The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 29.08.2009, 11:27   #346
EVILemsy
Vietējais

EVILemsyLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2006
Dzinējs: 2,5 BENZIN
Ziņas: 2,810
EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija
Noklusējot

Runājot pa detalu kura tev atdalijās! Tu neesi 1x man ar vina braucot atdalijās, un kā!?
No vietas iedevu gridā dumi kuup un metaliska skana starp ratu un apaksparnu, domaju ka d...a ir, bet pie majas atverot haubi pat nesapratu kas pazudis joprojam bez ta atsvara braukaju
apsveicu ar corras atdzivosanos
Vecs 29.08.2009, 14:29   #347
RuNeR
Kluba draugs

Reģistrācija: 01.12.2006
Ziņas: 268
RuNeR .Neitrāls
Noklusējot

ja kogda tok kupil svoju poehal za rigu novij god praznovatj v 100km ot doma a kogda vernulsja na rabotu 2 janvarja dal gazu i ne ponel cjot glohnutj nacala otkril kapot smotrju wkivok na kolenvale stoit krivo, tirknul paljcem tak on vmeste s westernjoju i otvalilsja! bolt popolam slomalsja! vidimo kogda zakrucivali peretjanuli, t.k. polovina treweni bila rzavaja a vtoraja svezaja! et slava bogu cto et ne za rigoj pod novij god!!! a na rabote gde i na sledujuwij denj pomenjali koleno za odno sceplenie i vkladiwi!
RuNeR nav forumā   Citēt
Vecs 30.08.2009, 11:27   #348
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,215
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
man arī prieks, paldies
tad kad es padomāju braukt vai vilkt , atcerejos stastu par jūsu polijas braucienu un padomaju ka man nav nemaz tik traki, gan jau tos 5km aizbraukšu pats S bija jau doma kādam pazvanīt bet šo iespēju es pataupīšu uz nākamo reizi, kautgan cēru ka tā nenotiks
Ja Zemgales pusē tad man vari zvanīt jebkurā laikā. Arī ja vajag uz Rīgu varu aizlidot
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 01.09.2009, 18:16   #349
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,785
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Šodien beidzot saņemos un nopirku jaunu akumulatoru DETA senator III un pierakstījos uz Markus auto centru, nomanīt visus gultņus riteņiem un aizmugurējas stupicas, bet ja šķībs ir tilts tad mainīšu tiltu zb jau liekie trokšņi! brīvdienās ceru uzlikt muzonu žēl ka kārba būs tikai septembra vidū gatava
Vecs 01.09.2009, 19:18   #350
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,081
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
Šodien beidzot saņemos un nopirku jaunu akumulatoru DETA senator III un pierakstījos uz Markus auto centru, nomanīt visus gultņus riteņiem un aizmugurējas stupicas, bet ja šķībs ir tilts tad mainīšu tiltu zb jau liekie trokšņi! brīvdienās ceru uzlikt muzonu žēl ka kārba būs tikai septembra vidū gatava
Labs nāk ar gaidīšanu

Markuā tagad mega akcijas, ir dzirdēts ka liek pie viņiem nopirktas detaļas - bezmaksas ta ir taisnība
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 02.09.2009, 00:35   #351
RuNeR
Kluba draugs

Reģistrācija: 01.12.2006
Ziņas: 268
RuNeR .Neitrāls
Noklusējot

et slucaem ne na garantijnie mawini! stav SKF!!!
P.s. oni kak v CSDD konsilium soberut! ti glavnoe presutstvuj tam! a to ja znaju ljubjat oni tam proverjatj na doroge kak mawina edit!!!
RuNeR nav forumā   Citēt
Vecs 02.09.2009, 08:17   #352
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Labs nāk ar gaidīšanu

Markuā tagad mega akcijas, ir dzirdēts ka liek pie viņiem nopirktas detaļas - bezmaksas ta ir taisnība

rīt noskaidrošu
Vecs 02.09.2009, 08:17   #353
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no RuNeR
et slucaem ne na garantijnie mawini! stav SKF!!!
P.s. oni kak v CSDD konsilium soberut! ti glavnoe presutstvuj tam! a to ja znaju ljubjat oni tam proverjatj na doroge kak mawina edit!!!

et jesli polu4itsja
Vecs 08.09.2009, 01:16   #354
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

Šodien braukšu uz markusu

P.S. aizvakar, ieliku izpūtējā to savu super blīvīti un skaņa tagad ir bezmazvai kā no rūpncas vienīgais neiet nesūda vismaz nepiekāsīsies ka pārak daudz jaudas BEZ BLīVES max turbo spiediens ir 1.2 ar blīvi max1.0 un sajūta tāda ka motors vienkarši neelpo nu nekas gan jau drīz pēc kādas nedēļas - divam tikšu pie sen gaidīta apgreida kārbas un keramikas un tad aida uz TA, un pēc tam uz estakādes izpūteju atpakaļ tūnēt un būs man laime (tas ir ta sagrībējās man pasapņot velu naktī )
Vecs 08.09.2009, 09:33   #355
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Es arī pamaniju, kad liku švames klusinatāja uz TA, ka jauda zūd.

Viena brīdī domājam atstāt svilpi bez švamem, pasaudzēt bērnu ausis, bet pēc laika sapratām ka pateriņš ir pieaudzīs par pāris litriem
Vecs 10.09.2009, 23:25   #356
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

vakardien izdomāju nomainīt pečkas radiātoru, jaucot āra salauzu pečkas korpusu biju domājis kautkur pirkt, jo uz laukiem pēc detaļas braukt negribējās, pēc tām padomāju ko vel varētu laukos izdarīt, šodien aizlidoju pakaļ pečkas korpusam jaucot ārā donoru konstatēju ka viņam arī ir mainīts radiators ir uzlikt 96 gada radiators, kurma nav ne vainas, tikai žēl ka jau iegādāts jauns

P.S> vakardien dabūju corru atpakaļ no markusa, tagad man visi riteņi stāv pareizi un nekur nekas negaudo, pat patikami braukt

kautkad tuvākajās dienās būs jāliek kopā salons atpakaļ!
Vecs 18.09.2009, 15:25   #357
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Noklusējot

A es šodien tiku pie super turbīnas priekš mana motora GARRETT GT28RS steidzīgi jāliek virsū kamēr vel var braukt pa asfaltu
Vecs 18.09.2009, 15:36   #358
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Teikt -trakais- te vairs nav īsti vietā ir kaut kas vel trakāks par trako

Apsveicu ar pirkumu
Vecs 18.09.2009, 15:38   #359
EVILemsy
Vietējais

EVILemsyLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2006
Dzinējs: 2,5 BENZIN
Ziņas: 2,810
EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
A es šodien tiku pie super turbīnas priekš mana motora GARRETT GT28RS steidzīgi jāliek virsū kamēr vel var braukt pa asfaltu
ogo pa cik pacēli?
kas vecai turbai vainas
Vecs 18.09.2009, 16:02   #360
silver
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol

silverLietotāja bilde

Dzinējs: 1.6 16v SOHC
Ziņas: 3,677
silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Nebūs nedaudz pa traku? Ja tikai sportam, tad jautājums atkrīt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 10:06.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club