The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Citas lietas > Par visu
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 30.04.2015, 00:19   #361
semigallss
Vietējais

semigallssLietotāja bilde

Reģistrācija: 27.02.2011
Dzinējs: EJ253
Ziņas: 3,002
semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Baiks noteikti ne. Tas ir tāpat kā Ferrari, patīk skatīties uz viņa bet pašam negribās.

Vai sieva brauks līdz to vel nezinu es savos 13 gados pabraucu, viņa vispār ne

Un gribu es noteikti sākt ar A kat iegūšanu var būt par to laiku kaut kas noskaidrosies

cik saprotu ir pieejamas moču nomas ?
ir pieejama moču noma. vari braukt ciemos uz zolitūdes ielu 61a
http://www.l-auto.lv
Vecs 30.04.2015, 00:28   #362
kaspars
Vietējais

kasparsLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.07.2006
Dzinējs: ļoti labs
Ziņas: 3,623
kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais
Tad man ļoti gribētos zināt, no kādiem kopšas apstākļiem šis populārais defekts ir atkarīgs.... Par spīti visam, man atkal ir R6

Jau teicu, ka netaisos strīdēties, neuzvelcies

Because I'm just so damn fucking fantastic. Probably I have a huge knob too
kaspars nav forumā   Citēt
Vecs 30.04.2015, 10:03   #363
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 12,604
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no semigallss
ir pieejama moču noma. vari braukt ciemos uz zolitūdes ielu 61a
http://www.l-auto.lv

Tu strādā pie Ulda Lēruma Ak dievs cik pasaule ir maziņa

Es tur netālu dzīvoju kad biju mazs

ZL-1 es mācījos, ZL-2 vel nebija uzcelts kad es mācījos ZL-1, es gāju pēc skolas pa ZL-2 strojku

Uldi zinu, lai gan mani viņš droši vien vairs neatceras.

Kad es nopirku savu pirmo Scirocco tam nobeidzas motors, uzsilstot sāka pazust kompresija. Uldis bija ļoti pretimnākošs un piekrita ka es atstāju savu motoru ar sīkumiem kas ir augšā un paņemu no viņa citu. Darīts bija tā lai nav jāpaskrūvē galva, ģenerators un vis pārējais. Viņam par to liels Paldies es toreiz mainīju savu pirmo motoru mūžā

Beigās sapratu ka man bija EG (1,6 GTi) un viņš man iedeva DX (1,8 GTi), un ja vajadzētu man daudz kas nemaz nederētu...

Toreiz viņš vel nodarbojās ar Auto detaļu (lielo detaļu) vešanu no ārzemēm.
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 30.04.2015, 13:00   #364
semigallss
Vietējais

semigallssLietotāja bilde

Reģistrācija: 27.02.2011
Dzinējs: EJ253
Ziņas: 3,002
semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

jap, tur pat vien tagad uzturos.
viņam atmiņa laba, takā gan jau atcerētos arī tevi

ko tik viņš nav darijis gan detaļās vedis, gan auto utt

ja jau esat zināmi, tad pat, iespējams, vari tikt pie kādām atlaidēm
Vecs 30.04.2015, 13:26   #365
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no semigallss
jap, tur pat vien tagad uzturos.
viņam atmiņa laba, takā gan jau atcerētos arī tevi

ko tik viņš nav darijis gan detaļās vedis, gan auto utt

ja jau esat zināmi, tad pat, iespējams, vari tikt pie kādām atlaidēm

Tas ir tas cilvēks ar kuru man īsti nesanāca tirgoties bet tagad man tur ir pazīstams
Vecs 06.05.2015, 15:15   #366
AngeliCorrado
Vietējais

AngeliCorradoLietotāja bilde

Reģistrācija: 08.07.2012
Dzinējs: Ecotec 1.6 16v
Ziņas: 2,774
AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt AngeliCorrado . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

sala priekš īstiem večiem
https://www.youtube.com/watch?v=iRWp9rhfS_0
Vecs 11.05.2015, 11:57   #367
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Taisnība ka motocikla ērtākai ātrumu slēgšanai (protams arī drošībai) vajag speciālus apavus ?

