The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Scirocco
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 20.09.2009, 02:13   #631
Valters B

Ziņas: n/a
Noklusējot

Es domāju ka, virzuļa izjukšanā, nevar uz visi 100% vainot Gabrānu, jo uz stenda mašīna nenojuka, cik es sapratu, tad aizdedzi grieza agrāku , līdz tam brīdim, kad jaudas līkne sāka kristies,(sākās detonācija), un tad pagrieza nedaudz vēlāku, un tad procedūru atkārtoja. Iespējams tas nebija pats drošākais aizdedzes regulējums, bet tad mašīna strādāja.

Pirms brauciena kurā izjuka virzulis, mēs ar Eddzu samazinājām degvielas spiedienu, jo likās ka ir par trekns degmaisījums, bet tā bija kļūda, jo bija vēss vakars, un vajadzēja pat vairāk degvielas, ko ar šīm sprauslām vairs nevarēja panākt, spiediens jau tā bija 4,5 bar.

Rezultātā bija liesāks degmaisījums nekā brīdī kad mašīnu regulēja uz stenda, agra aizdedze+ liess degmaisījums= detonācija
  Citēt
Vecs 20.09.2009, 05:14   #632
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Reģistrācija: 06.05.2006
Dzinējs: 2.0 16v
Ziņas: 2,832
Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Valters B
Es domāju ka, virzuļa izjukšanā, nevar uz visi 100% vainot Gabrānu, jo uz stenda mašīna nenojuka, cik es sapratu, tad aizdedzi grieza agrāku , līdz tam brīdim, kad jaudas līkne sāka kristies,(sākās detonācija), un tad pagrieza nedaudz vēlāku, un tad procedūru atkārtoja. Iespējams tas nebija pats drošākais aizdedzes regulējums, bet tad mašīna strādāja.

Pirms brauciena kurā izjuka virzulis, mēs ar Eddzu samazinājām degvielas spiedienu, jo likās ka ir par trekns degmaisījums, bet tā bija kļūda, jo bija vēss vakars, un vajadzēja pat vairāk degvielas, ko ar šīm sprauslām vairs nevarēja panākt, spiediens jau tā bija 4,5 bar.

Rezultātā bija liesāks degmaisījums nekā brīdī kad mašīnu regulēja uz stenda, agra aizdedze+ liess degmaisījums= detonācija
Tieši tā! Labi ka visas šīs kļūdas netika pieļautas jau pie normāli sabūvēta motora, jo tā atjaunošana būta daudz dārgāka...
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 20.09.2009, 09:56   #633
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Ziņas: 8,907
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Netaisos principiali velt visu vainu uz Gabrānu, ja jau Jūs paši tagad sakat ka arī esat vainīgi, bet atceroties mūsu pieredzi, kad tapat ka Jūs motora nāvē vainojam liesu degaisijumu, bet īsts vaininieks bija agra aizdedze Gabrāns pat detonācijas deveju nepieskruveja, aizbildinoties, ka tas ir ilgs pricess.Jūs teicāt,ka viņš it ka ar austiņam klausijas ( es to brīdi kaut ka palaidu garam) bet manuprat tikai uz dzirdi nevar paļauties, īpasi ņemot vērā to, ka telpa maza, tur ir nenormali skaļš... un Gabrāns ļoti viltīgi noņema no sevis atbildību, Eddza atceries ko viņš tev ir teicis Ja braucot sadzirdesi detonāciju, tad griež atpakaļ, jadetonāciju nedzirdesi, tad vari braukt tapat. Ja viņš paklausijas austiņās, tad priekš kam viņš to ir teicis? Un ar tik skaļu izputēju, detonāciju sežot salona ar auss sadzirdesi praktiski tikai tad, kad ta jau ir patiešam liela

p.s. Ar Gabrānu gan man smieklīgi sanāca Es piebraucu pie čiptuninga precīzi 16:00,uz jaudas stendu pierakstits scirocco uz 16:00, Gabrāns nezinaja ka mums tagad ir melns viņš un kad no mašīnas izkapu es, viņš no sākuma bija tā mazliets pārsteigts bet pēc tam saka smaidīt, nezinu kas viņam ir noticis, laikam trapiju uz vienu no tiem gaišiem periodiem viņu galvā, par kuriem esmu dzirdejusi, bet mēs ar viņu mierīgi papļapajam kādu pusstundu viņš nepārsita un normali atbildeja
Vecs 20.09.2009, 11:00   #634
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Nav tā ka liesais kausē virzuli, bet detonacija lauž visu

