The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Modeļi > VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 11.01.2013, 23:52   #46
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

[quote=daargums]
Citēt:
Ziņa no sciroco
To jaudu vajag tieši uz Corrado ?

tiešām stulbs jautājums ja negribētu prasītu par citu auto
Ja jautātu par citu auto ar tevīm te neviens nerunātu
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 11.01.2013, 23:56   #47
daargums
Jauniņais

daargumsLietotāja bilde

Reģistrācija: 13.05.2012
Dzinējs: 2.0 16v
Ziņas: 166
daargums .Neitrāls
Noklusējot

[quote=sciroco]
Citēt:
Ziņa no daargums
Ja jautātu par citu auto ar tevīm te neviens nerunātu
Tad jau ietu citos forumos
daargums nav forumā   Citēt
Vecs 11.01.2013, 23:58   #48
daargums
Jauniņais

daargumsLietotāja bilde

daargums .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Ielai VR6 super, lai gan daži stāsta ka starpību jūt tikai pēc 100km/h
Dragā, amatieru būs ok, bet īstā, kur dala pēc klasēm (un tur tu būsi pie 3-litrigiem ) būs nereāli vinēt.

Bet domāju ka vajag 2,9

paskaties uz tiem kas pasen brauc ar VR6, visi kam bija 2,8 pārtaisa uz 2,9

pazīstams Lietuvietis ar Scirocco vr6 vispār ticis aiz 3.0 robežas
es domāju par amatieru, nu tātad es kā sapratu tādam kā man iesākumam ņemt 2.8l un pamazām ņemties, jo pārējie varianti ir nedaudz par augstu manam lImenim
Vecs 12.01.2013, 00:04   #49
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

prieks ja izdevās palīdzēt
Vecs 12.01.2013, 00:06   #50
daargums
Jauniņais

daargumsLietotāja bilde

daargums .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
prieks ja izdevās palīdzēt
paldies noteikti vēl vērsīšos ar jautājumiem
Vecs 12.01.2013, 00:12   #51
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Pag, piemirsu vel kaut ko pajautāt

tevi apmierina (mazākais) patēriņš 13-15 litri pilsētā ?
Vecs 12.01.2013, 00:20   #52
VRsick
Lietotājs

VRsickLietotāja bilde

Reģistrācija: 09.11.2009
Dzinējs: vr6 3.0 turbo project
Ziņas: 802
VRsick .Labs sākums VRsick .Labs sākums
Noklusējot

Un manam uz šosejas aptuveni 8,5-9 litri/100km
VR6 ir diezgan ēdelīgi
VRsick nav forumā   Citēt
Vecs 12.01.2013, 00:27   #53
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.09.2011
Ziņas: 5,548
Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Pirmais pateikts 10-niekā, tā arī ir

un ar otro daļu arī pilnībā piekrītu. Galvenais ir pacietība un neatlaidība ! mums te daži 5-cus gadus auto būvē un nekas, neatmet ...būvē

jo liela laikā posmā var daudz vairāk laika un naudas tērēt projektam un rezultāts ir attiecīgs

Man tuvojas jau sestais gads ...

Arī agrāk bija doma (un pat vairāk) par VR6, bet... pārgāja...
1,8 20v Turbo skan pievilcīgāk, bet tad vai nebija jāveic pārbūve?

☠ tel.29421835
Margots nav forumā   Citēt
Vecs 12.01.2013, 00:27   #54
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

es par VR6 patēriņu varu spriest tikai pēc atsauksmēm, pašam nekad nebija

Bet es priecīgs ka beidzot ienāca kāds VR6 fans, ceru ka pastāstīs arī no savas pieredzes kaut ko vai ar to jaudu pietiek, vai ne
Vecs 12.01.2013, 00:29   #55
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Margots
Man tuvojas jau sestais gads ...

