The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Scirocco
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 25.02.2009, 15:37   #136
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Scirocco GTX
Ka man paskaidroja degviins:
Ja ir augstapgriezienu dzinejs, tad velams izmantot atteelaa redzamaas sprauslu vietas, tacu videjo apgriezienu dzinejiem jaizmanto originaalaas, kuras paliek pie apzaageetaas iepludes kolektora daljas.

Manam droselem sprauslas ir komplektaa
Izmanto abas

Ja nopietni, Tev nebūtu paeizak un lētāk izmantot tas sprauslas kas ir taja droselē vienigais ta metinašana galvai , sprauslas kanaliņš
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 25.02.2009, 15:40   #137
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,894
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Izmanto abas

Ja nopietni, Tev nebūtu paeizak un lētāk izmantot tas sprauslas kas ir taja droselē vienigais ta metinašana galvai , sprauslas kanaliņš
abas starp citu arii var, tur kautkaa cilveeki bija izdomajushi
nu es tomer likshu tuvak galvai, jo uz augstajiem apgriezieniem pagaidam neplanoju buveties
Vecs 25.02.2009, 15:57   #138
Evilruncha
Kluba draugs

EvilrunchaLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.02.2006
Dzinējs: 2Litri CocaCola
Ziņas: 6,052
Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība Evilruncha .Vietēja slavenība
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Scirocco GTX
Ienacas sodien pacinja no USA

vrumm vrumm
es ar tadu gribu nakotne..iesvied sikaku inof no kurienes njemi...

blin bus riktigi labs
BET vajag to ko Runcha pieprasa kā dzīves patiesību: SĒDINĀT!
Evilruncha nav forumā   Citēt
Vecs 25.02.2009, 16:05   #139
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Evilruncha
es ar tadu gribu nakotne..iesvied sikaku inof no kurienes njemi...

blin bus riktigi labs
Varbut izskaidroshu kapec es izdomaaju par labu ITB. Piemerot savas puletas atsaites uz MK1 golf ar 16v (drosele kreisajaa pusee) sapratu, ka taas neder. No shii skaistuma nu noteikti es nedomaju atteikties, tapec saku izvertet iiso iepludes kolektoru variantus lidz nonacu pie ITB.
Izpetot projektus vwvortexaa secinaju, ka parsvara izmanto drosele no Suzuki GSXR 750-1000. Tad nu talak jau bija laika jautajums, lidz mana ipasuma no ebay.com nonaca shis droseles
Vecs 25.02.2009, 17:49   #140
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Ziņas: 8,907
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Apsveicu Tiešam ļoti ātri piegadāja tu taču burtiski nedēļu atpakaļ tos nopirki
Vecs 26.02.2009, 20:54   #141
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Noklusējot

Esmu par savu darbibu dzirdejis komentarus, ka tik apzeltitu skruvju trukst, nu tad she ar!!
sodien sanemu pacinju ar sparnu skruvem
Vecs 26.02.2009, 22:38   #142
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Slims! Totāli slims! Totāli slims cilvēks ar savu Scirocco!
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 27.02.2009, 13:14   #143
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix
Slims! Totāli slims! Totāli slims cilvēks ar savu Scirocco!
dakteris ar taa teica, kad vilka kreklu man virsuu ar rokam uz muguras
Apsolu, turpmak tas ... atkartosies
Vecs 02.04.2009, 21:53   #144
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Noklusējot

Pabiju ciemos cie pulverkrasotajiem, kur apstradaja/sakrasoja baku, motora stiprinajumus, bremzes.

Visiem tagad jakliedz, kapec nav saarkani, ooraznhi
Vecs 02.04.2009, 22:02   #145
Eddza
Kluba biedrs

EddzaLietotāja bilde

Reģistrācija: 06.05.2006
Dzinējs: 2.0 16v
Ziņas: 2,832
Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija Eddza .Laba reputācija
Noklusējot

Es gan kliegšu ka izskatās super!
Eddza nav forumā   Citēt
Vecs 02.04.2009, 22:09   #146
Sturmanis
Jauniņais

