The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 21.10.2011, 00:33   #946
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,894
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
Līdz 28.10.2011 vel braukšu ar to kas ir, pēc tam domāšu vai pārbūvēt atpakaļ visu, vai meklēt sakarīgu syncro golfu, zēl ka nav relley golfi latvijā tirgošanā
Sazinies ar lietotaju March no Golfkluba. Apjautajies, jo vinjam ir, tiesa gan pabediigaa stavoklii paris lietas, tacu noteikti celams. Kas to zin, varbut pardod.
Vecs 21.10.2011, 03:05   #947
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.09.2011
Ziņas: 5,548
Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Labs jautājums. Bet zin, ir jau arī bails, jo par rotošas "uzlabošanu"3-nieku var iebliezt

.eu, bet pēc tam tad arī ņem un taisi atpakaļ priekšpiedziņu, ir vērts riskēt, manuprāt

Tur jau taa lieta... kas neriskee tas nebrauc ar *** Coru ...ja ir iespeejams to neveiksmes gadijumaa ieguuto 3 noveerst peectam ir veerts proveet... manupraat tak neko sliktaaku par 3 skates lapaa viņi nevar piešķirt...

Pēdējo reizi rediģēts sciroco, 30.10.2011 plkst 12:37.
Margots nav forumā   Citēt
Vecs 21.10.2011, 10:30   #948
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,793
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Margots
Tur jau taa lieta... kas neriskee tas nebrauc ar *** Coru ...ja ir iespeejams to neveiksmes gadijumaa ieguuto 3 noveerst peectam ir veerts proveet... manupraat tak neko sliktaaku par 3 skates lapaa viņi nevar piešķirt...

vai viņi nevar ielikt atzīmi par neatļauto pārbuvi?? šodien uzzvanīšu pajautašu, jo tad mašīna ir tik pat ka jāraksta nost

Rom4iks nav forumā   Citēt
Vecs 21.10.2011, 10:34   #949
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no kraasotajs
Kas darās ar balto turbovr6 syncro ?

NAv zinams, gan jau kautkur nopūvis, cik es zinu tam bija problēma ar virsbuvi, baigi izpuvusi bija
Vecs 21.10.2011, 14:08   #950
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

SCDD saka ka par neatļauto ieliks 3 un vis, tad tas nozīmē ka es braukšu uz skati ar *** un braukšu valmiera, un miers un bērziņš, izbrāķēs tad pārtaisīšu izbraukšu tad arī labi

Vecs 21.10.2011, 14:53   #951
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
SCDD saka ka par neatļauto ieliks 3 un vis, tad tas nozīmē ka es braukšu uz skati ar *** un braukšu valmiera, un miers un bērziņš, izbrāķēs tad pārtaisīšu izbraukšu tad arī labi
Ja brauc Valmieraa tad brauc peec darba laika, tas ir peec 18:00 kad priekšnieciiba jau ir prom... jo paarrakstiišanas un reģistreešanas ir liidz 18:00, bet skates liidz 20:00 (tik nezinu vai visaas dienaas) jo tad ir lielaakas iespeejas ko sarunaat ja nepieciešams...

Vecs 21.10.2011, 15:33   #952
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Reģistrācija: 06.05.2006
Dzinējs: 2.0 16v
Ziņas: 2,832
Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija
Noklusējot

Forumus lasa arī CSDD vīriņi, es jau nu toč tādas lietas publiski neapspriestu...
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 21.10.2011, 20:09   #953
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Eddza
Forumus lasa arī CSDD vīriņi, es jau nu toč tādas lietas publiski neapspriestu...

lai tik lasa, neko pretlikumīgu es nedaru, problēma ir iekš Latvijas valsts likumdošanas, raksta likumus vispārīgi lai nečakarēt sev prātu, tik pat labi raksta ka detaļam ir jābūt attiecīga transporta līdzekļa sarakstā, bet LV nav saraksts mašīnas zem 2000 gada, tātad arī corradam tads nav, kā arī nav speciālisti kuri var sertificēt vai sertificēti izbrāķē.

P.S> man sodien pa telefonu saka

Es prasu kas būs ja skatē pamanīs neatļauto pārbuvi

man atbild ieliks 3

es saku tātad es varu braukt vel reiz uz skati ja es visu salikšu pa vecam

man atbild ja ir veikta neatļauta pārbūve tas nozīmē ka atpakaļ neko nevar labot parasti

Es saku tur arī ir tā lieta ka manā gadījumā visu var salikt atpakaļ

atbilde tad teorētiski vis kartībā

kada var būt kārtība ja atļautas pārbūves projektu var taisīt da jebkurš, kaut vai mans 2 gadu vecs dēliņš, ka tik viss būtu izskaidrots un viss

reāls sviests
Vecs 21.10.2011, 20:36   #954
RBMoto
Lietotājs

RBMotoLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.03.2008
Dzinējs: Brhaam
Ziņas: 438
RBMoto .Neitrāls
Noklusējot

A kapēc Tu to visu nenoskaidroji pirms sāki vispār kaut kādas pārbūves?

