The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 22.10.2011, 15:15   #961
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,793
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

ES braukšu ar ***,izdrāzis tad mainīšu

Pēdējo reizi rediģēts sciroco, 30.10.2011 plkst 12:35.
Rom4iks nav forumā   Citēt
Vecs 22.10.2011, 16:45   #962
S 2.0
Lietotājs

Reģistrācija: 13.06.2006
Dzinējs: 1,8 20v turbo
Ziņas: 350
S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties
Noklusējot

Vispār jau es domāju ka ja būtu pietiekami daudz līdzīgi domājošu tad varētu izbīdīt izmaiņas noteikumos... tagad tieši ir visādas aktivitātes innovatīvu risinājumu un ideju veicināšanai un zem šī karoga varētu arī šo to panākt... es viens pats savulaik nebīdīju to padarīšanu jo bija citas darīšanas bet tagad sevišķi ja vēl vairāki klubi zem tā parakstītos varētu mēģināt izbīdīt...
S 2.0 nav forumā   Citēt
Vecs 25.10.2011, 20:15   #963
corradsz
Lietotājs

corradszLietotāja bilde

Reģistrācija: 21.08.2007
Dzinējs: 1.8 G60
Ziņas: 224
corradsz .Drīz kļūs pazīstams corradsz .Drīz kļūs pazīstams corradsz .Drīz kļūs pazīstams corradsz .Drīz kļūs pazīstams corradsz .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

super iedvesma

Bet arī man tāda nepalīdzēja,pat neplānoju iet Ta! + - saliku izbraucu 40km ir oky,atvilku razdatka izšķīda,nu neko iepirku citu,arī tā izjuka! tas kas 6.mēnešos saķinīts,tika 1.mēneša laikā noārdīts un atgriezos ielās ar fwd
protams ne par vw,bet par

corradsz nav forumā   Citēt
Vecs 27.10.2011, 18:34   #964
wolmar89
Jauniņais

wolmar89Lietotāja bilde

Reģistrācija: 26.04.2011
Dzinējs: viens
Ziņas: 89
wolmar89 .Neitrāls
Noklusējot

šitas smukss unnnn liels + ka ir kardāns un reduktors RWD. niice.
wolmar89 nav forumā   Citēt
Vecs 28.10.2011, 11:59   #965
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Šodien mēģināšu tēlot downu skate
Vecs 28.10.2011, 12:05   #966
EVILemsy
Vietējais

EVILemsyLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2006
Dzinējs: 2,5 BENZIN
Ziņas: 2,811
EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
Šodien mēģināšu tēlot downu skate
Veelu veiksmi
Vecs 28.10.2011, 13:07   #967
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

visu dienu turešu ikšķus !!!!!!!!!!!!!!!!1 Veiksmi
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 28.10.2011, 15:44   #968
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.09.2011
Ziņas: 5,548
Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Tev jau noteikti nav skapii blonda paruuka un iisi svaarciņi ko uzvilkt uz skati...
buutu veel lielaakas izredzes...
Margots nav forumā   Citēt
Vecs 28.10.2011, 16:57   #969
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,894
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Margots
Tev jau noteikti nav skapii blonda paruuka un iisi svaarciņi ko uzvilkt uz skati...
buutu veel lielaakas izredzes...
Tur paruka un svarki neliidzees Bet nu gaidam zinjas no Rom4ika
Vecs 29.10.2011, 03:43   #970
semigallss
Vietējais

semigallssLietotāja bilde

Reģistrācija: 27.02.2011
Dzinējs: EJ253
Ziņas: 3,004
semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Interesanti kā gāja
Vecs 29.10.2011, 06:33   #971
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,894
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no semigallss
Interesanti kā gāja
Ne tev vienam interesee
Vecs 29.10.2011, 07:28   #972
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.09.2011
Ziņas: 5,548
Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Klusums pirms veetras... droši vien
Buus speeciigs emociju spraadziens -tik jaacer ka ar pozitiiviem laadiņiem... un atbildi neuzzinaasim no raidijuma ''Degpunkts'' par to cik upuri no CSDD ievietoti slimniicaa un cik no tiem glaabeeji veeljoprojaam skraapee nost no asvalta...
Margots nav forumā   Citēt
Vecs 29.10.2011, 14:07   #973
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

gāja pietiekoši labi, mēģināju 2 reizes, ar pirmo bia tā:

par gaismam miglinieki pa augstu, pats uzprasījos uz ugunszdēšama pārbaudi, jo tas bija zem blakussēdētāja benķa, tam bija beidzies termiņš, nu protams pēc tam brmžu stends un tē pats interesantākais, jautājums vai šim ir bloķis starp tiltiem? es saku gudri runāt ka tā ir viskomufte, džeks laikam nesaprata pamāja ar galvu un aizbrauca tālāk nu uz saldo bija mikrafons pie izpūtēja un 102 dB 84 vietā

es saku oki, braucu uz depo, iepērku jaunu ugunsdzēšamo, atslēdzu migliniekus, iebāžu 9 švamītes izpūtējā un braucu vel reiz, tā laikam bija mana kļuda, otro reizi bija cits čālis, tas visu nočekoja, par syncru neviena jautājuma, braucam mērīt dB, džeks prasa ko izdarīji, es viņam skārbo taisnību saku ka švammītes ieliku nu tad panesās, uzgāzējām, uzgāzējām vēl un tad mans tampax izlidoja nafig ārā džeks saka nu laikam tomēr būs vel viens rezonātors jāliek iekšā, es viņam, moš varu kautkā palīdzēt, tas saka man naudu nevajag, malacis!

Īsi sakot tagad man ir 1 divnieks par dB, par ko esmu arī laimīgs
nākamnedēļ iegādāšos vel vienu magna flow muflerīti un ielikšu to iekšā un mēģināšu vel reiz
Vecs 29.10.2011, 14:32   #974
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,699
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Nu re - a bij tādi pārdzīvojumi
Apsveicu !
Vecs 29.10.2011, 14:34   #975
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,188
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

nu re
Danenbergs nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 02:28.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club