SturmanisLietotāja bilde

Reģistrācija: 20.03.2009
Ziņas: 60
Sturmanis .Šo vārdu pazīst visi Sturmanis .Šo vārdu pazīst visi Sturmanis .Šo vārdu pazīst visi Sturmanis .Šo vārdu pazīst visi Sturmanis .Šo vārdu pazīst visi Sturmanis .Šo vārdu pazīst visi Sturmanis .Šo vārdu pazīst visi Sturmanis .Šo vārdu pazīst visi Sturmanis .Šo vārdu pazīst visi Sturmanis .Šo vārdu pazīst visi
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Scirocco GTX
Varbut izskaidroshu kapec es izdomaaju par labu ITB. Piemerot savas puletas atsaites uz MK1 golf ar 16v (drosele kreisajaa pusee) sapratu, ka taas neder. No shii skaistuma nu noteikti es nedomaju atteikties, tapec saku izvertet iiso iepludes kolektoru variantus lidz nonacu pie ITB.
Izpetot projektus vwvortexaa secinaju, ka parsvara izmanto drosele no Suzuki GSXR 750-1000. Tad nu talak jau bija laika jautajums, lidz mana ipasuma no ebay.com nonaca shis droseles
Man arī ir kautkas līdzīgs ko drīz montēšu virsū.Esot viena problēma šitam pasākumam , diezgan gruti noregulāt, bet ganjau būs labi kādas pāras dienas pačakarēsies un būs kulē
A tev flancis ir?
Ja kas es tev paraugu varu parādīt kāds viņš ir vajadzīgs
Sturmanis nav forumā   Citēt
Vecs 02.04.2009, 22:17   #147
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Sturmanis
Man arī ir kautkas līdzīgs ko drīz montēšu virsū.Esot viena problēma šitam pasākumam , diezgan gruti noregulāt, bet ganjau būs labi kādas pāras dienas pačakarēsies un būs kulē
A tev flancis ir?
Ja kas es tev paraugu varu parādīt kāds viņš ir vajadzīgs
Par to reguleshanu gan esmu dzirdejis tieshi pretejo. Man droseles janosinhronize pa pariem, jo nav kaa parasti katrai regulacija, bet pa pariem.
Flancim izmantoshu par pamatu iepludnieka apakshejo dalju un tad piestradashu/metinashu aluminija parejas klat. Kads tev ir padomaa flancis?
Vecs 02.04.2009, 22:21   #148
Sturmanis
Jauniņais

SturmanisLietotāja bilde

Sturmanis .Šo vārdu pazīst visi Sturmanis .Šo vārdu pazīst visi Sturmanis .Šo vārdu pazīst visi Sturmanis .Šo vārdu pazīst visi Sturmanis .Šo vārdu pazīst visi Sturmanis .Šo vārdu pazīst visi Sturmanis .Šo vārdu pazīst visi Sturmanis .Šo vārdu pazīst visi Sturmanis .Šo vārdu pazīst visi Sturmanis .Šo vārdu pazīst visi
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Scirocco GTX
Par to reguleshanu gan esmu dzirdejis tieshi pretejo. Man droseles janosinhronize pa pariem, jo nav kaa parasti katrai regulacija, bet pa pariem.
Flancim izmantoshu par pamatu iepludnieka apakshejo dalju un tad piestradashu/metinashu aluminija parejas klat. Kads tev ir padomaa flancis?
Man ir kalts no dzelža! Es rīt to vissu safočēšu un ielikšu savā topikā
Vecs 02.04.2009, 22:24   #149
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Sturmanis
Man ir kalts no dzelža! Es rīt to vissu safočēšu un ielikšu savā topikā
Sitie nav karburatori, tu skjiet jau ar weberiem/dollerto.. sitas ir droseles no moca un ir vajadziga iepludes kolektora dalja ar sprauslu vietam
Vecs 02.04.2009, 22:31   #150
Sturmanis
Jauniņais

SturmanisLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Scirocco GTX
Sitie nav karburatori, tu skjiet jau ar weberiem/dollerto.. sitas ir droseles no moca un ir vajadziga iepludes kolektora dalja ar sprauslu vietam
Varbut,bet man arī tas vis ir no moča neaceros to nosaukumu ,bet sākās tas viss ar M burtu un vel tur ir made in japan!
Tas flancis ir uzsaisīts tā ka nav vajadzīgas sprauslas un kolektora daļa.
Otrā pusē ir izfrēzētas vietas pa kurām zupe iek līdz cilindriem!
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 00:07.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club