The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Modeļi > VW Corrado
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 14.01.2012, 15:43   #1
GoldFish
Jauniņais

Reģistrācija: 29.08.2011
Ziņas: 19
GoldFish .Neitrāls
Jautājums Corrado pirms iegādes jautājums.

Sveiki!
Man būtu jautājums.
Ko Jūs varat pastāstīt pa šo corrado -
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/ca...ado/gmlbj.html

Un šo te corrado -
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/ca...ado/hkljx.html

Vēlētos uzzināt no Jums, jo iegrāpties baigi ar negribās. Zinu, ka otrā corrada stāv jau ilgu laiku ss.lv tirgošanā.
GoldFish nav forumā   Citēt
Vecs 14.01.2012, 15:58   #2
Romat4
Vietējais

Romat4Lietotāja bilde

Reģistrācija: 24.12.2008
Dzinējs: 2,0 16v 9A
Ziņas: 845
Romat4 .Neitrāls
Noklusējot

Tas kas i kiršu krāsā. Tas ir automātsa, un tici man tev tas nepatiks uzreiz. Jo no savas pieredzes pateikšu kā tas ir murgs priekš corrado. Automāts neiet , un rij pārāk daudz degvielas. Ma sanāca tā ka ar automātu rija pa pilsētu 15-16Litrus, bet ar mehāniku tagat rij 10-11litrus. Manam corrado ir pārmesta ātrumkārba no automāta uz mehāniku.

Bet ka es dzirdēju par melno tad viņam esot kautkādas problemas ar to kā viņs iet. Precīzi nezinu.

Ja tomēr domā par automātu tad piezvani man vai pm uzraksti, un pastāstīšu kas un kā.
Romat4 nav forumā   Citēt
Vecs 14.01.2012, 17:08   #3
Val
Jauniņais

ValLietotāja bilde

Reģistrācija: 29.11.2009
Dzinējs: 5vt
Ziņas: 182
Val .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no GoldFish
Zinu, ka otrā corrada stāv jau ilgu laiku ss.lv tirgošanā.
Aizbrauc pārbaudi pats, droši vien kompresors pipec un kuram tādu mironi vajag?
Vecs 14.01.2012, 19:19   #4
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

ķiršu krasa, viņam slieksnis ta nesuudigi lociits
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 14.01.2012, 20:52   #5
GoldFish
Jauniņais

GoldFish .Neitrāls
Noklusējot

Nu, jā atomāts ritīgi sūdīgs variants.
Dārgi izmaksāja pārlikt no automāta uz mehānisko ?

Diezgan sūdīgi, ka tā sanāk, ka pašlaik nav īsti normālas corradas ko iegādāties, ja nu vienīgi nav 2000Ls uz rokas
Sūdigi man
Vecs 14.01.2012, 20:56   #6
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

man jau liekas ka 1000lv vērti Corrado, tur vispār nekas labs nevar arī būt
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 14.01.2012, 21:29   #7
kukiits
Jauniņais

Reģistrācija: 17.08.2011
Ziņas: 42
kukiits .Neitrāls
Noklusējot

Pa lielam ir tā, ka šis ir pieejams

Vecais wu-ryder corrado, ir tā, ka tgt ir arī ziemenes uz r15 orģināliem corrado diskiem, nesen ielikts cikts motors 2.0 16v, iepriekšējam šāles noklapēja. Nomainīti sīkumi, bukses un tā, skate līdz 10.2012

BET

cena 1600ls

Cena tāda, jo pašam patīk, ja līdz vasarai nepaņem, tad es paturu un pats braucu, corrado for life
kukiits nav forumā   Citēt
Vecs 14.01.2012, 21:57   #8
Romat4
Vietējais

Romat4Lietotāja bilde

Reģistrācija: 24.12.2008
Dzinējs: 2,0 16v 9A
Ziņas: 845
Romat4 .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no GoldFish
Nu, jā atomāts ritīgi sūdīgs variants.
Dārgi izmaksāja pārlikt no automāta uz mehānisko ?

