The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Citas lietas > Par visu
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 14.05.2015, 01:19   #376
semigallss
Vietējais

semigallssLietotāja bilde

Reģistrācija: 27.02.2011
Dzinējs: EJ253
Ziņas: 3,002
semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix
Pirmos iepērc cimdus! Cik esmu redzējis Rīgā visi mācībnieki vālē bez cimdiem, ja gadās krist tomēr tad krietni labāk ar cimdiem, jo tīri instinktīvi liksi rokas priekšā.
jap, šitam jāpiekrīt... krītot būs reflekss ar rokām atbalstīties pret zemi, tapēc cimdi ir obligāta lieta. apavi pat nav tik svarīgi... esmu braucis gan kedās, gan skeita apavos, gan zābakos. godīgi sakot zābaki nepatika, jo likās ka pa maz jūtu pārslēga kājiņu. vislabāk patīk tomēr braukt skeita tipa apavos.. zole stingra, virspuse vidēja. universāls variants. kat krosinieku var kurbulēt ar tādiem apaviem
Vecs 14.05.2015, 01:29   #377
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,092
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Man nav mocis, bet braukājos ar rollerīti. Man ir ķivere, ādas cimdi un ādas jaka ar maziem bruņu polsteriem, lai vējš nepūš. Apavi man protams nav īpaši vajadzīgi
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 14.05.2015, 01:58   #378
Menn
Vietējais

MennLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.01.2008
Dzinējs: M50B20TU
Ziņas: 2,264
Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no semigallss
jap, šitam jāpiekrīt... krītot būs reflekss ar rokām atbalstīties pret zemi, tapēc cimdi ir obligāta lieta. apavi pat nav tik svarīgi... esmu braucis gan kedās, gan skeita apavos, gan zābakos. godīgi sakot zābaki nepatika, jo likās ka pa maz jūtu pārslēga kājiņu. vislabāk patīk tomēr braukt skeita tipa apavos.. zole stingra, virspuse vidēja. universāls variants. kat krosinieku var kurbulēt ar tādiem apaviem
Līdz brīdim,kamēr kāja netiek iespiesta starp auto un moci
Piekrītu,zābaki nav tas ērtākais variants,ja vel kkur jāiet viņos staigāt,tad pavisam nejauki
Bet katram pašam jāzilemj
Menn nav forumā   Citēt
Vecs 16.05.2015, 01:06   #379
Menn
Vietējais

MennLietotāja bilde

Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties
Noklusējot

Melnais,kā ir,mocikletam otra slimības lapa nepienākas kā mašīnai?
Sanāca tā,ka pirmajā reizē mani izčukināja pa decibeliem.Uztaisiju svilpi.Šodien braucu uz atkārtoto un atkal bik pa daudz.
Čalis man iedeva jaunu lapu,kurā man skate beidzas pirmdien?
Respektīvi skate uz 3 dienām?
Menn nav forumā   Citēt
Vecs 16.05.2015, 01:55   #380
Menn
Vietējais

MennLietotāja bilde

Noklusējot

Viss ok,tiko paskatijos.Ir atstāts iepriekšējās TA beigu datums,bet tpt šķiet dīvaini
Menn nav forumā   Citēt
Vecs 16.05.2015, 02:25   #381
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.09.2011
Ziņas: 5,454
Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Menn
Viss ok,tiko paskatijos.Ir atstāts iepriekšējās TA beigu datums,bet tpt šķiet dīvaini

Nav nekas tur dīvains...

Ja Tevi izbrāķē tad iedod ''slimības lapu'' uz mēnesi... tā mēneša laikā vari iet atkārtoto skati kaut katru dienu... pat vairākas reizes dienā ja patīk un vajag... (protams katru reizi maksājot par atkārtoto)
Pēc tā mēneša jāiet atkal pilno skati... ja atkal izbrāķē tad vēlreiz iedod ''slimības lapu'' uz mēnesi... Kad beigsies šis mēnesis tad trešo reizi vairs nedos...

