The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Citas lietas > Par visu
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 23.11.2008, 21:13   #1
arvils

Ziņas: n/a
Noklusējot Sniegi...

Kā jums šī deniņa,un vai ir kādas idejas,kur varētu pa kādu placīti pavizināties,iesilt ziemai????
  Citēt
Vecs 23.11.2008, 21:55   #2
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Ziņas: 8,907
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Mums Olaine īstenība nemaz rihtīgas vetras pagaidam arī nebija sniegs ir, bet nav tik traki kā Rīgā

Paviznāties var, bet tagad tik nākamas brīvdienas sanaks
Vecs 23.11.2008, 22:10   #3
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.06.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 3,902
Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Nu sniedziņš ir ''mazliet'' Ar vasaras riepam taa knapi no setas var izbraukt, pabraukt vispār neiespejami (gan ar FWD ,gan ar RWD) Sniega karta ir virs 30cm Zel nav fochika bet sniegs sasnidzis ta ka izskatas ka mans rocco ir bez ritenjiem.
Bet vismaz ir ko darit!!!
Vecs 23.11.2008, 22:19   #4
arvils

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Drag
Nu sniedziņš ir ''mazliet'' Ar vasaras riepam taa knapi no setas var izbraukt, pabraukt vispār neiespejami (gan ar FWD ,gan ar RWD) Sniega karta ir virs 30cm Zel nav fochika bet sniegs sasnidzis ta ka izskatas ka mans rocco ir bez ritenjiem.
Bet vismaz ir ko darit!!!
Es jau 200 km nobraucu šodien,redzēju,kā viena māmiņa savu 4 gadīgo meitu bij pret fūres priekšu izlīmējusi,no ford sierras tikai purns pāri bij palicis Nezinu,man itkā braucas normāli,tik nezinu kur lai pagassē,man patīk katru gadu pirms ziemas pa kādu placi pavizināties,it sevišķi,ja cita mašīna,tad uz ceļa tāda labāka sajūta
  Citēt
Vecs 23.11.2008, 22:21   #5
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Man darbā karteja noliktavas parcelšana, priekšniekam gribas saekonomēt parbraucot uz lētākam telpam, bet man visticamak buus jastrada visas nakamas brivdienas

p.s. slidinašos darbadienās lidojot no 1 uz 2 noliktavu
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 23.11.2008, 22:24   #6
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Cilvēki jau brauc ka vasarā, daudzi ari ar vasaras riepam

nav jau nekādsbrīnums ka slīd, piemerotas riepas un braukšanas stilu jaizmanto drošībai

Bet paslidinaties gan vajaga kautkur kautkad, savadak ielas buus jaakstas, pret to instinktu jau nevar cinities, japatrako kautkur
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 23.11.2008, 22:32   #7
arvils

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Cilvēki jau brauc ka vasarā, daudzi ari ar vasaras riepam

nav jau nekādsbrīnums ka slīd, piemerotas riepas un braukšanas stilu jaizmanto drošībai

Bet paslidinaties gan vajaga kautkur kautkad, savadak ielas buus jaakstas, pret to instinktu jau nevar cinities, japatrako kautkur
Nu tur jau tā lieta,man šodien ar visām ziemenēm bij tāda nedroša sajūta,jo ar šo auto nekad nav pa sniegu braukts.Vēl es nevaru saprast tos debīlos,kas šodien pa pleskaveni deva vaļā uz kādiem 130,tur bij tīrs ledus +snegs+putenis ar redzamību 30m labākajā gadījumā...Labi,ka man vismaz tas viss labi beidzās nepatrāpīt kādā idiotu krašā,jo ko viņi darītu,ja priekšā kāds būtu sagriezies,vot nezinu...
  Citēt
Vecs 23.11.2008, 22:37   #8
Face
Vietējais

FaceLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.03.2007
Dzinējs: 2,0 8V 115zs
Ziņas: 1,721
Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

