The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 06.10.2010, 01:06   #751
laksh

Ziņas: n/a
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Drag
civic's zaļā krāsa ?
nu jaa. pusnoaardiita pagaidaam
  Citēt
Vecs 07.10.2010, 03:00   #752
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.06.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 3,899
Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no laksh
nu jaa. pusnoaardiita pagaidaam
un man vel likās ka tur kk saķīmiots vtec dzīvo, ka nevar noķert Izradas ka 300lopi
Vecs 17.10.2010, 12:24   #753
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,785
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

vakardien corra atstāta laukos, gribēju tik kārbu noņemt lai paspēlēties ar pārnesumiem, bet uz bedres netiku un nedaudz pagonkojot pa lauku ceļiem konsttēju ka turbīna atskrūvējas viena skrūve ir vaļā un tāda svilpojosa skaņa parādījas pie slodzes haube vaļā un skatos viena skrūve vaļā un blīvei vcaurums tagad domāju braukt pa ziemu vai ne? kāmēr korra laukos mēģināšu pabeigt spidometra plati lodet, iepriekšējais variants kautkā negāja
Vecs 17.10.2010, 12:26   #754
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

iesakiet kur vel var meklēt OZ diskiem centrējošos gredzenus, nav ne pirelli k pointa ne dalana, jāsataisa kamer nepiebeidzu riteņus
Vecs 17.10.2010, 13:22   #755
Romat4
Vietējais

Romat4Lietotāja bilde

Reģistrācija: 24.12.2008
Dzinējs: 2,0 16v 9A
Ziņas: 844
Romat4 .Neitrāls
Noklusējot

Varbūt Zviedru diskos būs. Bet mazcerams-> http://www.lv.zviedrudiski.com/
Romat4 nav forumā   Citēt
Vecs 17.10.2010, 13:24   #756
qwerty
Lietotājs

qwertyLietotāja bilde

Reģistrācija: 26.04.2009
Dzinējs: 2.0 16v 9A
Ziņas: 632
qwerty .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
iesakiet kur vel var meklēt OZ diskiem centrējošos gredzenus, nav ne pirelli k pointa ne dalana, jāsataisa kamer nepiebeidzu riteņus

man liekas ka bija zviedrudiski.lv pie aksesuaariem!
Vecs 17.10.2010, 13:37   #757
Cobra
Lietotājs

CobraLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.08.2006
Dzinējs: M50B25 un m20b25
Ziņas: 679
Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties Cobra .Ar tādu reputāciju var lepoties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
MELGA tur taisa uz vietas
Vecs 23.10.2010, 16:58   #758
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Tā, šodien izjaucu kārbu un sēcināju 2 lietas kas visticamak arī attaisno kāpēc mašīna uzvedusies kautkā netā 2 ātruma sinhronizātors is DEAD, un kad es čakarējos ar 2 atsperu likšanu kurvī, man skrūves kuras es ieskrūvēju kniežu vietā, bija izēdušas rievu kārbas korpusa, itkā caurumu nebija, bet tagad no iekšpuses izskatas pamatiga plaisa, dēļ kā visticamāk eļļas tvaiki vai pat pilieni ir tikuši sajūgam virsū un tas man visticamak ka slīdējā pie apgriezieniem tūvu redline noteikt to es nevarēju jo spidometrs joprojam nestrādā

Sēcinājumi ,patreiz meklēju labu spararatu (pamēģināšu jaunu pasūtīt bet tas varētu būt kosmos ) un atdošu sach sajūga disku parkniedet keramiku nedaudz biezaku par jauno, un likšu jaunu sajūgu kopā un kārbao mainīšu korpusu un galveno pārnesumu no 4.24 uz 3.9 lai ir nedaudz gārākā
Vecs 23.10.2010, 17:33   #759
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

vai kāds nezina kur var uzkniedēt jaunas uzlikas keramiskam sajugam???

4 ratos bija kādrez reklama, vairak nava
Vecs 23.10.2010, 18:41   #760
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Ziņas: 8,906
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Ļoti iespējams ka jauns spararats dārgi nemaksas mēs savulaik scirocco nopirkam jaunu spararatu par 60ls vienīgais, vietā bija jāatdot vecais
Vecs 23.10.2010, 19:30   #761
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,082
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Man ir spararats no VR6 un jaapskatas, iespejams ka no Passata 2,0 16v arī, . Ja vari un interesē uzzin vai tas no VR6 der, jo tas 100% ir

Uldis (kas man motoram galvu vilēja) kniedeja parastam sajuga diskam uzlikas..., ja vajag - painteresešos
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 23.10.2010, 22:02   #762
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Man ir spararats no VR6 un jaapskatas, iespejams ka no Passata 2,0 16v arī, . Ja vari un interesē uzzin vai tas no VR6 der, jo tas 100% ir

Uldis (kas man motoram galvu vilēja) kniedeja parastam sajuga diskam uzlikas..., ja vajag - painteresešos

vr6 100% neder
Vecs 23.10.2010, 22:11   #763
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,082
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

žēl

rīt bus viens dabiņš garažā, apstišos to no 9a
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 26.10.2010, 00:32   #764
normunc
Lietotājs

normuncLietotāja bilde

Reģistrācija: 26.10.2006
Dzinējs: 2,0 16V.....Vems
Ziņas: 653
normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Man liekas, ka pie manis tu reiz atstāji vieglināto spararatu ar kurvi un disku. Tad ir jābūt.
normunc nav forumā   Citēt
Vecs 26.10.2010, 09:09   #765
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

vakar vakara, noņemu sajūgu un konstateju ka spararata puse disks ir noests tikai līdz pusei, neskatoties uz to ka viņš ir bijis virpā iztaisnots. Tatad nav iespējams to izdarīt taisni laikam, 100% pirkšu jaunu un mierš, nākamgad negribu pat dzirdēt par sajūga problēmām, sodien aizlaidīsu uz Plazabaltik atdošu uzkniedēt sach disku.

P.S. ka kāds zin kas ir labak 4 spārnu disks vai 6 ? itkā 4 ir niknāk, bet pēc katalogiem stage 2 ir 4pad bet stage 3 ir 6 pad

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 14:46.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club