The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Scirocco
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 02.08.2009, 22:21   #466
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Reģistrācija: 06.05.2006
Dzinējs: 2.0 16v
Ziņas: 2,832
Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija
Noklusējot

Tikai tagad pamodos jo pasākuma dēļ nebija gulētas gandrīz 2 diennaktis!
Viss sākās ar to ka naktī pirms pasākuma motorā tika ieliktas 284 grādu sadalenes kas pagājušajā vasarā tika iegādātas no Sciroco
Izbraucot mašīna likās galīgi gurdena no mazajiem apgriezieniem bet laika mainīt pārsedzi vai vecās sadalenes atpakaļ nebija.
Aizbraucot uz Biķerniekiem no Scirocco kā vienmēr tika atvieglināts (kamēr biju dalībnieku sapūlcē mans ar Janex mehāniķis nolasīja pat to ko es negribēju ņemt nost )
Nu un tad pimajā treniņbraucienā startēju ar r15 vasarenēm laiks bija 9.39 kas ļoti pārsteidza
Otrajā treniņā uzliku trases slikus bet tos nevarēja labi uzsildīt un laiks uzlabojās tikai nedaudz.
Pirmajā kvalifikācijas braucienā braucu ar vasarenēm un uzstādīju savu personīgo labāko laiku uz 201m 9.212 sekundes pārējos kvalifikācijas braucienos laiki bija līdzīgi bet ne labāki!
No 11 braucējiem pēc kvalifikācijas paliku 8. un man vajadzēja brakt ar Hondu kurai bija 4. labākais laiks.
īpaši daudz ko nebija zaudēt tapēc starēju ātrāk un dabūju falšstartu...
No trases braucām promn tā jo mūs nelaida uz riepu dedzināšanu!
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 02.08.2009, 22:23   #467
corradsz
Lietotājs

corradszLietotāja bilde

Reģistrācija: 21.08.2007
Dzinējs: 1.8 G60
Ziņas: 224
corradsz .Drīz kļūs pazīstams corradsz .Drīz kļūs pazīstams corradsz .Drīz kļūs pazīstams corradsz .Drīz kļūs pazīstams corradsz .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

super,man likās ka būs intersanti kādam ko izjauks sirocco ar 4.2 biturbo trenniņbraucienā nobrauca tā ka šokēja,A klasē likās labs brauciens tiešām un tad kas notika?neredzēju vairāk ka sirocco brauktu!kad bmw un vēl dup..piedziņa sastājās uz riepu dedzināšanas, redzu ka piebrauc sirocco ,nodomāju nu nē vecīt ,nesāc tik plēst autiņu,nobraukšana tiešām laba roķene,un trobels trasē jums neuzlika kādu sodu? pasākums galīgā pak..ar laika kavēšanos,garlaicību ehh
corradsz nav forumā   Citēt
Vecs 02.08.2009, 22:26   #468
degvins
Lietotājs

degvinsLietotāja bilde

Reģistrācija: 10.11.2007
Dzinējs: 2.0 16vT 400Hp@530Nm
Ziņas: 475
degvins .Drīz kļūs pazīstams degvins .Drīz kļūs pazīstams degvins .Drīz kļūs pazīstams degvins .Drīz kļūs pazīstams degvins .Drīz kļūs pazīstams degvins .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Cik bija svars?
Nav sabildēti kvalifikācijas laiki citiem dalībniekiem?
degvins nav forumā   Citēt
Vecs 02.08.2009, 22:28   #469
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no degvins
Cik bija svars?
Nav sabildēti kvalifikācijas laiki citiem dalībniekiem?
Nosvērties tā arī nedabūju
Laiku nav, bija lapiņas ar laikiem katram braucējam pēc brauciena
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 02.08.2009, 22:30   #470
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Ziņas: 8,907
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Man aizdomas ka Eddzam scirocco sacensību laikā sver ap 700kg

Laiks ir

Eddza sadalenem pārsedzi vajag 2,5mm savadāk neies
Vecs 02.08.2009, 22:39   #471
corradsz
Lietotājs

corradszLietotāja bilde

corradsz .Drīz kļūs pazīstams corradsz .Drīz kļūs pazīstams corradsz .Drīz kļūs pazīstams corradsz .Drīz kļūs pazīstams corradsz .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

man ir daži vid.ar mob.bet nezinu uz kura serveri uzlikt.tizls formāts man viņiem
Vecs 02.08.2009, 22:40   #472
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no corradsz
man ir daži vid.ar mob.bet nezinu uz kura serveri uzlikt.tizls formāts man viņiem
Liec www.youtube.com
Vecs 03.08.2009, 00:15   #473
Vanags
Kluba biedrs

