The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Kas notiek ielās? > Es tevi redzēju
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Slēgta tēma

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 12.04.2009, 00:44   #1
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Ziņas: 8,907
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

šodien un vakar satikts S 2.0
Vecs 15.04.2009, 21:00   #2
kaneeps

Ziņas: n/a
Noklusējot

shodien uz valmierenes sanaca pielist prieksa *zii*26*

tik smuks tas sirrocco ka lidz pat darzciema ielai bija jaskatas atpakalskata spoguli..

Vecs 15.04.2009, 22:28   #3
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Šodien pagalmā baltais Mk3. Pie stūres jauna meitene
Karlix nav forumā  
Vecs 15.04.2009, 23:05   #4
sebs
Vietējais

sebsLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.09.2006
Dzinējs: 2.9 Hartmann edition
Ziņas: 1,043
sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija
Noklusējot

Šodien Jūrmalā redzēts šis zaļais RADO, zskatījās kopts 16v`nieks. Kuram as ir?
Vecs 15.04.2009, 23:16   #5
Tomarins
Lietotājs

TomarinsLietotāja bilde

Reģistrācija: 03.01.2007
Dzinējs: 1.8
Ziņas: 307
Tomarins .Neitrāls
Noklusējot

ikšķilē no paša rīta redzets zelta rado
Tomarins nav forumā  
Vecs 15.04.2009, 23:59   #6
koshaars

Noklusējot

Šodien vakaraa uz Gogoļa
sarkans MK3 ar VW v/n
un Rado EK 8551 [netiirs, ar visiem diskiem dazadiem....]

Vecs 16.04.2009, 00:10   #7
*zii*26*
Vietējais

*zii*26*Lietotāja bilde

Reģistrācija: 23.05.2007
Dzinējs: 2.0 TSI 265 zs
Ziņas: 1,151
*zii*26* .Ar tādu reputāciju var lepoties *zii*26* .Ar tādu reputāciju var lepoties *zii*26* .Ar tādu reputāciju var lepoties *zii*26* .Ar tādu reputāciju var lepoties *zii*26* .Ar tādu reputāciju var lepoties *zii*26* .Ar tādu reputāciju var lepoties *zii*26* .Ar tādu reputāciju var lepoties *zii*26* .Ar tādu reputāciju var lepoties *zii*26* .Ar tādu reputāciju var lepoties *zii*26* .Ar tādu reputāciju var lepoties *zii*26* .Ar tādu reputāciju var lepoties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no kaneeps
shodien uz valmierenes sanaca pielist prieksa *zii*26*

tik smuks tas sirrocco ka lidz pat darzciema ielai bija jaskatas atpakalskata spoguli..

taaks. kapec es nevienu nekad neredzu? vai drizak jau laikam.. nezinu, kas man jaredz..
Vecs 16.04.2009, 00:14   #8
Menn
Vietējais

MennLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.01.2008
Dzinējs: M50B20TU
Ziņas: 2,280
Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties
Noklusējot

šodien ap 18 manīta Zīī
Menn nav forumā  
Vecs 16.04.2009, 01:22   #9
kaneeps

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no *zii*26*
taaks. kapec es nevienu nekad neredzu? vai drizak jau laikam.. nezinu, kas man jaredz..
nu es tev braucu pa prieksu ar zilu opeli, ta ka drosvien jau ka redzeji.

Vecs 16.04.2009, 11:14   #10
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Atkal baltais Mk3 pagalmā. Meitene pat man labrīt pateica kad seifu garām stiepu
Karlix nav forumā  
Vecs 16.04.2009, 11:16   #11
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix
Atkal baltais Mk3 pagalmā. Meitene pat man labrīt pateica kad seifu garām stiepu
vajadzēja viņai pateikt:

-Meitenit, ja nakošreiz auto atkāl būs nemazgāts, es šo seifu uzlikšu Jums uz kapota
Vecs 16.04.2009, 11:17   #12
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA
vajadzēja viņai pateikt:

-Meitenit, ja nakošreiz auto atkāl būs nemazgāts, es šo seifu uzlikšu Jums uz kapota
Jau otrā nedēļa kā tīrs. Nav kur piesieties
Karlix nav forumā  
Vecs 16.04.2009, 11:18   #13
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix
Jau otrā nedēļa kā tīrs. Nav kur piesieties
ogo notika brinums
Vecs 16.04.2009, 12:40   #14
Face
Vietējais

FaceLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.03.2007
Dzinējs: 2,0 8V 115zs
Ziņas: 1,721
Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Otrdien redzēju Jelgavas scriocista scirocco
Vecs 16.04.2009, 15:14   #15
koshaars

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no *zii*26*

Tu staaveji pie Subaru

Slēgta tēma

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 13:56.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club