Tada gadijumā, ja cilindrā nolūza virzuļa gabals, tad pie vainas ir detonacija

Kau arī man vairāk interesanti no ka tas ir, nevis kurš ir vainīgs

Ja jau tieši pirms brauciena kautko mainijat, visticamāk ta arī būs vaina, bet man nez kapēc liekas ka agrāka aizdedze bija galvenais faktors, un liesaks degmaisijums vnk paatrināja procesu

p.s. Eddza, braucot pirmo braucienu es labi redzēju ka nāci klāt , startā man izdevās izrauties, jautājums: kas finišeja pirmais

Uz aci likās ka nepaspēji mani panākt, bet es īsti nezinu kur ir ielikti finiša deveji, kur ir īsts finišs jo kad mēs abi atbraucam līdz startam, monitorā redzot laikus, precīzi neatceros, bet likās ka Tev bija labāks laiks
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 20.09.2009, 11:31   #635
GintsK
Kluba draugs

GintsKLietotāja bilde

Reģistrācija: 28.08.2006
Dzinējs: 2L 16V 175Zs 9A/KR/ABF
Ziņas: 634
GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Valters B

Nē nē. Aizdedzi uz stenda neregulē agrāku, kamēr moments jau sāk kristies. Griež agrāku tikai līdz brīdim, kamēr moments vairs nemainās. minimālā apsteidze max momenta sasniegšanai. MBT angliski. Minimum advance for Best Torque
. Tālāk agrāku negriež. Un ir bieži, ka šādu apsteidzi nemaz nevar griezt, jo motors vēl nesasniedzis max momentu pie dotajiem rpm, sāk detonēt. Tad tipiskā prakse ir atstāt pāris gradus vēlāk zem detonācijas robežas.
240cc ar 4.5bar sanāk gandrīz 300cc - tas, ko daktris parakstījis 200Zs motoram. Arī vairāk nav problēma - vienkārši sprauslas noslodze sāk iet virs kanoniskajiem 85%.

Golf II 2.0L 16V Golf V 1.6 8V
VEMS
GintsK nav forumā   Citēt
Vecs 20.09.2009, 11:41   #636
GintsK
Kluba draugs

GintsKLietotāja bilde

GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties GintsK .Var paļauties
Noklusējot

mazliet offt. Vakar man bija liela atvieglinājuma diena. Piektdien vakarā vajadzēja "mazliet pārbaudīt" atkalsaliktu motoru pirms SKY rallijsprinta. Tomēr kaut kas bija noticis greizi. Un motors nežēlīgi detonēja. Mazā pārbaude pārvērtās cīņā, kurā zaudējām vismaz 20-25Zs un tonnu griezes momenta, lai tikai auto varētu likt uz stara. Aizdedze jau padsmit grādus līdz MBT. Un degmaisījums...
Atvieglojums - auto aizbrauca līdz finišam! Liels prieks - ekipāža vinnēja savā klasē.

VEMS
Vecs 20.09.2009, 18:08   #637
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
p.s. Eddza, braucot pirmo braucienu es labi redzēju ka nāci klāt , startā man izdevās izrauties, jautājums: kas finišeja pirmais

Uz aci likās ka nepaspēji mani panākt, bet es īsti nezinu kur ir ielikti finiša deveji, kur ir īsts finišs jo kad mēs abi atbraucam līdz startam, monitorā redzot laikus, precīzi neatceros, bet likās ka Tev bija labāks laiks
Apdzīt es nepaspēju, un laiks iespējams mans bija labāks jo cik es paspēju pamanīt tajās tabulās tad man bija labāks reakcijas laiks, tapēc arī kopējais laiks bija labāks.
Vispār Biķerniekos kaut kā likās ka tas motors ne pārāk labi griezās, varbūt tās bija tikai izjūtas...
P.S. vakardien sanāca pabraukāties ar Janex e21, nu mans salīdzinoši ar to auto vispār neiet!
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 20.09.2009, 18:13   #638
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Noklusējot

