The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 17.05.2018, 00:14   #436
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,781
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

man šķiet kā es pirku apē
Vecs 17.05.2018, 10:47   #437
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,050
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Drag
Tak vieglākais ir pieslēgt Pc, un izmainīt brīvgaitas datus Savam ar kādu 2-3 reizi dabuju, kā gribas

Es domāju ka man ir kāda mehāniska vaina. Jo tukšgaita tāda ka suga ir Bet pēc atvilkšanas vai kad kārtīgi uzkarst motors (sastrēgumi) tad sāk niķoties
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 17.05.2018, 10:48   #438
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no puksis13
Problēma jau ir kad kādā brīdī auto pats sāk gāzēt!! Teksim tā ka 80-90% viss jau rūc un darbojas kā vajag, bet vienā jaukā brīdī brīvgaitā vnk sāk celties apgriezieni

Jā !!! Stulba, patstāvīga tukšgaita
Vecs 17.05.2018, 12:25   #439
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,122
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

iespējams piesūc gaisu droselē, vai pēc tās, rspektīvi vaina ieplūdes blīvēs vai droselei sadilusi asīte un piesūc gais, tas tāds viens variants.
Vecs 17.05.2018, 12:36   #440
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

Reģistrācija: 01.11.2009
Dzinējs: 2.0 16v ABF
Ziņas: 1,158
puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Var jau būt! Pašam gan negribētos tam ticēt, bet nu jāapskata viss vēlreiz kā variants noteikti!
puksis13 nav forumā   Citēt
Vecs 17.05.2018, 12:42   #441
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Rom4iks
man šķiet kā es pirku apē

A tu ņēmi tjipa kā org. Aizvietotāju vai pavisam no kāda cita auto?
Vecs 17.05.2018, 12:42   #442
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EVILDony
iespējams piesūc gaisu droselē, vai pēc tās, rspektīvi vaina ieplūdes blīvēs vai droselei sadilusi asīte un piesūc gais, tas tāds viens variants.

Tieši pirms stundas padomāju par to pašu. Paņēmu breik_klineru un aizgāju pūst visur kur bija aizdomas

Nu kā parasti, tiko sagatavojies - auto rūc kā jauns

pašpricēju: drosele, gumijas trubas, savienojumi, deveju vietās, pie tukšgaitas - nevienā brīdī apgriezieni nepieauga.

Bet es tagad to baloniņu vadāšu līdz

Es atradīšu to vietu !!

Šodien līdz darbam tiku diezgan mierīgi. Tik vietā vietā uzsākot, jau tuvāk finišam, apgriezieni nokritās un sākās niķis
Vecs 17.05.2018, 12:44   #443
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no puksis13
A tu ņēmi tjipa kā org. Aizvietotāju vai pavisam no kāda cita auto?

Viņam ir VEMS, dari ko gribi bet MS vienmēr bija slavens ar savu tukšgaitu

Tieši pretēji ar VEMS, vienmēr atsauksmēs ka tukšgaita ir ideāla.

Pieļauju ka Rom4ikam tiešam dēļ vārsta bija ķibele

Rom4iks, kāda pasākumā iedos vārstu izmēģināt ?
Vecs 17.05.2018, 13:36   #444
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Tieši pirms stundas padomāju par to pašu. Paņēmu breik_klineru un aizgāju pūst visur kur bija aizdomas

Nu kā parasti, tiko sagatavojies - auto rūc kā jauns

pašpricēju: drosele, gumijas trubas, savienojumi, deveju vietās, pie tukšgaitas - nevienā brīdī apgriezieni nepieauga.

Bet es tagad to baloniņu vadāšu līdz

Es atradīšu to vietu !!

Šodien līdz darbam tiku diezgan mierīgi. Tik vietā vietā uzsākot, jau tuvāk finišam, apgriezieni nokritās un sākās niķis
es ceru, ka tev sveču vadi nesit pa pirkstiem ar šo paņēmienu vienreiz ford focus aizdegās drusciņ
Vecs 17.05.2018, 13:49   #445
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EVILDony
es ceru, ka tev sveču vadi nesit pa pirkstiem ar šo paņēmienu vienreiz ford focus aizdegās drusciņ
Vecs 17.05.2018, 14:19   #446
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EVILDony

Es vairāk uztraucos par zirnekli, kurš bija karsts pēc rīta brauciena uz darbu

un tāpēc biju gatavs, blakus noliku ugunsdzēšamo )))
Vecs 28.05.2018, 13:13   #447
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Nedēļas nogalē daļēji aizvadīts minirallijs Gulbis 2018. Diemžēl motors neizturēja! beidzās eļļas spiediens un attiecīgi iemetās dzenis!!!
Būs atkal jāremontējas!
Līdz brīdim kamēr izstājāmies rezultāti pašvaki! Jaudas bija pagaidām pietiekoši( nevarēju to pilnībā izmantot). Pirmoreiz sajutu, ka man pa īstam ir vajadzīgs stūrmanis, jo braukšanas ātrums ir pieaudzis un vairs nepietiek ar tikai to ko pats ieraugu un kad!!!
Īsāk sakot stūrmanis man šur tur nolaida lažu un pēc tam vairs īsti neuzticējos, kas attiecīgi nozīmēja ka braucām lēnāk!
Vecs 28.05.2018, 13:33   #448
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Noklusējot

ehh... nu tev ir laiks visu salabot un atrast uzticamāku stūrmani
Vecs 28.05.2018, 13:42   #449
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EVILDony
ehh... nu tev ir laiks visu salabot un atrast uzticamāku stūrmani

Gan jau salabos! Savādāk Danenbergs atkal nesagaidīs manu Corrado savā pusē

Par stūrmani nedaudz sarežğītāk. Mans patstāvīgais stūrmanis šogad ņemot brīvu no gonkām dažādu iemeslu dēļ. Nezinu kādā veidā, bet būs jāmēğina pierunāt, lai tomēr brauc ar mani šogad!
Vecs 28.05.2018, 13:53   #450
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no puksis13
Nedēļas nogalē daļēji aizvadīts minirallijs Gulbis 2018. Diemžēl motors neizturēja! beidzās eļļas spiediens un attiecīgi iemetās dzenis!!!
Būs atkal jāremontējas!
Līdz brīdim kamēr izstājāmies rezultāti pašvaki! Jaudas bija pagaidām pietiekoši( nevarēju to pilnībā izmantot). Pirmoreiz sajutu, ka man pa īstam ir vajadzīgs stūrmanis, jo braukšanas ātrums ir pieaudzis un vairs nepietiek ar tikai to ko pats ieraugu un kad!!!
Īsāk sakot stūrmanis man šur tur nolaida lažu un pēc tam vairs īsti neuzticējos, kas attiecīgi nozīmēja ka braucām lēnāk!

Par motoru žēl protams.. Ir zināms iemesls, vai Tev jau tajā stadijā kad vienalga, ir nākamais jau sagatavots ?

Šī ir interesanta tēma, stūrmanis. Jābūt iekšām, neskatoties visu laiku uz ceļa, blenzt vel kartē
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 18:32.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club