The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Pasākumi un sacensības > Scirocco kluba pasākumi > Scirocco Club Drag Challenge
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas
Vecs 24.04.2007, 23:34   #76
wu-ryder
Lietotājs

wu-ryderLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.09.2006
Dzinējs: 2.0 16v
Ziņas: 517
wu-ryder .Drīz kļūs pazīstams wu-ryder .Drīz kļūs pazīstams wu-ryder .Drīz kļūs pazīstams wu-ryder .Drīz kļūs pazīstams wu-ryder .Drīz kļūs pazīstams wu-ryder .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

aa, un no soviem vislabak palicis atminja sovs ar Binladena kjersanu Un Kalninu par vaditaju. Es bez ieksaam un ar jautru garatsavokli. A, taa, ja ipasi nepieversu uzmanibu uzvaretajam, man un daudziem citiem pajhebatj kas tur skrienas - bet ja vaditajs caur joku visu pasniedz, toc gribu redzet kads bija finish.

Sitaja draga kas bija, man labak patika sedet pie masinas un cept galu, neka luret masinas un klausities kkadus DEBILUS jokus, un tehnisko informaciju no sievietes, kas pasniedza info dzlezs veidaa.

Ja sis pasakums bus tads pats tisu makskeres cik vien atri var, jo nesedesu garlaicigia pasakuma (kaut ari samaksaju kkadu dalibas maksu, un nocakareju savu laiku), jo skatos reali, nav man tadas naudas, lai uzbuvetu auto, ar ko cinities par pirmo 3nieku - piedalos prieka pec, bet visu dienu nikt man galigi necepii, tad jau labak ar dzipu mezaa kokus pagazu.

Un tie, kas sekot dragreisiem LV zin, ka vadoso dalibnieku saraksts ir ar ljoti mazam izmainjaam, no vinjiem tiek gaiditi dazadi jaunumi, a, jaunie nespej ielausties

Poliuretāna bukses/atbalsti/flanči/sajūgi sīkāk http://www.sk-3b.lv sadaļa PRODUCTS
wu-ryder nav forumā   Citēt
Vecs 24.04.2007, 23:40   #77
Agnisr

Ziņas: n/a
Noklusējot

nu Opel Corsa paaris gados speeja pieveikt CRX`u, Eddza jau ar sogad blakus trijniekam ar saliidzinoshi mazaam izmaksaam!
  Citēt
Vecs 24.04.2007, 23:40   #78
Rihard

Noklusējot

shoreiz krietni lielaaks uzsvars uz aarzemju viesiem, nevis vieteejiem grandiem. un pasaakums nebuus veltiigs - buus kaudze ar lt skirokiem un koraadiem - vareesi papljaapaat un uzzinaat daudz jaunas lietas, ko visnotalj par labaakam cenaam var iegadaaties lt. nu shaubos, ka bus veltigs pasakums. pa joku to paarveerst ar nezinu vai ir veerts... tomer daudzi cilveki bus merojushi tiesham ljoti garu celju uz sho pasaakumu un ja te vienkaarshi notiks komeedija - nebuus iisti pareizi. domaajams ar vadiitaajiem gan viss buus ok shoreiz.
un par to trijnieku - nemaz tik nereaali nav... reku edzza jau visnotal tuvu nokluvis.
  Citēt
Vecs 24.04.2007, 23:45   #79
Lord

Noklusējot

Es te tā biki nesaprotu pasākumā piedalīsies tikai Scirocco un Corrado + viens Masarati? Vai arī citi drīkstēs paniekoties?

Un vēl man viens teorētisks jautājums - ar kādu koificientu tiks rēķināts, ja būs Turbo + NOS?
  Citēt
Vecs 25.04.2007, 00:03   #80
wu-ryder
Lietotājs

wu-ryderLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.09.2006
Dzinējs: 2.0 16v
Ziņas: 517
wu-ryder .Drīz kļūs pazīstams wu-ryder .Drīz kļūs pazīstams wu-ryder .Drīz kļūs pazīstams wu-ryder .Drīz kļūs pazīstams wu-ryder .Drīz kļūs pazīstams wu-ryder .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Nightwing
shoreiz krietni lielaaks uzsvars uz aarzemju viesiem, nevis vieteejiem grandiem. un pasaakums nebuus veltiigs - buus kaudze ar lt skirokiem un koraadiem - vareesi papljaapaat un uzzinaat daudz jaunas lietas, ko visnotalj par labaakam cenaam var iegadaaties lt. nu shaubos, ka bus veltigs pasakums. pa joku to paarveerst ar nezinu vai ir veerts... tomer daudzi cilveki bus merojushi tiesham ljoti garu celju uz sho pasaakumu un ja te vienkaarshi notiks komeedija - nebuus iisti pareizi. domaajams ar vadiitaajiem gan viss buus ok shoreiz.
un par to trijnieku - nemaz tik nereaali nav... reku edzza jau visnotal tuvu nokluvis.
Tu mani nepareizi saprati, nevar nostadit publiku miera stajaa un likt just lidz Neskuja publikai negribas aplaudeet utt, jaiekustina, bik jaizdabon smiekli, lai ir jautri, un jaspej pieverst uzmaniba braucejiem, tehniskiem sikumiem utt.

Un par to parunasanos, vlnc vinu zin, domaju, ka ipasi neveins nekko neteiks, vismaz no LV, jo cik esmu runajis, visi sez un klusee. Mb cittautiesi bus atvertaki.

Ceru, ka sparati manu domu, jo soreiz es biju galiga sokaa, un normali saslucis par visu to pasakumu

PROTAMS RPIEKS PAR SCIROCCO un par Corsu, es gaidiju visu laiku kad tas notiks

Poliuretāna bukses/atbalsti/flanči/sajūgi sīkāk http://www.sk-3b.lv sadaļa PRODUCTS
wu-ryder nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 09:15.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club