LLU stāvvietā Ar Karlixu jau pabraukājām
Vecs 23.11.2008, 22:44   #9
arvils

Noklusējot

domāju rītvakar uz berģu depo stāvvietu jāaizmauc,šodien vairs nekā,promilles
  Citēt
Vecs 23.11.2008, 23:24   #10
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no arvils
Es jau 200 km nobraucu šodien,redzēju,kā viena māmiņa savu 4 gadīgo meitu bij pret fūres priekšu izlīmējusi,no ford sierras tikai purns pāri bij palicis Nezinu,man itkā braucas normāli,tik nezinu kur lai pagassē,man patīk katru gadu pirms ziemas pa kādu placi pavizināties,it sevišķi,ja cita mašīna,tad uz ceļa tāda labāka sajūta
http://www.tvnet.lv/auto/zinas/road_...php?id=4903721
Vecs 23.11.2008, 23:27   #11
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no arvils
Nu tur jau tā lieta,man šodien ar visām ziemenēm bij tāda nedroša sajūta,jo ar šo auto nekad nav pa sniegu braukts.Vēl es nevaru saprast tos debīlos,kas šodien pa pleskaveni deva vaļā uz kādiem 130,tur bij tīrs ledus +snegs+putenis ar redzamību 30m labākajā gadījumā...Labi,ka man vismaz tas viss labi beidzās nepatrāpīt kādā idiotu krašā,jo ko viņi darītu,ja priekšā kāds būtu sagriezies,vot nezinu...
Nu rocco ar labam ziemenem turas pie celja diezgan labi!! bet ne tik labi ka vasara!!
Vecs 23.11.2008, 23:44   #12
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,894
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Tikko izraku savu Boru no pagalma... +/- 35cm iekshpagalmaa saputinats.
Ritdien bus taada druzmeshanas uz celjiem, jo bus tadi "gudrishi", kurus ziema parsteigusi nesagatavotus brauks ar vasaras riepam. mja.
Vecs 23.11.2008, 23:51   #13
arvils

Noklusējot

No gūtajām traumām notikuma vietā nomira vieglās automašīnas pasažiere - 4 gadus veca meitene. Savukārt viņas māte, kura vadīja automašīnu, ar dažādām traumām nogādāta slimnīcā.
Nu šo mēs ar sievu ar redzējām,sievai pat asaras acīs izsprāga,man tā nelabi sametās,līdz pašai Rīgai ātrāk pa 80 saņemties braukt nevarēju.Paskats bij drausmīgs:stāvēja smagais ar izsistu labo lampu,bet kerisajā pusē bufers sarkans un zem smagā priekšas viss sniegs ar sarkans,tālāk aiz smagā tā mašīna gandrīz grāvī.No mašīnas aizmugures nekas pāri nebij palicis,jumts sākās tikai kaut kur no tās vietas,kur priekšas durvis peidzas,un tur aizmugurē kaut kas apsekts ar segu.....Skaidrs tik viens,ka sierrai baigais ātrums bijis,jo ja fūre būtu viņā stāvošā iebraukusi,domāju,būtu arī fūre grāvī un siera būtu ar nonestu bagāžnieku grāvī un viss,bet tur no sieras nekas pāri nebij palicis,tā kā lēnāk brauksi,tālāk tiksi...Autosports,protams ir ok,tikai,es domāju,katram laikam un vietai savs ātrums,tam ir trasses utt.
  Citēt
Vecs 23.11.2008, 23:57   #14
arvils

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Drag
Nu rocco ar labam ziemenem turas pie celja diezgan labi!! bet ne tik labi ka vasara!!
Man liekas nepierasti,ka ar rocco visu ceļa segumu jūt,katru ledus sasalumu uz asfalta,tas tādu nedrošību iedveš,noteikti jau tāpēc,ka nav pierasts....TĀPEC gribu placi.....
  Citēt
Vecs 24.11.2008, 00:05   #15
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Ziņas: 8,907
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no arvils
No gūtajām traumām notikuma vietā nomira vieglās automašīnas pasažiere - 4 gadus veca meitene. Savukārt viņas māte, kura vadīja automašīnu, ar dažādām traumām nogādāta slimnīcā.
Nu šo mēs ar sievu ar redzējām,sievai pat asaras acīs izsprāga,man tā nelabi sametās,līdz pašai Rīgai ātrāk pa 80 saņemties braukt nevarēju.Paskats bij drausmīgs:stāvēja smagais ar izsistu labo lampu,bet kerisajā pusē bufers sarkans un zem smagā priekšas viss sniegs ar sarkans,tālāk aiz smagā tā mašīna gandrīz grāvī.No mašīnas aizmugures nekas pāri nebij palicis,jumts sākās tikai kaut kur no tās vietas,kur priekšas durvis peidzas,un tur aizmugurē kaut kas apsekts ar segu.....Skaidrs tik viens,ka sierrai baigais ātrums bijis,jo ja fūre būtu viņā stāvošā iebraukusi,domāju,būtu arī fūre grāvī un siera būtu ar nonestu bagāžnieku grāvī un viss,bet tur no sieras nekas pāri nebij palicis,tā kā lēnāk brauksi,tālāk tiksi...Autosports,protams ir ok,tikai,es domāju,katram laikam un vietai savs ātrums,tam ir trasses utt.
šausmas Ja es kaut ko tādu ieraudzītu ilgi gulēt mierīgi nevaretu, parāk jūtīga esmu pret šādam traģedijām Saprotu jau, ka neko mainīt jau nevaru, ka pēc tāda tiem cilvēkiem paliek jūra sirdsapziņu parmetumu, no kuriem tikt laikam nav iespējams žēl arī vecākus te jau vienālga kurš bija vainīgs no ta vieglāk viņiem nebūs pārdzīvot šo visu

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 20:00.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club