The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 18.04.2013, 16:48   #1156
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,793
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Izrakņaju visu netu un neatradu tadu konfigurāciju + vel gaišais salons, tas nozīme ka vismaz teorētiski man būs īpašs corrado
Vecs 19.04.2013, 08:41   #1157
normunc
Lietotājs

normuncLietotāja bilde

Reģistrācija: 26.10.2006
Dzinējs: 2,0 16V.....Vems
Ziņas: 666
normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Es balsoju par - rom4iks atpakaļ pagātnē.
Laikam kaut kāds 2004~2005 gads un pirmais corrado

normunc nav forumā   Citēt
Vecs 19.04.2013, 09:36   #1158
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Ziņas: 8,907
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no normunc

Paldies par šo bildi Es nezināju, kur to sameklēt
Vecs 19.04.2013, 09:52   #1159
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no normunc

šīs ir Tornado RED, man būs Briliant Red ar mūsdienīgu piegaršu
Vecs 19.04.2013, 22:17   #1160
sebs
Vietējais

sebsLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.09.2006
Dzinējs: 2.9 Hartmann edition
Ziņas: 1,043
sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija
Noklusējot

Skatos uz sarkano krāsu, jā smuki, arī zaļa smuki, pelēka arī smuki, laikam šis auto pat lillā un rōzā krāsā liksies smuks, bet nopietni runājot manuprāt vienīgā krāsa kas īsti neder (nesaku ka slikti izskatās) priekš Corrado ir melna. Principā daudz no svara ir izveidotais ansamblis un vēstījums. Krāsa + diski + sēdinājums + izmaiņas exterjerā (pat radiatora reste ar vai bez zīmes ievieš būtiskas korekcijas vizuālajā veidolā).
Vecs 20.04.2013, 13:21   #1161
Raimlee
Vietējais

RaimleeLietotāja bilde

Reģistrācija: 08.10.2012
Dzinējs: VR6
Ziņas: 1,905
Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties
Noklusējot

Kur palika šitas smukais sarkanais corrado?
Raimlee nav forumā   Citēt
Vecs 20.04.2013, 14:34   #1162
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Raimlee
Kur palika šitas smukais sarkanais corrado?
Braukajas kaut kur pa Itālijas (ja pareizi atceros) ceļiem
Vecs 20.04.2013, 15:53   #1163
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA
Braukajas kaut kur pa Itālijas (ja pareizi atceros) ceļiem

UK
Vecs 20.04.2013, 16:26   #1164
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
UK
Oi, nedaudz kļūdījos
Vecs 21.05.2013, 23:56   #1165
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Kā jau nedaudz izpļāpājos, es būvēju paralēli 2 corru, idēja ir tāda ka ir atrasta maksimāli laba bundža un viņā tiks ielikts jauns motors un 4 motion piedziņa, kā arī pašreizejas corras salons un vadi, krāsa bus RED BRILIANT tas ir nedaudz sarkanīgāk par stoka corras krāsuy orientējošais corras prezentācijas laiks ir ša gada rudens
Vecs 22.05.2013, 08:15   #1166
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
Kā jau nedaudz izpļāpājos, es būvēju paralēli 2 corru, idēja ir tāda ka ir atrasta maksimāli laba bundža un viņā tiks ielikts jauns motors un 4 motion piedziņa, kā arī pašreizejas corras salons un vadi, krāsa bus RED BRILIANT tas ir nedaudz sarkanīgāk par stoka corras krāsuy orientējošais corras prezentācijas laiks ir ša gada rudens
Ļoti laba krāsas izvēle

Kāpēc šo bundžu vēlies mainīt? Sen redzēju bet likas kā tā ir ļoti normālā stāvoklī
Vecs 22.05.2013, 09:50   #1167
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA
Ļoti laba krāsas izvēle

Kāpēc šo bundžu vēlies mainīt? Sen redzēju bet likas kā tā ir ļoti normālā stāvoklī

ir tā ka šī bundža pārdzīvoja visus eksperimentus motortelpā, un šīs tas ir sacaurumots, šis tas ir nogriezts, ka arīpar šiem 6 gadiem man izdevas salocīt slieksni, kas man visvairāk nepatik, itkā var salabot, bet tas vairs nebūs iztūrīgs. Gribās arīuztaisīt smukāku bagažas nodalījuma grīdu, uz doto momentu tiku pie G3 grīdas paneļa, atliek tikai to iemētināt iekšā Ka arī donora bundža ir 88gada ilgi stāvējusī tas nozīme ka mazāk nogurusi, vel mana bundža vel pirms manis bija sista pa priekšu un ir mainīts lonžerons, salikts nevisai taisni, lai taisni pieliktu bamperi ir jamuhļijās ar šeibām u.t.t. īsi sakot gribās uzbūvēt 2016 gada corru ar kuru varētu braukt pa izstadēm un tusiņiem, nevis dzīvot garažā, pašlaik visas manas velmes un idējas sasniegušās savu loģisko nobeigumu un pratā ir iezveidojas iedeālas corras tēls, kuru arīmēģināsi istenot dzīvē

Pēdējo reizi rediģēts Rom4iks, 20.06.2016 plkst 19:30.
Rom4iks nav forumā   Citēt
Vecs 22.05.2013, 10:39   #1168
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,894
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Manjaks, bet zinot tavas darba spejas, tu to izdariisi
Vecs 22.05.2013, 11:51   #1169
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Reģistrācija: 06.05.2006
Dzinējs: 2.0 16v
Ziņas: 2,832
Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija
Noklusējot

Man liekas ka esi ticis pie AgnisR Corras
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 22.05.2013, 15:42   #1170
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Eddza
Man liekas ka esi ticis pie AgnisR Corras

ne, man ir cits aparāts labāk taisnāk, jo agnistr corra ja es pareizi atceros bija labi dabūjusi pa dupsi, vel pašā sakumā kad Agnistr to bija iegadajies

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 01:49.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club