Vēl arī kaut kā man nepatīk šī kārba, baigi slikti starti sanāk... līdz Lietuvas dragam jāpārjauc un jāsataisa
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 20.09.2009, 18:14   #639
degvins
Lietotājs

degvinsLietotāja bilde

Reģistrācija: 10.11.2007
Dzinējs: 2.0 16vT 400Hp@530Nm
Ziņas: 475
degvins .Drīz kļūs pazīstams degvins .Drīz kļūs pazīstams degvins .Drīz kļūs pazīstams degvins .Drīz kļūs pazīstams degvins .Drīz kļūs pazīstams degvins .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Fascinējoši!STD bloks,galva un tāda jauda.Ar steigu jādomā par vadību,savādāk tie zirgi tādi neilgdzīvojoši!
degvins nav forumā   Citēt
Vecs 20.09.2009, 18:15   #640
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no degvins
Fascinējoši!STD bloks,galva un tāda jauda.Ar steigu jādomā par vadību,savādāk tie zirgi tādi neilgdzīvojoši!
Tas viss pa ziemu!
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 20.09.2009, 22:35   #641
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no GintsK
A bikse sanāk tāda pat garuma kā KR Scirocco izplūdei?
Vispār jau savdabīgi.
Tie vilnīši maisīja dzīvot visos mērījumos?
Īsti nezinu cik garas ir Scirocco bikses bet domāju ka ir kaut kas līdzīgs...
Nepiefiksēju kā izskatījās pirmo līkņu beigas, a tie vilnīši varētu būt? Sprauslas nevar būt par iemeslu?
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 20.09.2009, 22:39   #642
corradsz
Lietotājs

corradszLietotāja bilde

Reģistrācija: 21.08.2007
Dzinējs: 1.8 G60
Ziņas: 224
corradsz .Drīz kļūs pazīstams corradsz .Drīz kļūs pazīstams corradsz .Drīz kļūs pazīstams corradsz .Drīz kļūs pazīstams corradsz .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Eddza
Ā nu ja kāds nezina tad jauda ko nomērījām bija 196zs un 202nm Es šokā!

Te lielāka bilde
http://content2-foto.inbox.lv/albums...kas/noname.jpg

woow,superrr 196zs
un es te ar saviem 150zs ja vēl tie tur dzīvi gribēju tikt Tev līdz laikam jāved pie tevīm ķīlēt auto

ar standarta vadību ,bez droselēm ,taurēm utt 196zs njā labi,labi!
corradsz nav forumā   Citēt
Vecs 20.09.2009, 22:46   #643
GintsK
Kluba draugs

GintsKLietotāja bilde

Noklusējot

Scirocco KRa bikse ir galīgi savādāka kā Golfam. Scirocco rezonē kaut kur starp 6 un 7000.

Vilnīši ir dēļ tā, ka mērīsanas sistēmā kaut kas iešūpojas. Piemēram mašina sāk lēkāt pa rulli. Vai kas tamlīdzīgs. Pašam motroram tā līkne droši vien kaut kur pa vidu tam vilnītim sanāk.

VEMS
Vecs 20.09.2009, 22:47   #644
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no corradsz
woow,superrr 196zs
un es te ar saviem 150zs ja vēl tie tur dzīvi gribēju tikt Tev līdz laikam jāved pie tevīm ķīlēt auto

ar standarta vadību ,bez droselēm ,taurēm utt 196zs njā labi,labi!

Tavam auto motors ir vēl pateicīgāks pārbūvēm nekā manam!
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 20.09.2009, 22:57   #645
corradsz
Lietotājs

corradszLietotāja bilde

Reģistrācija: 21.08.2007
Dzinējs: 1.8 G60
Ziņas: 224
corradsz .Drīz kļūs pazīstams corradsz .Drīz kļūs pazīstams corradsz .Drīz kļūs pazīstams corradsz .Drīz kļūs pazīstams corradsz .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Eddza
Tavam auto motors ir vēl pateicīgāks pārbūvēm nekā manam!
nu jā,galvenais zināt kas jāmaina un jādar
krājkasej vāks vaļā jāber $$ un ziemā kas jārealizē
corradsz nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 01:04.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club