarins
Lietotājs

TomarinsLietotāja bilde

Tomarins .Neitrāls
Noklusējot

jautajums par temp. daciku paneli, no kurienes vinam pienaak info?man panelī nerada temp, bet siltums nāk.

Pēdējo reizi rediģēts Tomarins, 02.02.2012 plkst 12:36.
Vecs 02.02.2012, 12:35   #184
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Tomarins
jautajums par tem. daciku paneli, no kurienes vinam pienaak info?man panelī nerada temp, bet siltums nāk.
info pienāk no temp dačika, kurš visdrīzākticams atrodas kaut kur galvā, laikam.
Vecs 02.02.2012, 12:39   #185
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Tomarins
>?!
skaties galvā saskrūvēti kaut kādi devēji no kuriem aiziet vadi uz salonu, varbūt kādam no tiem devējiem ir nokritis vads vai kas tamlīdzīgs, vai nu pats tas devējs ir beigts, var jau būt ka spidometrs vainīgs, pamēģini tos pienākošos vadus paskatīties, varbūt tur kaut kas nav.

šitādā aukstumā varbūt viņš niķojās, piemēram es vakar vakarā iedarbināju rocco un tahometrs uzkārās uz 3000rpm, motors iesila viss bija čotka.
Vecs 24.05.2012, 00:21   #186
Tomarins
Lietotājs

TomarinsLietotāja bilde

Tomarins .Neitrāls
Noklusējot

jautājums kur rīt dabūt gāzes trosīti? ceļa posmā starp rēzekni un rīgu? var būt ir orģinālais nr?
Vecs 25.05.2012, 14:33   #187
Tomarins
Lietotājs

TomarinsLietotāja bilde

Tomarins .Neitrāls
Noklusējot

Vecs 12.07.2012, 23:16   #188
Tomarins
Lietotājs

TomarinsLietotāja bilde

Tomarins .Neitrāls
Noklusējot

Otrdien izieta TA ar pirmo reizi, pateicoties saprotošam darbiniekam kurš ar tekstu ''šādi auto pie mums reti parādās'' pievēra acis uz vienu divnieku
Respekt viņam!!!
Vecs 13.07.2012, 01:12   #189
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Tomarins
Otrdien izieta TA ar pirmo reizi, pateicoties saprotošam darbiniekam kurš ar tekstu ''šādi auto pie mums reti parādās'' pievēra acis uz vienu divnieku
Respekt viņam!!!
paveicās.
Vecs 13.07.2012, 20:38   #190
Tomarins
Lietotājs

TomarinsLietotāja bilde

Tomarins .Neitrāls
Noklusējot

ta gadas
Vecs 04.08.2012, 11:34   #191
Tomarins
Lietotājs

TomarinsLietotāja bilde

Tomarins .Neitrāls
Noklusējot

kādam mazajam narikam niezēja nagi
http://foto2.inbox.lv/black2/sc/IMG0...20804-0902.jpg
http://content24-foto.inbox.lv/album...20804-0903.jpg
Vecs 04.08.2012, 12:02   #192
Tomarins
Lietotājs

TomarinsLietotāja bilde

Tomarins .Neitrāls
Noklusējot

steidzami!!!!
sakarā ar šīs nakts kāda varoņdarbiem tiek steidzami meklēts šofera puses mazais lodziņš
Vecs 04.08.2012, 13:50   #193
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,699
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

maģis bij atstāsts ar paneli virsū ?
Vecs 04.08.2012, 13:59   #194
Tomarins
Lietotājs

TomarinsLietotāja bilde

Tomarins .Neitrāls
Noklusējot

tur maģim ar izolenti bija pietīts panelītis, lai jau mazie nariki klausās nav žēl, bet nu stiklu gan žēl, būtu labāk otrā pusē izsituši tas man vismaz mājās mētajas. bet te ir atsaucīgi cilvēki un divi jau ir piedāvājuši, tā kā būs jau labi.
Vecs 19.03.2013, 01:03   #195
Tomarins
Lietotājs

TomarinsLietotāja bilde

Tomarins .Neitrāls
Noklusējot

sakarā ar to ka motors sāk dvest pēdējās dvašas tiek meklēts cits bloks ar kodu DX
var būt kādam ir lieks?
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 07:48.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club