The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Scirocco
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 06.05.2009, 10:48   #316
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Es laikam vel nokomenteju

Sedinajums Super :Cool

nevaru sagaidīt to dienu kad vis bus saskruvēts

p.s. A bamperi paliks melni kapēc tāda izvēle
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 06.05.2009, 15:43   #317
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Reģistrācija: 06.05.2006
Dzinējs: 2.0 16v
Ziņas: 2,832
Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Es laikam vel nokomenteju

Sedinajums Super :Cool

nevaru sagaidīt to dienu kad vis bus saskruvēts

p.s. A bamperi paliks melni kapēc tāda izvēle
Sēdinājums arī patīk bet nez vai ar tādu būs iespējams pabraukt! Kad viss būs salikts tad jau skatīsies!
Par bamperiem runājot pagaidām tie paliks melni. Sanāca tā ka es sākuma gribēju krāsot Tropic zaļu un tam bamperi būtu bijuši melni. Sameklēju daudz maz normālu priekšas nekrāsoto un tad domas mainījās ka vajag citu krasu mašīnai! Ja krāsot bamperus tad vajadzētu tos labā stāvoklī un labāk uzreiz arī krāsotos. Nu un tads stāsts arī sanak! Vēl jau arī lielas problemas sastada naudas trūkums. Labi ka viss ir ticis pat tik tālu un nav apstājies...
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 08.05.2009, 02:14   #318
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija
Noklusējot

Nomainīti amortizātoru atbalsta gultņi
Vecais un jaunais

Nomainīts bremžu cilindrīts

Un sāku likt virsū griestu apšivku!

P.S. Atvainojos par bilžu kvalitāti!
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 08.05.2009, 11:26   #319
arvils

Ziņas: n/a
Noklusējot

projekts super,bet par sūkni un degvielas vadu varētu sīkāk????
Kā atrisināji problēmu,lai sūknis sūktu degvielu vienmēr un kā vieno kopā trubas???man ir jauna degvielas truba pa apakšu,bet 2 vietās savienota ar gumijas trubām,kuras ik pa mēnešiem trim mēdz sataisīt mēslus,netur spiedienu
  Citēt
Vecs 08.05.2009, 14:22   #320
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Noklusējot

Ar sūkni viss vienkārši viens sūknis bāka no Mazda 626 un viss. Mehāniskajai špricei gan nezinu vai atradīs tik mazu sūkni lai bāka ieliktu. Trubas pa apakšu man ir no Astra F
Tev tas trubas man liekas netur jo iespejams tās nemaz nav paredzētas degvielai...
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 08.05.2009, 20:26   #321
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.07.2006
Ziņas: 3,712
Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties
Laba ziņa

Tev būs melni griesti? Pats taisiji? Kā?
Vecs 08.05.2009, 21:06   #322
arvils

Ziņas: n/a
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Eddza
Ar sūkni viss vienkārši viens sūknis bāka no Mazda 626 un viss. Mehāniskajai špricei gan nezinu vai atradīs tik mazu sūkni lai bāka ieliktu. Trubas pa apakšu man ir no Astra F
Tev tas trubas man liekas netur jo iespejams tās nemaz nav paredzētas degvielai...
ir ir degvielai,liidz 14 atmosfērām,bet vienalga gadās pārsprāgšanas reizes...
Sūknis man apmierina ārpus bākas,bet pagājušajā vasarā nočikājos,jo bij karburatornieka bāka,tā arī neko neizdomāju,nācās uzlikt špticenieka.
Par trubām gribēju zināt,bet elektroniskajai špricei jau spiediens ar ir mazāks,tā kā tur varētu nebūt problēmu
  Citēt
Vecs 09.05.2009, 01:57   #323
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.06.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 3,902
Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no arvils
ir ir degvielai,liidz 14 atmosfērām,bet vienalga gadās pārsprāgšanas reizes...
Sūknis man apmierina ārpus bākas,bet pagājušajā vasarā nočikājos,jo bij karburatornieka bāka,tā arī neko neizdomāju,nācās uzlikt špticenieka.
Par trubām gribēju zināt,bet elektroniskajai špricei jau spiediens ar ir mazāks,tā kā tur varētu nebūt problēmu
pārvelc tās trubas jaunas pilna garuma
Vecs 09.05.2009, 12:22   #324
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Hakers
Tev būs melni griesti? Pats taisiji? Kā?
Jā būs melni.
Viss vienkārši noņem veco audumu, nopērk audumu veikalā tādu audumu kāds patīk. Tad abus divus aiznes pie šuvējas. Un tad audumu liek klāt un uz līmes pielīmē tās vietas kas iet pie logu gumijām un durvīm! LAi neatliptu es stiprināšu ar šādiem palīginstrumentiem!

Tad jau redzēs kas beigu beigās sanāks!
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 09.05.2009, 12:26   #325
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,894
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Tev bija audums? Manejam, ja atminja nevilj, ir aada, vai aadas imitacija uz griestiem.
Vecs 09.05.2009, 12:29   #326
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Scirocco GTX
Tev bija audums? Manejam, ja atminja nevilj, ir aada, vai aadas imitacija uz griestiem.
Nu jā kaut kāda balta (jau palikusi dzeltena vietām) ādas imitācija
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 09.05.2009, 15:51   #327
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Eddza
Nu jā kaut kāda balta (jau palikusi dzeltena vietām) ādas imitācija
Nu ja, man ar taada
Vecs 09.05.2009, 23:21   #328
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Noklusējot

Šodienss padarītais!

P.S. Saulessargi nākotnē arī būs melni!
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 09.05.2009, 23:29   #329
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

ebayā vienreiz melni saules sargi aizgāja par 1 euro ļoti nožēloju ka nobremzeju
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 09.05.2009, 23:38   #330
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Noklusējot

SMUKI!!!!! Man ar planojas melni griesti, bet cits materials.

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 23:15.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club