The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Scirocco
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 21.09.2009, 21:31   #661
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Ziņas: 8,907
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no GintsK
AFR/lambdu vismaz uz stenda tak mērijāt?
a kas tas tads ir
Vecs 21.09.2009, 21:48   #662
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Reģistrācija: 06.05.2006
Dzinējs: 2.0 16v
Ziņas: 2,832
Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA
a kas tas tads ir
Arī gribētu zināt kas tas ir, un cik man zināms tad neko tādu nemērija.
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 21.09.2009, 21:59   #663
degvins
Lietotājs

degvinsLietotāja bilde

Reģistrācija: 10.11.2007
Dzinējs: 2.0 16vT 400Hp@530Nm
Ziņas: 475
degvins .Drīz kļūs pazīstams degvins .Drīz kļūs pazīstams degvins .Drīz kļūs pazīstams degvins .Drīz kļūs pazīstams degvins .Drīz kļūs pazīstams degvins .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA
a kas tas tads ir
Air Fuel Ratio =gaisa/degvielas attiecība
degvins nav forumā   Citēt
Vecs 21.09.2009, 22:02   #664
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no degvins
Air Fuel Ratio =gaisa/degvielas attiecība

skaidrs
Vecs 21.09.2009, 22:25   #665
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Noklusējot

Eddza nebija taču tas lambdas izpūtejā bija tukšs, bet caurums priekš lambdas scirocco bikses tev nemaz nav it ka
Vecs 21.09.2009, 22:45   #666
GintsK
Kluba draugs

GintsKLietotāja bilde

Reģistrācija: 28.08.2006
Dzinējs: 2L 16V 175Zs 9A/KR/ABF
Ziņas: 634
GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties
Noklusējot

Ar ko lai salīdzina...
Nu teiksim šitā niekoties uz stenda bez detonācijas klausīšanās un degmaisījuma kontroles ir tas pats, kas lekt no tilta upē, iepriekš nezinot dziļumu.

Golf II 2.0L 16V Golf V 1.6 8V
VEMS
GintsK nav forumā   Citēt
Vecs 21.09.2009, 22:45   #667
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija
Noklusējot

Nē izpūtējā nelika, tikai pielika trubu lai nosūktu izplūdes gāzes.
Zondes vieta man ir izpūtēja, pateicoties tai pirms J-pils draga es sapratu ka tam motoram ļoti labi garšo benzīns! Un sapratu ka tās sprauslas nepavisam nav par lielas šim motoram!
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 21.09.2009, 22:57   #668
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no GintsK
Ar ko lai salīdzina...
Nu teiksim šitā niekoties uz stenda bez detonācijas klausīšanās un degmaisījuma kontroles ir tas pats, kas lekt no tilta upē, iepriekš nezinot dziļumu.
tāpēc es arī bļaustos Nu labi varbūt ne visiem obligāti vajag skruvēt klat detonācijas deveju un lambdu, bet Eddzas gadījumā to vajadzeja darīt obligāti. Ka jau rakstīju, pirms atbrauca Eddza, es paspēju ~ 30 min papļapāt ar Garbānu un paspeju viņam nedaudz pasptastīt, kas Eddzam ir par motoru- ka nav normālas vadības, ka cilvēks mocas ar detonāciju, luzt virzuļi, ka stav 284 grādu sadalenes, tas pašas, kuras mēs kadreiz sev gribējām likt... tagad var redzēt kāda attieksme Gabrānam ir pret klientiem Eddza tev pēdējas dienas melnais kaķis ceļu nav pārskrejis jo no Gabrāna vārdiem es sapratu, ka šoreiz praktiski izņemuma kārtā jaudu meris viņš,jo tam džekam no čiptuniga vajadzeja kaut kur izbraukt.

P.S. 5 gadus atpakaļ, kad pie Roļļa mērījām jaudu vēl pirmo reizi, viņš mums no sākuma gan aizdedzes lenķus pārbaudija, gan CO, pajautāja kas motoram ir darīts, pārbaudija visas savas lietas un tikai tad saka griezt uz ruļļiem
Vecs 21.09.2009, 23:05   #669
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,894
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Ja tiktu nomerita tikai jauda, tad vel sadu starpgadijumu varetu pienemt, bet, ja uz stenda esot, tiek regulets dzinejs uz maksimalo jaudu un vadas tikai pec auss, tad taa ir rupja pavirshiba un nekompetence.
Vecs 21.09.2009, 23:30   #670
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Noklusējot

Nu īstenībā es nevienu netaisos vainot... Esmu tāpat priecīgs neskatoties uz to kas notika ar motoru. Kā saka no kļudām mācās un šis stenda apmeklējums deva diezgan daudz jaunu zināšanu!
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 21.09.2009, 23:45   #671
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Eddza
Nu īstenībā es nevienu netaisos vainot... Esmu tāpat priecīgs neskatoties uz to kas notika ar motoru. Kā saka no kļudām mācās un šis stenda apmeklējums deva diezgan daudz jaunu zināšanu!
Bet tapat mistiski cipari... ja nebuutu izdrukas neticeetu. Tu neko nesleep?
Vecs 21.09.2009, 23:58   #672
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Scirocco GTX
Bet tapat mistiski cipari... ja nebuutu izdrukas neticeetu. Tu neko nesleep?
Nē, man nav nekas slēpjams. Ja kādu māc šaubas tad varu izbildēt visu smalki kamēr motors nav vienā gabalā!
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 21.09.2009, 23:59   #673
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Eddza
Nē, man nav nekas slēpjams. Ja kādu māc šaubas tad varu izbildēt visu smalki kamēr motors nav vienā gabalā!
Kads rezultats butu ar uzlabotu galvu tiesham jabrauc jasameera, jo rezultats ir loti loti labs.
Vecs 22.09.2009, 00:03   #674
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Noklusējot

Pa ziemu ir ieplānots daudz kas un ja tas viss izdosies tad rezultātiem nevajadzētu būt sliktiem, ja jau ar maz pārbūvētu motoru iespējams izspiest ko tādu!
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 22.09.2009, 10:35   #675
Janex
Jauniņais

JanexLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.07.2006
Dzinējs: s62 un m44
Ziņas: 87
Janex .Drīz kļūs pazīstams Janex .Drīz kļūs pazīstams Janex .Drīz kļūs pazīstams Janex .Drīz kļūs pazīstams Janex .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA
Eddza tev pēdējas dienas melnais kaķis ceļu nav pārskrejis jo no Gabrāna vārdiem es sapratu, ka šoreiz praktiski izņemuma kārtā jaudu meris viņš,jo tam džekam no čiptuniga vajadzeja kaut kur izbraukt.

Gabrāns nekad nepaliek piekdienās uz vietas tik ilgi,vnk es ar viņu biju sarunājis ka piektdien Edza mērīs jaudu un viņam palika interesanti nez ko tie jaunēkļi no platā gala var sabūvēt.

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 01:31.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club