The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem > Mans VW Scirocco
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 28.07.2007, 23:11   #76
edzojum
Lietotājs

edzojumLietotāja bilde

Reģistrācija: 20.02.2006
Dzinējs: G60
Ziņas: 314
edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Lord
salonu ļoti vajag iztīrīt ķīmiskajā un pašu mašīnu pārkrāsot un uz likt smukus diskus R16
piki gruudiisu otrajaa scirocco, sitas tikai ikdienai
edzojum nav forumā   Citēt
Vecs 29.07.2007, 00:24   #77
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

labs otrs auto arii Scirocco

p.s. dzirkstele visdrizaak ka nav, mekle vainu aizdedzes babinas, vai sadalitaja kontaktos
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 09.08.2007, 10:02   #78
edzojum
Lietotājs

edzojumLietotāja bilde

edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi edzojum .Šo vārdu pazīst visi
Noklusējot

nu taa vakar visu dienu nocakareejos pie jaunaa scirocco, kaa uzsilst taa saak slaapt nost karbiki mainiju, filtrus mainiiju, no baakas bendzu padod,
nezinu ko veel paarbaudiit...
mos dzineejs ir aizgaajis ciet?
edzojum nav forumā   Citēt
Vecs 09.08.2007, 12:45   #79
Face
Vietējais

FaceLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.03.2007
Dzinējs: 2,0 8V 115zs
Ziņas: 1,721
Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Kā tas ir? Apmēram līdz cik grādiem uzsilst? Pie auksta motora normāli uzņem abarotus? Regulēji arī, cik es saprotu. Gumiju tuvāk pastījies, kas nāk starp kolektoru un karburatoru? Varbūt, kādu tu karburatoru liki viņa vietā, varbūt arī otrs kautko ne tā dara. Pasties, vai visas vakumtrubiņas ir veselas un pievienotas! Vispār mums te ir viens tāds, kas ar karburatoru braukā jau ilgāku laiku. Paprasi Cobrai, varbūt viņš zinās!
Vecs 11.08.2007, 23:00   #80
edzojum
Lietotājs

edzojumLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Face
Kā tas ir? Apmēram līdz cik grādiem uzsilst? Pie auksta motora normāli uzņem abarotus? Regulēji arī, cik es saprotu. Gumiju tuvāk pastījies, kas nāk starp kolektoru un karburatoru? Varbūt, kādu tu karburatoru liki viņa vietā, varbūt arī otrs kautko ne tā dara. Pasties, vai visas vakumtrubiņas ir veselas un pievienotas! Vispār mums te ir viens tāds, kas ar karburatoru braukā jau ilgāku laiku. Paprasi Cobrai, varbūt viņš zinās!
viskautko meeginaaju, nekaa
meeginaasu nomainiit suukni, man teica ka tas var nikoties kad uzsilst
Vecs 11.08.2007, 23:16   #81
Realmaven

Ziņas: n/a
Noklusējot

Es esmu tups kaa zaabaks bet nevar buut taa ka piemeeram nestraadaa suuknis kas dzeseshanas shkidrumu dzenaa pa motoru un vnk pie parkarshanas motors noslapst? ;P (ja kas nereecat pa maniim, no manis mehaanikis tikpat cik no Jums baleriinas) ;]]
  Citēt
Vecs 11.08.2007, 23:44   #82
edzojum
Lietotājs

edzojumLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Realmaven
Es esmu tups kaa zaabaks bet nevar buut taa ka piemeeram nestraadaa suuknis kas dzeseshanas shkidrumu dzenaa pa motoru un vnk pie parkarshanas motors noslapst? ;P (ja kas nereecat pa maniim, no manis mehaanikis tikpat cik no Jums baleriinas) ;]]
tiesaam nezinu
Vecs 12.08.2007, 11:26   #83
Face
Vietējais

FaceLietotāja bilde

Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Termostats? Man ar bija problēma ar veco benzīna sūkni. Tam iekšā tās membrānas bija vecas un sūknis nestrādāja kā nākas. Ja pirksi jaunu pumpi, ņem veco līdzi!
Vecs 01.12.2007, 20:29   #84
edzojum
Lietotājs

edzojumLietotāja bilde

Noklusējot

jautaajums! vai var gadiities ka scirocco modeljiem (piemeeram no gt un gtx) ir mazliet atskiriigi kapoti?es savam gt meeginu dabuut virsuu kapotu no gtx un nekaadi neizdodas noreguleet lai normaali aizveras kapots. jau divas dienas esmu nocakareejies un nervi vairs netur
Vecs 01.12.2007, 21:01   #85
Face
Vietējais

FaceLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no edzojum
jautaajums! vai var gadiities ka scirocco modeljiem (piemeeram no gt un gtx) ir mazliet atskiriigi kapoti?es savam gt meeginu dabuut virsuu kapotu no gtx un nekaadi neizdodas noreguleet lai normaali aizveras kapots. jau divas dienas esmu nocakareejies un nervi vairs netur
Ar ko gtx no gt atšķīrās. Kādi motori viņiem bija?
Vecs 01.12.2007, 21:15   #86
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Man domat ka atšķiribas nav nekadas, tur kada cita vaina, ne tik traki mistiska
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 01.12.2007, 23:42   #87
edzojum
Lietotājs

edzojumLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Face
Ar ko gtx no gt atšķīrās. Kādi motori viņiem bija?
gtx 1.8 un gt 1.6
Vecs 01.12.2007, 23:44   #88
edzojum
Lietotājs

edzojumLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Man domat ka atšķiribas nav nekadas, tur kada cita vaina, ne tik traki mistiska
nu skaidrs, buus jaasanjemaas un jaameegina veelreiz
Vecs 19.01.2008, 11:51   #89
VWPowered

Ziņas: n/a
Noklusējot

sweet scala
  Citēt
Vecs 04.02.2008, 21:00   #90
edzojum
Lietotājs

edzojumLietotāja bilde

Noklusējot

mazliet pajaucu!! nokrasoju arkas ar automastiku

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 04:32.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club