VanagsLietotāja bilde

Reģistrācija: 10.06.2009
Dzinējs: 1.8 8v
Ziņas: 631
Vanags .Var paļauties Vanags .Var paļauties Vanags .Var paļauties Vanags .Var paļauties Vanags .Var paļauties Vanags .Var paļauties Vanags .Var paļauties Vanags .Var paļauties Vanags .Var paļauties Vanags .Var paļauties Vanags .Var paļauties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no NIKA
Man aizdomas ka Eddzam scirocco sacensību laikā sver ap 700kg

Tad man gribas jautat, kas ir (vai precizak NAV) Eddzas scirocco?
Vecs 03.08.2009, 00:59   #474
MJ
Lietotājs

MJLietotāja bilde

Reģistrācija: 07.05.2008
Ziņas: 351
MJ .Labs sarunu biedrs MJ .Labs sarunu biedrs MJ .Labs sarunu biedrs MJ .Labs sarunu biedrs MJ .Labs sarunu biedrs MJ .Labs sarunu biedrs MJ .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

man ar ir pāris video ar Eddza braucieniem

P.S es biju arī tas kas staigāja pa tehnisko parku ar canon EOS un tu mani gandrīz nobrauci
MJ nav forumā   Citēt
Vecs 03.08.2009, 01:05   #475
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Noklusējot

Pārsedze tagad ir 2 mm un ja liek lielāku tad mazākos apgriezienos ies vēl sliktāk...
Runājot par svaru nedomāju ka 700 kg ir tik viegli dabūt neko nezāģējot. Kad svēros Jēkabpilī man bija 950 Kg. tagad bija nonemti spoileri, bamperi, un nedauz no salona detaļām!
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 03.08.2009, 01:07   #476
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no MJ
man ar ir pāris video ar Eddza braucieniem

P.S es biju arī tas kas staigāja pa tehnisko parku ar canon EOS un tu mani gandrīz nobrauci
Sorry tas ganjau bija netīšām!
Runājot par braucienu video dažus savējos tikko pastudēju, secinājums ir ka šai kārbai otrais pārnesums ir nederīgs!
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 03.08.2009, 01:52   #477
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Eddza
Pārsedze tagad ir 2 mm un ja liek lielāku tad mazākos apgriezienos ies vēl sliktāk...
Runājot par svaru nedomāju ka 700 kg ir tik viegli dabūt neko nezāģējot. Kad svēros Jēkabpilī man bija 950 Kg. tagad bija nonemti spoileri, bamperi, un nedauz no salona detaļām!
Hmm, nu tad neko nesaprotu tiešam žēl, ka nenosveries.

No kurienes tev tāds svars sciroccam- 950kg

Tev ta mašīna bija karbiķis un tur daudz kas nav, gads tev nav tik jauns ka mums, līdz ar to nav drošības karkas

950kg tev bija pilnā komplektācija ar visu salonu?

Nu tiešam ieintriģeji
Vecs 03.08.2009, 09:15   #478
corradsz
Lietotājs

corradszLietotāja bilde

Noklusējot

bāc man ir 980kg izravējot salonu,tepiķus,pakojumus,pus paneli,nokasiju piķi no grīdas iekšpuses,aizmugurē plastikas stikls,ar izzāģētu vāku,kapots izzāģēts bez ribām ņurkājās kā lupata un es sveru ir 895kg.nav tik viegli dabūt nost kg!
Vecs 03.08.2009, 10:44   #479
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Noklusējot

950 Kg pagājšgad bija bez salona un bez pēdējā izpūtēja bunduļa.
Nosvērties biju aizbraucis bet nebija neviena pie svariem...
Augusta beigās J-pils dragā nosvēršu mašīnu
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 03.08.2009, 11:15   #480
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no corradsz
super,man likās ka būs intersanti kādam ko izjauks sirocco ar 4.2 biturbo trenniņbraucienā nobrauca tā ka šokēja,A klasē likās labs brauciens tiešām un tad kas notika?neredzēju vairāk ka sirocco brauktu!kad bmw un vēl dup..piedziņa sastājās uz riepu dedzināšanas, redzu ka piebrauc sirocco ,nodomāju nu nē vecīt ,nesāc tik plēst autiņu,nobraukšana tiešām laba roķene,un trobels trasē jums neuzlika kādu sodu? pasākums galīgā pak..ar laika kavēšanos,garlaicību ehh
Tā kupeja ar 4.2 motoru vispār pārsteidza! Tikai pie finiša mani apdzina!
Finālbraucienos kā jau teicu dabūju falšstartu un ar to arī viss beidzās
Riepas dedzināt gribēju tikai mūs nepielaida laikam dēļ tā ka viss par daudz ievilkās... Nekas īpaši labs ar priekšpiedziņu nesanāk, bet ķeksīšus var pazīmēt un cilvēki tribīnēs arī izklausījās apmierināti kad tā darīju Scirocco pasākumā!
Eddza nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 02:38.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club