Kā izvēlēties tos, kur labāk pirkt ? Izskaties lūdzu savu pieredzi šeit, palīdziet jauniņam
Vecs 11.05.2015, 12:27   #368
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 20.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,272
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Taisnība ka motocikla ērtākai ātrumu slēgšanai (protams arī drošībai) vajag speciālus apavus ?

Kā izvēlēties tos, kur labāk pirkt ? Izskaties lūdzu savu pieredzi šeit, palīdziet jauniņam

Ilgmār, vajag precizēt, tā pat kā mani un citus jauniņos audzinājāt, kad prasīja par motoriem un citām detaļām, tā pat arī te.

Kārtīgam čoperim, kaut ar basu kāju brauc un slēdzies, baikam un līdzīgiem aparātiem var ar jebkuru slēgtā tipa apavu. Ekipējums ir paša drošībai, tā pat kā piesprādzēties. Ja ķer adrenalīnu un apzināti brauc savu spēju robežās, tad viņu vajag noteikti, ja braukājies tūrista režīmā, tad nosacīti, izņemot obligāti ķiveri.

Man ir baiks, esmu pat iešļūcenēs pa pilsētu pārvietojies, attiecīgi mierīgi braucot, vakar botās braukāju, kurām ir daudz auduma(nav visas ādas) vējš pūš cauri un kājas salst (~150-....)

Ja es apzināti braucu lidināties pa ceļiem, tad pilns ekips + muguras sargs, ja vizināties, ekskursijās, ciemos vai nokļūt no punkta A līdz B, tad ikdienas drēbēs, tikai siltāk ģērbjos.
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 11.05.2015, 12:30   #369
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Ieskatam par ko iet runa.
Vecs 11.05.2015, 12:34   #370
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

ielas mocis, braukšana pēc noteikumiem, darbs-mājas, citreiz vizināties.

bet man ir 20 km šoseja, 100-120 no rītiem visi brauc

parastos apavos noteikti negribētos un īstus garus moto zābakus arī ne.

Kur skatīties, kur pirkt labāk ?
Vecs 11.05.2015, 13:09   #371
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Noklusējot

Pirmos paņem lietotus => https://www.ss.lv/msg/lv/transport/m...ts/bkffdm.html

lai saprastu, tā pat viņi tiks nobružāti, būs misēkļi, purni novilkti pa asfaltu tad rēķinies, ka darbā jātur maiņas apavi. Katrā ziņā, Tev jāmeklē puszābaki, vai pastaigā pa humpalām, tur ar var atrast kko jēdzīgu no ielas apaviem

Ja gribi jaunus, tad pa veikaliem, kur lētāk nezinu, sen neko neesmu pirsicis no motolietām
Vecs 11.05.2015, 13:19   #372
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais
Pirmos paņem lietotus => https://www.ss.lv/msg/lv/transport/m...ts/bkffdm.html

lai saprastu, tā pat viņi tiks nobružāti, būs misēkļi, purni novilkti pa asfaltu tad rēķinies, ka darbā jātur maiņas apavi. Katrā ziņā, Tev jāmeklē puszābaki, vai pastaigā pa humpalām, tur ar var atrast kko jēdzīgu no ielas apaviem

Ja gribi jaunus, tad pa veikaliem, kur lētāk nezinu, sen neko neesmu pirsicis no motolietām
Vecs 12.05.2015, 08:28   #373
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 7,235
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Buse city limit
zābaki
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 12.05.2015, 08:30   #374
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Veikali janiem.
www.veikalsmmocis.lv
www.bikertoyz.lv

Bet Tev nebūs problēmu pimeklēt arī pēc izmēriem lietotu no ss.lv
Vecs 12.05.2015, 08:33   #375
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Noklusējot

Pirmos iepērc cimdus! Cik esmu redzējis Rīgā visi mācībnieki vālē bez cimdiem, ja gadās krist tomēr tad krietni labāk ar cimdiem, jo tīri instinktīvi liksi rokas priekšā.
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 12:11.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club