The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 31.03.2014, 23:21   #541
semigallss
Vietējais

semigallssLietotāja bilde

Reģistrācija: 27.02.2011
Dzinējs: EJ253
Ziņas: 3,004
semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Pag pag, ABF vēlies mainīt pret TDI???
Vecs 31.03.2014, 23:23   #542
Raimlee
Vietējais

RaimleeLietotāja bilde

Reģistrācija: 08.10.2012
Dzinējs: VR6
Ziņas: 1,905
Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties
Noklusējot

Raimlee nav forumā   Citēt
Vecs 31.03.2014, 23:31   #543
archijs
Vietējais

archijsLietotāja bilde

Reģistrācija: 18.03.2014
Ziņas: 1,184
archijs .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no semigallss
Pag pag, ABF vēlies mainīt pret TDI???

Jā esi sapratis pilnīgi pareizi
archijs nav forumā   Citēt
Vecs 31.03.2014, 23:36   #544
semigallss
Vietējais

semigallssLietotāja bilde

Reģistrācija: 27.02.2011
Dzinējs: EJ253
Ziņas: 3,004
semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no archijs
Jā esi sapratis pilnīgi pareizi
dieva dēļ, tikai ņemot laukā to ABF'u neko nesaplēs viņam!!! atceries ka viņš viens maksā tikpat cik viss corrado un ja laidīsi uz tirgošanu tādu, tad esmu gandrīz 100% pārliecināts, ka kāds tepat no foruma būtu ar mieru viņu sev savākt.
Vecs 01.04.2014, 00:02   #545
Raimlee
Vietējais

RaimleeLietotāja bilde

Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties
Noklusējot

Nevajag pārspīlēt ar tā motora vērtību!
Vecs 01.04.2014, 00:08   #546
OZ
Vietējais

OZLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.01.2011
Dzinējs: 1.8 20VT+
Ziņas: 1,453
OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

1.-nevajag pārvērtēt to motoru, nemaz tik daudz nemaksā un nav tik super ūber vērtīgs
2.-zinu kā gāja tie abi golfi kuros bija tdi, un ja tā ies šis korāds, tad daudzi būs patīkami pārsteigti un domas par tdi mainīsies
OZ nav forumā   Citēt
Vecs 01.04.2014, 00:29   #547
archijs
Vietējais

archijsLietotāja bilde

archijs .Neitrāls
Noklusējot

Njā, laikam jau laicīgi jāpasaka, ka esmu rūdīts dīzelists, un esmu negrozāmi nemainīgs šajā jautājumā
Vecs 01.04.2014, 00:38   #548
silver
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol

silverLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 1.6 16v SOHC
Ziņas: 3,677
silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs silver .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Bet kā tas izskatīsies un izklausīsies ...
Vecs 01.04.2014, 00:40   #549
Raimlee
Vietējais

RaimleeLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no archijs
Njā, laikam jau laicīgi jāpasaka, ka esmu rūdīts dīzelists, un esmu negrozāmi nemainīgs šajā jautājumā

Apsveicama tava nelokāmā nostāja, bet arī neatbalstu smogu
Vecs 01.04.2014, 00:54   #550
archijs
Vietējais

archijsLietotāja bilde

archijs .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no silver

Tā lai ir mana problēma
Vecs 01.04.2014, 00:59   #551
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,133
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no silver
Kad auto aizlido, taisot melno makoni, man personīgi vienalga vai dizelis vai kas, vairāk svarīgi kā viņš iet
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 01.04.2014, 01:12   #552
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.09.2011
Ziņas: 5,550
Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Man kā TDI Corrado īpašniekam atliek tikai atbalstīt ideju...
Jocīgi tik liekas dēļ tās gāzes iekārtas... sanāk ka tā tika gandrīz pa di... likta... Jeb būs TDI+LPG? Patiesībā man bij arī tāda doma ienākusi, uztaisīt eksperimentu... (protams ne dēļ ekonomijas)

P.S. Ja vāksi nost gāzi, varbūt man interesē balons...

☠ tel.29421835
Margots nav forumā   Citēt
Vecs 01.04.2014, 01:16   #553
archijs
Vietējais

archijsLietotāja bilde

archijs .Neitrāls
Noklusējot

Būs parasts TDI
Vecs 01.04.2014, 08:56   #554
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,794
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no silver

domāju kā izklausīsies tīri ok, ja būs salikta normāla izplūde un motors negrābēs ka spainis ar naglām labi tdi skan arī labi

pāris gadu atpakaļ esmu vizināts ar GintsK audi 80 avantu ar INC uzlabotu dīzeļmotoru, gāja viņš fantāstiski labi, domāju ka parasts 2.3 20V audi netiktu līdzi
Vecs 03.04.2014, 22:22   #555
archijs
Vietējais

archijsLietotāja bilde

archijs .Neitrāls
Noklusējot

Šovakar noņēmu bremžu "Begimotu"
Rīt lieku vakuuma sistēmas bremzes.

P.s Ja man ABS bloks ir noņemts un ir parasts galvenais bremžu cilindrs, bet palikusi ABS provodka, TA cilvēkiem radīsies iebildumi?
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 13:38.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club