☠ tel.29421835
Margots nav forumā   Citēt
Vecs 23.05.2015, 01:07   #382
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 12,604
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

močiem ceļa nodoklis kā rēķinās ? un cik liels apmēram ir ?
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 23.05.2015, 04:25   #383
Menn
Vietējais

MennLietotāja bilde

Noklusējot

75e pa diviem gadiem
Kā zināms mocim TA izsniedzas uz 2gadi
Menn nav forumā   Citēt
Vecs 31.05.2015, 22:44   #384
Menn
Vietējais

MennLietotāja bilde

Noklusējot

Nofočēts tiko pie mana mitekļa

Tik dīvaini,ka gaismas deg
Menn nav forumā   Citēt
Vecs 31.05.2015, 23:19   #385
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Var būt viņam ar motors darbojas ?
Vecs 31.05.2015, 23:41   #386
kaspars
Vietējais

kasparsLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.07.2006
Dzinējs: ļoti labs
Ziņas: 3,623
kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija
Noklusējot

Moto ekipējumā nav svarīgākas un mazāk svarīgas komponentes.

Kritu. Šļūcu uz vēdera. Moto zābakiem nodila purngali. Ja būtu bijušas kedas, droši varu teikt, ka kājām pirkstus būtu saīsinājis.

Uzskatu, ka šī diskusija ir lieka. Ekipējumam ir jābūt.

Krīt visi. Agri vai vēlu.

Because I'm just so damn fucking fantastic. Probably I have a huge knob too
kaspars nav forumā   Citēt
Vecs 31.05.2015, 23:51   #387
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Es arī tam piekrītu un tiecos uz to lai secība ir pareiza : A-kat, ekipējums, mocis, treniņi kur nav auto , ielas..

bet reāli, man liekas ka 99% nesāk ar pilnu ekipējumu Labākā gadījumā bez ķiveres vel ir kaut kas bet ne viss (man tā liekas)

Atdzītās, kāds kuram bija sākumā komplekts ?

Es noteikti gribu (bez ķiveres) : moča cimdus, zābakus un jaku. Vajadzētu arī bikses bet nav jau tas pieredzes, kas kur pa cik. Noteikti moču tusiņos var pētīt un jautāt kas ir ērts, kas labāks kuriem apstākļiem. Es to tagad nezinu pat par to ko gribu sapirkt. Kā izvēlēties ķiveri, kā cimdus....
Vecs 31.05.2015, 23:56   #388
kaspars
Vietējais

kasparsLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.07.2006
Dzinējs: ļoti labs
Ziņas: 3,623
kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija
Noklusējot

Man bija. Pāris mēnešus pirms moto iegādes, iegādājos visu nepieciešamo ekipu.

Kritis esmu pāris reizes tā bik nopietnāk - ar saplēstu ekipu, saplēstiem zābakiem, cimdiem. Un neskaitāmas reizes uz meža ceļiem un takām, meklējot piedzīvojumus ar supermoto.

Abas "sāpīgās" reizes kājās bija džinsi. Dzija ilgi un sāpīgi.

Because I'm just so damn fucking fantastic. Probably I have a huge knob too
kaspars nav forumā   Citēt
Vecs 31.05.2015, 23:59   #389
AngeliCorrado
Vietējais

AngeliCorradoLietotāja bilde

Reģistrācija: 08.07.2012
Dzinējs: Ecotec 1.6 16v
Ziņas: 2,774
AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no kaspars
Man bija. Pāris mēnešus pirms moto iegādes, iegādājos visu nepieciešamo ekipu.

Kritis esmu pāris reizes tā bik nopietnāk - ar saplēstu ekipu, saplēstiem zābakiem, cimdiem. Un neskaitāmas reizes uz meža ceļiem un takām, meklējot piedzīvojumus ar supermoto.

Abas "sāpīgās" reizes kājās bija džinsi. Dzija ilgi un sāpīgi.
Tur es tev piekritu aizvakar ari ar čežet braucot nokritu kājās bija džinsi celis lupatās sāp tagad mācība būs iepirkt kārtīgu ekipējumu☺
Vecs 01.06.2015, 00:19   #390
Menn
Vietējais

MennLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Var būt viņam ar motors darbojas ?
Noup,noparkots pie mājas
Ekips man jau no sākta gala bij pilnais
Menn nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 10:25.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club