Arī agrāk bija doma (un pat vairāk) par VR6, bet... pārgāja...
1,8 20v Turbo skan pievilcīgāk, bet tad vai nebija jāveic pārbūve?
Rekordists laikam

Domāju sakaņot pārbūvi uz Corradi ir daudz vieglāk ne ka nomainīt 2,0 pret Vr6
Vecs 12.01.2013, 00:43   #56
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,187
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Jaanis
Un manam uz šosejas aptuveni 8,5-9 litri/100km
VR6 ir diezgan ēdelīgi
+1 Man tas pats. Pilsētā tiešām aiziet savi 13 litri ar garantiju
Es gribētu teikt, ka VR nav pilsētas dzinējs. Man personīgi pilsētā labāk patīk baukt ar TDI vai benzīna turbo motoru. VR ir gara kārba + tas ka normāli viņš velk tikai pēc 3,5k apgriezieniem un kamēr tu ar 2 ātrumu tu tos apgriezienus sasniedz, ir pienācis krustojums un tev ir jau jānogriežas. Sākumā liksies ka pie zemajiem iet labi, vēlāk pieradīsi un gribēsies visu laiku žmiegt grīdā
Pēc sezonas noslēguma pasākuma 333 trasē sapratu, ka tam dzinējam vieta ir trasē. Visu laiku turi augstus apgriezienus un tad rezultāts ir labs. Bet Pilsētā tas dzinējs, manuprāt, nīkuļo.
Ja tev pietiek ar saviem 160Zs - ņem ABF (forumā kādiem 3 Corrado ir šis dzinējs un foruma biedri noteikti palīdzēs, ja tev radīsies kādi jautājumi). Ja gribi ~200, tad ņem 1.8T un čipo
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 12.01.2013, 00:45   #57
daargums
Jauniņais

daargumsLietotāja bilde

daargums .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Pag, piemirsu vel kaut ko pajautāt

tevi apmierina (mazākais) patēriņš 13-15 litri pilsētā ?
nez laikam mazāk vajadzēs braukāk
Vecs 12.01.2013, 00:47   #58
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
Es gribētu teikt, ka VR nav pilsētas dzinējs. Man personīgi pilsētā labāk patīk baukt ar TDI vai benzīna turbo motoru. VR ir gara kārba + tas ka normāli viņš velk tikai pēc 3,5k apgriezieniem un kamēr tu ar 2 ātrumu tu tos apgriezienus sasniedz, ir pienācis krustojums un tev ir jau jānogriežas. Sākumā liksies ka pie zemajiem iet labi, vēlāk pieradīsi un gribēsies visu laiku žmiegt grīdā
Pēc sezonas noslēguma pasākuma 333 trasē sapratu, ka tam dzinējam vieta ir trasē. Visu laiku turi augstus apgriezienus un tad rezultāts ir labs. Bet Pilsētā tas dzinējs, manuprāt, nīkuļo.
Ja tev pietiek ar saviem 160Zs - ņem ABF (forumā kādiem 3 Corrado ir šis dzinējs un foruma biedri noteikti palīdzēs, ja tev radīsies kādi jautājumi). Ja gribi ~200, tad ņem 1.8T un čipo

Starp citu, esmu dzirdējis ka VR6 Passatiem, Golfiem ir garas kārbas, bet no Corrado īpašniekiem pirmo reizi dzirdu ko tādu var būt tas ir tas iemesls, kāpēc viņš Tev neiet kā gribētos pārbaudi kodu, kaut vai iesākumam
Vecs 12.01.2013, 00:49   #59
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.09.2011
Ziņas: 5,548
Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Rekordists laikam

Domāju sakaņot pārbūvi uz Corradi ir daudz vieglāk ne ka nomainīt 2,0 pret Vr6
Par pārbūvi ir jāmaksā... tātad papildus izdevumi... labāk naudu ieguldīt pašā auto...
un arī tas 1,8 20v turbo neliksies vieglāk kā VR6...

No savas pieredzes arī varu teikt ka VR6 atdzīvojas pēc 100km/h... un tiem kas uzskata ka 2,8 daudz tērē nav braukuši ar manu 2,0 audi...
kā arī ir vēl šāds variants http://www.ss.lv/msg/lv/transport/ca...-b3/neglo.html (gāzes nīdējiem neskatīt )

☠ tel.29421835
Margots nav forumā   Citēt
Vecs 12.01.2013, 00:51   #60
daargums
Jauniņais

daargumsLietotāja bilde

daargums .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
nu man vēl tas ir smagās pārdomās kādu vēlos, bet galvenais ir tas ka vēlos ko jaudīgāku un vienkāršāk īstenojamu (pagaidām) bet ganjau ar jūsu palīdzību tikšu pie galējās izvēles
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 08:07.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club