The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Modeļi > VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 11.01.2013, 23:06   #16
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Šis variants arī vis realakais jo parasti vis beidzās līdz nauda pietrūkst, jo kad atkal ir sakrāta nākama summa biežvien entuziasms pāriet tiku ka šis nav tas gadījums

sava loģika te vienalga ir:
1) jebkuru citu motoru vajag vel nopirkt tas ir 300-500+ ls
2) tad apitalka, tā visiem motoriem (ja taisa labi) plus/mīnus ir vienāda.

Bet ja tā padomā, ko var izdarīt par tiem 300-500 ls, īsti neko. Tikai sadalenes labas un jau no budžeta -250ls, zirneklis vel -150ls,... un visam tam, lai darbojās vajag kartīgi saregulētu motoru - tātad vadība + 300-400 ls

teiksim tā, es savam motoram, uztaisot tāmi sapratu ka lētāk būtu ielikt R36
ja grib lēti un labi, tad var turpināt gribēt.

ja to visu būvēšanu dara nesezonā tad visu to var nedaudz pavilkt garumā un izdevumi nešķiet tik lieli, jo laika ir daudz, un viss tiek iepirkts pamazām, nu kaut kā tā.
Vecs 11.01.2013, 23:06   #17
daargums
Jauniņais

daargumsLietotāja bilde

Reģistrācija: 13.05.2012
Dzinējs: 2.0 16v
Ziņas: 166
daargums .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Šis variants arī vis realakais jo parasti vis beidzās līdz nauda pietrūkst, jo kad atkal ir sakrāta nākama summa biežvien entuziasms pāriet tiku ka šis nav tas gadījums

sava loģika te vienalga ir:
1) jebkuru citu motoru vajag vel nopirkt tas ir 300-500+ ls
2) tad apitalka, tā visiem motoriem (ja taisa labi) plus/mīnus ir vienāda.

Bet ja tā padomā, ko var izdarīt par tiem 300-500 ls, īsti neko. Tikai sadalenes labas un jau no budžeta -250ls, zirneklis vel -150ls,... un visam tam, lai darbojās vajag kartīgi saregulētu motoru - tātad vadība + 300-400 ls

teiksim tā, es savam motoram, uztaisot tāmi sapratu ka lētāk būtu ielikt R36
Tu man liki aizdomāties, tas ir ļoti vilinoši bet ir viena problēma - finances bet vismaz tagad būs iemesls padomāt par to vairāk, saki man no kā ir tas 1.8 20v motors?
daargums nav forumā   Citēt
Vecs 11.01.2013, 23:07   #18
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no daargums
nu viena doma man arī bija rakstīt šeit lai apspriezties ar zinošiem cilvēkiem
Mani neklausies es tik pa visu pasauli, pa malām visu ko noklausos...

Pag, atcerējos vel vienu variantu:

tavs 2,0 16v + turbo

re kur Rom4ikam jau 372HP 440Nm

http://www.scirocco.lv/forum/showthread.php?t=197
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 11.01.2013, 23:07   #19
daargums
Jauniņais

daargumsLietotāja bilde

daargums .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Dony

ja to visu būvēšanu dara nesezonā tad visu to var nedaudz pavilkt garumā un izdevumi nešķiet tik lieli, jo laika ir daudz, un viss tiek iepirkts pamazām, nu kaut kā tā.
nu tas jau ir dabīgi kad naudu tērē pamazām liekas ka nav tik traki
Vecs 11.01.2013, 23:09   #20
daargums
Jauniņais

daargumsLietotāja bilde

daargums .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco

tavs 2,0 16v + turbo

nu es domāju ka drusku par traku priekš manis
Vecs 11.01.2013, 23:09   #21
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco

tavs 2,0 16v + turbo

s2.0 tak arī ir 16v T, viņš nekur nav sarakstījis kas viņam tur ir sabūvēts.?
Vecs 11.01.2013, 23:11   #22
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Dony

Pirmais pateikts 10-niekā, tā arī ir

un ar otro daļu arī pilnībā piekrītu. Galvenais ir pacietība un neatlaidība ! mums te daži 5-cus gadus auto būvē un nekas, neatmet ...būvē

jo liela laikā posmā var daudz vairāk laika un naudas tērēt projektam un rezultāts ir attiecīgs
Vecs 11.01.2013, 23:16   #23
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no daargums
Tu man liki aizdomāties, tas ir ļoti vilinoši bet ir viena problēma - finances bet vismaz tagad būs iemesls padomāt par to vairāk, saki man no kā ir tas 1.8 20v motors?

No jebkā kur tas motors stāv tāpat ka Tavā Corrado.

