The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Citas lietas > Par visu
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 12.04.2016, 12:14   #556
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 20.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,272
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Izravēju šito trubu, ar cerību, ka paliks skaļāks, nekāāaa, vienīgi ugunis šauda labāk

Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 13.04.2016, 17:33   #557
archijs
Vietējais

archijsLietotāja bilde

Reģistrācija: 18.03.2014
Ziņas: 1,136
archijs .Neitrāls
Noklusējot

Vakar biju uz pirmo braukšanu, gāja visai labi
Bija baigi jāpierod pie smagās stūres, rokas sāpēja jau pēc pirmajām 15min
archijs nav forumā   Citēt
Vecs 13.04.2016, 17:57   #558
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 12,604
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Tas ir skolas mocis ?

Jā, man ar šis palika atmiņā, rokas no 8-niekiem un slaloma, ka arī kreisas rokas pirksti no sajūga sāpēja. Īsti nezināju kad ņemt nākamo nodarbību, jo nezināju kad pāries
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 13.04.2016, 18:00   #559
archijs
Vietējais

archijsLietotāja bilde

archijs .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Tas ir skolas mocis ?

Jā, man ar šis palika atmiņā, rokas no 8-niekiem un slaloma, ka arī kreisas rokas pirksti no sajūga sāpēja. Īsti nezināju kad ņemt nākamo nodarbību, jo nezināju kad pāries
jā, skolas. Vēl nav dugas uzlicis, jo šis viņam jauns mocis un es biju pirmais kas ar viņu brauca šajā sezonā
Vecs 13.04.2016, 18:04   #560
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Tieši dēļ dugas trūkuma ar padomāju, ka pēc skolas moča neizskatās

Nav ABS. Bez ABS var labāk iemācīties taisīt STOPiņus pie līnijas

Kādi vel moči ir pieejami Tavā skolā ? Ar šito brauksi līdz galam? CSDD ir jāliek ar skolas moci vai viņiem savi ?
Vecs 13.04.2016, 18:16   #561
archijs
Vietējais

archijsLietotāja bilde

archijs .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Tieši dēļ dugas trūkuma ar padomāju, ka pēc skolas moča neizskatās

Nav ABS. Bez ABS var labāk iemācīties taisīt STOPiņus pie līnijas

Kādi vel moči ir pieejami Tavā skolā ? Ar šito brauksi līdz galam? CSDD ir jāliek ar skolas moci vai viņiem savi ?

Mācos Ventspilī autoskolā KURSA.
Nezinu par citiem močiem, pie viņa gāju rekomendāciju dēļ.
Cik sapratu tad vel vienu h pa figūrām un tad 2h satiksmē un 5 Maijā man jau eksāmens. Braukšu ar šo moci arī CSDD eksāmenu.

Pagaidām visgrūtākā figūra liekas čūsciņa, 3 konusus izdevās ar kāju aizķert kamēr piešāvos ka mocis ir dziļāk jāgulda vnk.
Vecs 13.04.2016, 18:34   #562
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no archijs
Mācos Ventspilī autoskolā KURSA.
Nezinu par citiem močiem, pie viņa gāju rekomendāciju dēļ.
Cik sapratu tad vel vienu h pa figūrām un tad 2h satiksmē un 5 Maijā man jau eksāmens. Braukšu ar šo moci arī CSDD eksāmenu.

Pagaidām visgrūtākā figūra liekas čūsciņa, 3 konusus izdevās ar kāju aizķert kamēr piešāvos ka mocis ir dziļāk jāgulda vnk.

Ja eksāmens notiek ar to pašu skolas moci, tad nebūs Tev citi moči, visticamāk .

