The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Citas lietas > Par visu
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 10.09.2015, 13:07   #451
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 12,604
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Sākšu uzdod stulbus jautājumus

Kāds sajūgs mocim skaitās drošāks(ilgmužīgaks): troses vai hidravliskais?

Motoskolā visiem bija trošu, bet vakar paspaidīju hidravlisko motofavoritā lietotai hondai. Likās daudz patīkamāks...
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 10.09.2015, 23:14   #452
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 7,235
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Sākšu uzdod stulbus jautājumus

Kāds sajūgs mocim skaitās drošāks(ilgmužīgaks): troses vai hidravliskais?

Motoskolā visiem bija trošu, bet vakar paspaidīju hidravlisko motofavoritā lietotai hondai. Likās daudz patīkamāks...
Tā pat kā auto. Sajūgs pa lielam ta viens un tas pats. Mainās tik piespiešanas metode. Hidro būs mīkstāks. Manējam ir trose - nekādu sūdzību.
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 11.09.2015, 01:19   #453
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 3,873
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Es protams neko no mopēdiem nesaprotu, bet trose nebūtu labāka ar lielāku regulācijas iespēju.?
Vecs 11.09.2015, 09:12   #454
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EVILDony
Es protams neko no mopēdiem nesaprotu, bet trose nebūtu labāka ar lielāku regulācijas iespēju.?
Tas arī. Nu un trose ir lētāka ja jāmaina.
Vecs 11.09.2015, 11:25   #455
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Par šo domāju, tas pats kas auto jau ir, bet starpība tomēr arī ir : auto spiež ar kāju, mocim ar diviem pirkstiem

Teikšu godīgi, skolas močiem tas sajūgs pēc 2 stundam lika pirkstiem sāpēt. Var būt tas dēļ tā ka stundas sākums tiek braukts pārsvarā ar 1-2 ātrumu, placī ?
Diezgan bieži novēroju ka to trosi eļļo lai vieglāk izspiest.. Var būt tas tik macību močiem, dēļ intensīvas lietošanas
Vecs 11.09.2015, 12:27   #456
Menn
Vietējais

MennLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.01.2008
Dzinējs: M50B20TU
Ziņas: 2,264
Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties
Noklusējot

Man visi moto bijuši uz troses,kam vieglāk,kam grūtāk,bet spiežas
Tie divi pirksti intensīvi braucot ārti vien uzkačājas
Un nebūs arī nekāds grēks rokai sagurstot paspiest ar visu roku
Personīgi nekad nēesmu eļļojis sajūga trosi,bet pats pareizi pateici,ka skolas moči tiek katru dienu dzīti.
Tas vis ir individuāli,zinu ka citi arī ikdienas braukšanā tur labās rokas pirkstus uz pr bremzes.Bet man tas šķiet neērti,tpc saregulēju aizm bremzes peku tā,lai man kāja nav jāceļ augstāk,bet nepieciešamības gadijumā tā ir vnk jāpaspiež uz leju
Menn nav forumā   Citēt
Vecs 11.09.2015, 13:36   #457
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 20.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,272
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Necepies par tādiem sīkumiem, galvenais lai neslīd
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 11.09.2015, 18:39   #458
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Man viens sīkums (yaris) jāpārdod un tad tik reāli varēšu par moci domāt

Vakar no aliexpress atnāca pirmais moča atribūts: cimdi
Vecs 16.09.2015, 12:16   #459
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Kad pabeigšu macību varēšu savu viedokli par šo moto skolu uzrakstīt

Var būt žēl, bet var būt par laimi sudzibas.lv nemeklēju info

Solītais ir jāpilda

Par motoskolu kur mācījos : akategorija.lv

Teorija (skolotāja Lelde) : Teorija super, nebija garlaicīgi stundās Pastāstīja gan par saviem močiem gan par tehnisko daļu, izstāstīja visu ko moča veidiem un atbildēja uz jautājumiem, ja kādam kas interesēja Tad sekoja mācīšanās mājās ar to moča grāmatiņu (paldies Karlix-am par grāmatiņu) Tad skolas eksāmens un uzreiz CSDD eksāmens.