VW Golf mk4, Bītls, Škoda Oktavia I, Audi a3 laikam vel...

STOP, kamēr rakstīju atcerejos ----- R32, R36 !!!!!! der uz VR6 stiprinājumiem, maksā ap 1000 ls tikai, ar visiem vadiem, kompjiem, dažreiz par ar DSG kārbu. Tas ir daudz lētāk ne ka būvēt 250+ zs jaudīgu motoru to var apstiprināt jebkurš kas to darīja un paveica

...vienīgais tas ir ne tik interesanti nav mokoša procesa
Vecs 11.01.2013, 23:17   #24
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Dony
Ilmārs jau nopircis un laikam jau ielicis 1.8 20v Turbo
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 11.01.2013, 23:21   #25
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Pieiesim problēmai no otra gala. Tev ir amēram 500-1000Ls ko ieguldīt auto pašlaik? Ja nē - tad biku piekrāj lai varētu nopirkt/uztaisīt kapitālremontu/ swapot ar esošo dzinēju. Un prātīgākais variants pērkot motoru ir paņemt visu auto(sistu vai angli). Notirgojot liekās detaļas sanāks ka motors bezmaz par velti iegādāts.
Vecs 11.01.2013, 23:23   #26
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Dony
Tu gribēji teikt - bija

man putniņš viens atnesis ziņu ka zem haubes vel rudenī (vēlā) iemetās 1,8 20VT ar MS-su

es zinu kas tur bija sabūvēts, īstenība viens labs (budžeta) variants !

2.0 16v (9a) motors, divas blīves lai uztaisītu pareizi pakāpi priekš turbo. Turbīna no Saab benzinieka, un MS vadība (tas dargakais no visa, bet tomēr neviena sadedzināta motora) Un tā ka pats regulēja un pēc rezultāta netiecās tad MS izmaksāja tik cik pats maksāja bez maksām par regulēšanam. Tāpēc arī jauda nebīja nekāda liela, tad kad pielika biš lielāku kuleri ~ 170 zs un 250nm. Bet ikdienai ir vairāk ne ka nepieciešams, manuprāt. Un tajā paša laikā ar laiku (un naudas parādīšanos) var likt citu turbo, taisīt normālu dekompresiju un tt
Vecs 11.01.2013, 23:23   #27
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix
Ilmārs jau nopircis un laikam jau ielicis 1.8 20v Turbo
Eh, pārāk ilgi es rakstīju
Vecs 11.01.2013, 23:25   #28
daargums
Jauniņais

daargumsLietotāja bilde

daargums .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
No jebkā kur tas motors stāv tāpat ka Tavā Corrado.

VW Golf mk4, Bītls, Škoda Oktavia I, Audi a3 laikam vel...

STOP, kamēr rakstīju atcerejos ----- R32, R36 !!!!!! der uz VR6 stiprinājumiem, maksā ap 1000 ls tikai, ar visiem vadiem, kompjiem, dažreiz par ar DSG kārbu. Tas ir daudz lētāk ne ka būvēt 250+ zs jaudīgu motoru to var apstiprināt jebkurš kas to darīja un paveica

...vienīgais tas ir ne tik interesanti nav mokoša procesa
nu mani pagaidām biedē tas mokošais proces un tie 250+ man arī nav pagaidām vajadzīgi. Es kā vēl pagaidām tikai mācos man vajadzētu kautko vienkāršāku lai varētu tikai apgūt zināšanas, nevis uzreiz augstākā līmenī iet
Vecs 11.01.2013, 23:26   #29
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix
Pieiesim problēmai no otra gala. Tev ir amēram 500-1000Ls ko ieguldīt auto pašlaik? Ja nē - tad biku piekrāj lai varētu nopirkt/uztaisīt kapitālremontu/ swapot ar esošo dzinēju. Un prātīgākais variants pērkot motoru ir paņemt visu auto(sistu vai angli). Notirgojot liekās detaļas sanāks ka motors bezmaz par velti iegādāts.

Nezinu kāpēc bet cilvēki parasti sākumā liek jaudīgāku motoru, pēdējo naudu iztērē sodiem un degvielai un tad atceras ka: oj, man taču bremžu diski ir nodiluši un kluči pliki, un šaru sen bija jānomaina vaii.
Vecs 11.01.2013, 23:26   #30
Karlix

KarlixLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no daargums
nu mani pagaidām biedē tas mokošais proces un tie 250+ man arī nav pagaidām vajadzīgi. Es kā vēl pagaidām tikai mācos man vajadzētu kautko vienkāršāku lai varētu tikai apgūt zināšanas, nevis uzreiz augstākā līmenī iet
1.8T way to go!
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 07:06.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club