At 312km/h You don`t have any friends, only girlfriends.
RBMoto nav forumā   Citēt
Vecs 21.10.2011, 23:17   #955
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no RBMoto
A kapēc Tu to visu nenoskaidroji pirms sāki vispār kaut kādas pārbūves?

tāpēc ka muļķis biju
Vecs 22.10.2011, 04:20   #956
RBMoto
Lietotājs

RBMotoLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.03.2008
Dzinējs: Brhaam
Ziņas: 438
RBMoto .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
tāpēc ka muļķis biju

Nu jā, par kļūdām arī šad tad nākas maksāt

Tā nu diemžēl tas dzīvē ir... bet gan jau ir kāds variants, kādā veidā sakārtot visu to birokrātiju, visādi brīnumi ir dzirdēti

At 312km/h You don`t have any friends, only girlfriends.
RBMoto nav forumā   Citēt
Vecs 22.10.2011, 05:16   #957
jurgis_l
Jauniņais

Reģistrācija: 27.06.2010
Ziņas: 12
jurgis_l .Neitrāls
Noklusējot

es īsti nesaprotu, kur ir problēma???
Aizbrauc uz skati ar ***. Uzbrauks uz bremžu stenda. Stends griezīsies un mašīnu sāks stumt nost no stenda. Onka nikni paskatīsies uz tevi, prasīs - ***??? Apstiprinoši pamāj ar galvu un viss. Onka veiks atzīmi savās lapiņās un brauks nost no stenda.

Ja saka, ka nevar būt *** šitādai mašīnai (neesmu gan drošs, ka viņš vairāk par 3 corram savā mūžā redzējis), ieliks tev 3nieku par neatļautu pārbūvi. Nokar galvu, bēdīgs pārbrauc mājās, pieej pie spoguļa, pasaki sev, ka esi visforšākais, uzsmaidi sev, noslauki asaras un ej uz garāžu. Noskrūvē ***, pakaļtiltu uzliec FWD un brauc uz apskati uz citu kantori. Nav viņiem vairs iemesla pie*isties. Tilts atpakaļ orģinālais. Bāku viņi tāpat nezina, kādai jāizskatās corras oriģinālai.... Un tas, ka kārbai kaut kāds izaugums uz aizmuguri - pofig. Vai nav vienalga kāda tev tur tā kārba.
Viss. Atstās tev vienu vieninieku par eļļas un dzesēšanas šķidruma noplūdi un vienu par nenozīmīgu koroziju un laimīgs brauc mājās. Uzliec atpakaļ sinhras pakaļtiltu un kardānu un 365 dienas vari laimīgs gāzt apkārt pa rajonu.

Viss. Trīs aliņi saka, ka jāiet gulēt. Rīt darba diena. Parīt jāturpina GT2260V iemānīšana otrajā golfā.

Pēdējo reizi rediģēts sciroco, 30.10.2011 plkst 12:38.
jurgis_l nav forumā   Citēt
Vecs 22.10.2011, 12:23   #958
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no jurgis_l
... iemānīšana otrajā golfā.

tieši tā es arī darīšu, paldies par iedvesmu

Pēdējo reizi rediģēts sciroco, 30.10.2011 plkst 12:39.
Vecs 22.10.2011, 14:08   #959
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no jurgis_l
... iemānīšana otrajā golfā.
+1

Pēdējo reizi rediģēts sciroco, 30.10.2011 plkst 12:39.
Vecs 22.10.2011, 14:25   #960
S 2.0
Lietotājs

Reģistrācija: 13.06.2006
Dzinējs: 1,8 20v turbo
Ziņas: 350
S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties
Noklusējot

Man jau arī ar tiem spārniek ko pārtaisīju savam širokam bija pamatīgas problēmas csdd lai gan teorētiski spārnus var pārtaisīt bez saskaņošanas - tāds nu tas csdd ir... bet par pārbūvi principā ir jāuztaisa projekts - jebšu jāpaprasa lai uztaisa par attiecīgu samaksu. Tur cik atceros bija jāuzrasē pārbūvētie elementi un galvenais jāiedod izbraukt speciem Bet vispār šajā jomā ir bardaks un par to jau es lamājos laikam jau gadus 4 atpakaļ ja ne vairāk...
Bet mans padoms būtu uzreiz noņemt to pakaļpiedziņas uzparikti un tad braukt uz csdd...
S 2.0 nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 01:31.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club