Ta moču maiņa, laikam tik Rīgā ir populāra, jo eksāmens CSDD jāliek ar CSDD moci un labi ir mācēt ar dažādiem. Vieglāk pierast

lēna "čūska" vai ātra ?
Vecs 14.04.2016, 10:24   #563
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Vari pa kluso izpūtēju noņemt, man notirgot

Es gan neatminos, ka man sāpētu pirksti, vai smaga stūre... es gaun jau biju pabraukājis divi gadi pirms liku bet arī kad sāku mācīties ar moci braukt neko tādu neatminos...
Vecs 14.04.2016, 10:25   #564
archijs
Vietējais

archijsLietotāja bilde

archijs .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Ja eksāmens notiek ar to pašu skolas moci, tad nebūs Tev citi moči, visticamāk .

Ta moču maiņa, laikam tik Rīgā ir populāra, jo eksāmens CSDD jāliek ar CSDD moci un labi ir mācēt ar dažādiem. Vieglāk pierast

lēna "čūska" vai ātra ?

Lēnā čūska
Pašam pieredze ir tikai ar roleri skolas gados un honda transapl endūriķi. Un tad ar visādiem citiem, kas jāskatās iekš TA, bet tur sanāk tik mazu līkumiņu izbraukt
Vecs 14.04.2016, 10:46   #565
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Noklusējot

Tu pieņem močus uz TA bez A kategorijas?
Vecs 14.04.2016, 11:03   #566
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.09.2011
Ziņas: 5,454
Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais

Es gan neatminos, ka man sāpētu pirksti, vai smaga stūre... es gaun jau biju pabraukājis divi gadi pirms liku bet arī kad sāku mācīties ar moci braukt neko tādu neatminos...

Ar krosa moci esi paālējies? Es agrāk nesapratu kā var sāpēt rokas no braukšanas ar moci... kamēr neuzkāpu uz krosinieka...

☠ tel.29421835
Margots nav forumā   Citēt
Vecs 14.04.2016, 13:45   #567
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Margots
Ar krosa moci esi paālējies? Es agrāk nesapratu kā var sāpēt rokas no braukšanas ar moci... kamēr neuzkāpu uz krosinieka...

Esmu, bet tā ir pavisam cita braukšana un pēc tā ne tikai rokas sāp
Vecs 14.04.2016, 14:59   #568
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais

Kad Tu pats sāki, diez vai grozījies pa placi pāris stundas Un pēc tam jau uzkačājies
Vecs 14.04.2016, 16:17   #569
archijs
Vietējais

archijsLietotāja bilde

archijs .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais
Tu pieņem močus uz TA bez A kategorijas?
Ko liek to dara
Vecs 16.04.2016, 00:03   #570
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,092
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Nopirku jaunu aķi - EXIDE. Bija tik 8Ah lai gan jābūt 12Ah + bija vecs. Ja ieslēdz tuvās (pie izlēgta motora) uz kādam 10-20 sek, aķis sēdās no 12 līdz 11V un talāk krita spriegums ļoti ātri, manuprāt.

Tagad meģinu saprast kā strādā regulātors.

Kad pirku moci mērīju, bija kā jābūt, ap 13,5-14V atkarībā no rpm. Pēc tam mērīiju vel vienu reizi, pirms izlēmu pirkt aķi, ladēšana bija tādi pati.

Šodien uzliku jaunu aķi, pieleca protams uzreiz bet šoreiz izdomāju pie reizes uzsildīt motoru, par to laiku pez pārtraukuma skatījos uz testeri.

un ko es redzu: uzreiz 13,5-14,.. kā pirms tam, bet pēc 1-2 min ir 13....12,5 un tad atkal 13,5.... un atkal 12,5V

Palasīju i-netā, ja regulators beigts tad parlādē, ir virs 20V.

Tagad štukoju, var būt tāa jābūt? Aķis pilns un regulators nedot spriegumu. Tad biš nokrīt V un uzlādē nedaudz..
Varbūt vairs nav aktuāli, bet šodien rajņājoties pa Yamaha XT660X manuāli atradu šo to par lādēšanu un akumulatoriem.
http://www.xt660-club.hu/Media/Yamah...e%20Manual.pdf
Sākot no 3-53 lpp.
Danenbergs nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 12:17.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club