Diezgan sūdīgi, ka tā sanāk, ka pašlaik nav īsti normālas corradas ko iegādāties, ja nu vienīgi nav 2000Ls uz rokas
Sūdigi man
Pārlikt automatu uz mehāniku sanāk ap 400Ls. Es to izdariju dēļ divām lietām, kā jau rakstiju 1. ne iet tā kā jāiet. 2. un galvenais tas ir degvielas patēriņš. Es paskaitiju man sanāk kā pa gadu atmaksāsies tā nauda. Bet tomēr ja meklēt corrado tad minimāli 1500Ls vajag lai paņemt normālu ekzemplāru, bet tik un tā vel kādus 300Ls turēt zanačkā lai saremontēt visādus sikumus, ja vajadzēs.
Romat4 nav forumā   Citēt
Vecs 15.01.2012, 02:51   #9
normunc
Lietotājs

normuncLietotāja bilde

Reģistrācija: 26.10.2006
Dzinējs: 2,0 16V.....Vems
Ziņas: 666
normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs normunc .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

To ķiršu sarkanu pavisam noteikti nē.
No defektiem kas redzams:
- labais spārns, slieksnis
- priekšas brille mīcīta, to atrast taisnu ir grūti (kas to zin kas zem tā vēl apakšā atklāsies)
- nav lūpa un visticamāk, ka arī restīte bampera apakšā, šrotā nav, bet jauni apmēram 40Ls+30Ls.

Melnajam vizuāli ir gaumes jautājums.
Man tās arkas nepatīk.
Ka nav tā, ka kilogramiem špakhteles tur saliktas.
normunc nav forumā   Citēt
Vecs 15.01.2012, 22:54   #10
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,699
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
man jau liekas ka 1000lv vērti Corrado, tur vispār nekas labs nevar arī būt

Es par savu nesūdzos
Vecs 15.01.2012, 23:16   #11
EVILemsy
Vietējais

EVILemsyLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2006
Dzinējs: 2,5 BENZIN
Ziņas: 2,811
EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Upitis
Es par savu nesūdzos
Tev vnk paveicies
Vecs 15.01.2012, 23:17   #12
EVILemsy
Vietējais

EVILemsyLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.12.2006
Dzinējs: 2,5 BENZIN
Ziņas: 2,811
EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija EVILemsy .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no normunc
To ķiršu sarkanu pavisam noteikti nē.
No defektiem kas redzams:
- labais spārns, slieksnis
- priekšas brille mīcīta, to atrast taisnu ir grūti (kas to zin kas zem tā vēl apakšā atklāsies)
- nav lūpa un visticamāk, ka arī restīte bampera apakšā, šrotā nav, bet jauni apmēram 40Ls+30Ls.

Melnajam vizuāli ir gaumes jautājums.
Man tās arkas nepatīk.
Ka nav tā, ka kilogramiem špakhteles tur saliktas.
Sarkano to4na nē
Un melno arii nee , jo taas arkas dzīvē izskatās drausmīgas
Vecs 15.01.2012, 23:18   #13
GoldFish
Jauniņais

GoldFish .Neitrāls
Noklusējot

Skaidrs! Paldies! Izskatās, ka pagaidām jānopērk quattro kāmer sadabūs naudu normālai corradai
Vecs 15.01.2012, 23:57   #14
Upitis
Kluba biedrs

UpitisLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.11.2009
Dzinējs: 2.0l ABA 16V
Ziņas: 2,699
Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Upitis . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Tam melnajam ja uzliktu attiecīga platuma diskus domājat arī sūdīgi izskatītos ? Piemēram Ciprusa desmitcollīgos
Vecs 16.01.2012, 00:16   #15
Drag
Kluba biedrs

DragLietotāja bilde

Reģistrācija: 22.06.2006
Dzinējs: 2.0 16V
Ziņas: 3,901
Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Drag . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Upitis
Tam melnajam ja uzliktu attiecīga platuma diskus domājat arī sūdīgi izskatītos ? Piemēram Ciprusa desmitcollīgos
nav 10mit ir tikai 9.5

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 19:15.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club