The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 08.05.2018, 11:23   #406
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,081
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Šarai tiešām tā jāizskatās ? Var būt bildes lenķis tāds, bet liekas ka viņa izlauzta līdz galam.
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 08.05.2018, 12:17   #407
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

Reģistrācija: 01.11.2009
Dzinējs: 2.0 16v ABF
Ziņas: 1,170
puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Resnā noteikti ir trubveidīga. Tievā laikam ir pilna- tagad nepateikšu!
puksis13 nav forumā   Citēt
Vecs 08.05.2018, 12:22   #408
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Šarai tiešām tā jāizskatās ? Var būt bildes lenķis tāds, bet liekas ka viņa izlauzta līdz galam.

Nē nē! Tāpēc jau rakstu ka stāv zem cita leņķa! Aptuveni 45 grādi. Bildē viss ir pareizi- tā arī dabā.
Pats šaras pirksts pret savu sēžu ir smuki pa vidu jeb 90 grādos. Bet kājiņas kas pieskrūvējas plauktā ir pielietas citā leņķī
Vecs 08.05.2018, 12:33   #409
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,141
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

resnā ass noteikti ir trubveidīga un tievā viss viens vesels
tā kā tev tur bildē tā granāta nolūzusi, tā parasti notiek, kad jau padzīvojušu, pievelk par stingru

kādas šaras uzliki? šitiem vajadzētu būt ka ir pieejamas "meyle hd", labākas cietākas, ilgāks kalpo parastā meyle, kas nav hd serijas gan ir sūds
Vecs 08.05.2018, 12:37   #410
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Par šaru firmu nemācēšu tagad atbildēt. Jāmeklē kastītes

Par granātām. Šī konkrētā bilde ir ar vecu granātu, bet pilnīgi jaunas ar nogrieza tik tā
Vecs 08.05.2018, 12:45   #411
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no puksis13
Par šaru firmu nemācēšu tagad atbildēt. Jāmeklē kastītes

Par granātām. Šī konkrētā bilde ir ar vecu granātu, bet pilnīgi jaunas ar nogrieza tik tā
tev jauda par daudz, brauc mierīgāk
Vecs 08.05.2018, 13:49   #412
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no puksis13
Nē nē! Tāpēc jau rakstu ka stāv zem cita leņķa! Aptuveni 45 grādi. Bildē viss ir pareizi- tā arī dabā.
Pats šaras pirksts pret savu sēžu ir smuki pa vidu jeb 90 grādos. Bet kājiņas kas pieskrūvējas plauktā ir pielietas citā leņķī
A, tagad skaidrs
Vecs 08.05.2018, 13:50   #413
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EVILDony
Vecs 08.05.2018, 14:12   #414
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EVILDony
gonkās ja?
Par jaudu neko nezinu, uz stenda tā ar neesmu vēl bijis Domāju ka nekā tur diža nav, jo ir nebeidzamais stāsts par gribas vēl!!!
Domāju tā bēda vairāk saistīta ar saķeri! Gonkás straujas seguma maiņas. Uz asfaltu no grunts un otrādi. Ziemā no ledus uz sasalušu grunti. Bieža robu pārslēgšana ar asiem cirtieniem gan augšu gan uz leju+ uzsitieni pa sajūgu brīžos kad sāk gurt motors utt.
Vecs 08.05.2018, 23:51   #415
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,697
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Man jau liekas ka tur pirmajiem rindā uz izģērbšanos vajadzētu būt sajūgam kārbai, šlicēm... bet nu kas viņu zin kāpēc Tev puass gali vājā vieta
Kā Dony teica pievelc ar trubu ''līdz galam'' vai pēc nM ?
Vecs 09.05.2018, 00:36   #416
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Upitis
Man jau liekas ka tur pirmajiem rindā uz izģērbšanos vajadzētu būt sajūgam kārbai, šlicēm... bet nu kas viņu zin kāpēc Tev puass gali vājā vieta
Kā Dony teica pievelc ar trubu ''līdz galam'' vai pēc nM ?
Ja ņem pēc laika tad sajūgs ar kurvi iet ilgi aptuveni 1.5-2 gadi , ja pēc km tad to esmu mainījis ik pa 3500-5000km varbūt pat mazāk.
Nm atslēga man nav, bet nu uz sajūtām nepārvelku. 2metrīgu trubu es talkā gluži neņemu!

P.s saimniecībā vienam kombainam smalcinātāja asmeņi ir nenormāli jānovelk ar 3metrīgu trubu, ja nē tad nāk vaļā. To dara man viens strādnieks, jo viņš pats ir kā indikators. Kad velk sākumā piepūš vaigus un izsitas sviedri. Tad seja paliek vispirms nedaudz rozā krāsā un pāriet riktīgi sarkanā!!! Bet ar to vēl nepietiek ( nāk vaļā), toties , kad Indulis sāk palikt violētā krāsā tad ir gana labi
Vecs 09.05.2018, 00:44   #417
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Vecs 09.05.2018, 01:14   #418
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no puksis13
Ja ņem pēc laika tad sajūgs ar kurvi iet ilgi aptuveni 1.5-2 gadi , ja pēc km tad to esmu mainījis ik pa 3500-5000km varbūt pat mazāk.
Nm atslēga man nav, bet nu uz sajūtām nepārvelku. 2metrīgu trubu es talkā gluži neņemu!

P.s saimniecībā vienam kombainam smalcinātāja asmeņi ir nenormāli jānovelk ar 3metrīgu trubu, ja nē tad nāk vaļā. To dara man viens strādnieks, jo viņš pats ir kā indikators. Kad velk sākumā piepūš vaigus un izsitas sviedri. Tad seja paliek vispirms nedaudz rozā krāsā un pāriet riktīgi sarkanā!!! Bet ar to vēl nepietiek ( nāk vaļā), toties , kad Indulis sāk palikt violētā krāsā tad ir gana labi
Tev nav nmatslega, bet ir Indulis, lieku uz to ka rozā indulis ir jau virs 200nm
Vecs 09.05.2018, 01:34   #419
puksis13
Kluba biedrs

puksis13Lietotāja bilde

puksis13 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no EVILDony
Tev nav nmatslega, bet ir Indulis, lieku uz to ka rozā indulis ir jau virs 200nm
Vajadzētu vienreiz nomērīt Induli
Vecs 09.05.2018, 12:16   #420
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Noklusējot

tu negribi ar corrado pabraukāt ikdienā, vismaz nedēlu pirms sacensībām, tā teikt lqai aprastu ar auto un pa to nedēlu var paspēt izlīst kāds sīkumu, kuru var vēl paspēt salabot principā tam vajadzētu uzlabot tavu rezultātu

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 01:28.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club