Prakse (instruktors Aldis) : arī patika, it sevišķi tas ka braucu uzreiz 2 stundas nevis 45 min. Sanāk paspēt gan placi patrenēt sakumā, gan pa satiksmi kādu 1,5 st pabakstīties. Tā kā man moča nav es ļoti to novērtēju, neaizmirstamas dienas uz motocikla

Plusi-mīnusi: Ar teoriju vis bija skaidrs: 3 dienas un noteikta maksa. Prakse: man pietrūka informācijas par to cik būs braukšanas (lai saprastu cik naudas vajadzēs kopumā). Kad pabeidzam teoriju jautāju un saņēmu atbildi ka neviens nezin kā es braucu (atbilde loģiska, nav ko pateikt pret), bet vēlāk es nejautāju, vnk pierakstījos un nācu, tad atkal pierakstījos un katru reizi cerēju ka šī būs pēdēja braukšana. Jāpiebilst ka reāli es manīju ka ar katru nākamo braukšanu es jūtos drošāks uz moča un tās daudzas braukšanas noteikti nāca par labu. Gan figurēs gan uz ielas, kaut gan pirms tam likās ka ir jau ok, tomēr jūtos vel drošāks un pārliecinātāks

Var būt kādam šī info būs noderīga: sākumā izbraucu kādus 5 maršrutus (pa 2 st.) tad stundu nobraucu tikai pa placi, tad man reģistrēja CSDD un varēju pieteikties eksāmenam. Tā kā tur liela rinda un bija jāgaida 2 nedēļas es neko nedarīju, lai gan man pateica ka liela pauze un būtu labi kaut vienu reizīti atnākt pabraukt (es to izlaidu jo vnk nauda jau sen beidzās)

Tad dienu pirms eksāmena es biju nobraucis vel vienu stundu tikai pa placi. Un nākamā (eksāmenu diena), 8:00 atnācu uz motoskolu un braucu 2 stundas (sākumā pa placi pēc tam pa ielu, uz CSDD placi braucam skatīties un pēc pēdējā instruktāža)

Tad atnācu 11:00 uz eksāmenu un visas figures ar pirmo, uz ielas ar vienu mazu aizrādījumu noliku (stipra lietus laikā!!!)

Tā kā man bija atvaļinājums es 2 reizes pirms eksāmena biju pie tā CSDD plača (pavadīju tur katru reizi pāris stundas) un ar savām acīm redzēju ka no 8 cilvēkiem no plača izbrauc uz ielas labi ja tikai viens cilvēks (kad asfalts ir slapjš). Lielāka daļa izkrīt bremzēšanā (divu iemeslu dēļ : par lēnu vai bremzējot aizslīd garām)

Tātad mans rezumē: Mācībās grūti bet eksāmena viegli jo esi tiešām labi sagatavojies Un vis tavās rokās, nevajag kautrēties, kā es, un visu kas interesē droši jautāt instruktoriem

Par to ko raksta "sūdzībās", es Alda mācīšanas stilu neuzskatu par nervozu vai ka savādāk. Jā, viņam ir specifiska pieeja bet viņa strādā. Bļaušanas nav, kā raksta . Biežāk ir tā ka uztaisot kļūdu tu nesaņem uzreiz pantiņu no noteikumiem, tev pasniedz to savādākā formā un piemēram man ar šo metodi, atmiņā, šī kļūda un pareizs risinājums palika daudz labāk Un tā kā es gribēju nolikt uz A kategoriju man galvenais bija rezultāts

Droši, ja kādam ir jautājumi, rakstāt
Vecs 22.09.2015, 18:00   #460
RBMoto
Lietotājs

RBMotoLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.03.2008
Dzinējs: Brhaam
Ziņas: 438
RBMoto .Neitrāls
Noklusējot

Šis ar būs lielisks kā pirmais mocīc!

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/m...tml?1442926808

At 312km/h You don`t have any friends, only girlfriends.
RBMoto nav forumā   Citēt
Vecs 23.09.2015, 14:00   #461
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no RBMoto
Šis ar būs lielisks kā pirmais mocīc!

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/m...tml?1442926808

Tas tikai ~ 2 X dārgāk ne kā es varu samaksāt
Vecs 23.09.2015, 20:45   #462
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Tas tikai ~ 2 X dārgāk ne kā es varu samaksāt
Varu savējo pa 2300 piedāvāt
Vecs 23.09.2015, 22:33   #463
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix
Varu savējo pa 2300 piedāvāt

Gribi vel lielāku moci ?

Man YARIS vel nav pārdots un skaidrā naudā man tagad tik kādi 20 euro palika
Vecs 23.09.2015, 22:37   #464
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Gribi vel lielāku moci ?

Man YARIS vel nav pārdots un skaidrā naudā man tagad tik kādi 20 euro palika
Skatos uz honda varadero xl1000
Vecs 23.09.2015, 22:41   #465
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix
Skatos uz honda varadero xl1000

Man šitā paša stila moči ar patīk Turist Enduro
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 12:07.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club