The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Pasākumi un sacensības > Scirocco kluba pasākumi > Scirocco Club Drag Challenge
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas
Vecs 09.03.2007, 15:13   #31
Rihard

Ziņas: n/a
Noklusējot

reku pa labi!
  Citēt
Vecs 09.03.2007, 15:23   #32
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Hmm, bet es domaju ka tas ir Pauls Timrods

neko nesaprotu vairs
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 09.03.2007, 15:31   #33
Rihard

Noklusējot

aa, nu jaa, tas ir pauls.
nu karo4 raxti googlee timrots un meklee atteelus pats!
  Citēt
Vecs 09.03.2007, 15:58   #34
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Ziņas: 8,906
NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Nightwing
aa, nu jaa, tas ir pauls.
nu karo4 raxti googlee timrots un meklee atteelus pats!
nu Jus te visu saputrojat
Vecs 09.03.2007, 16:07   #35
sebs
Vietējais

sebsLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.09.2006
Dzinējs: 2.9 Hartmann edition
Ziņas: 1,043
sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija
Noklusējot

Hmmm, biju domājis ka Ģirts Timrots varētu vadīt... Domā ka Pauls parakstīsies vadīt dragu?
Vecs 09.03.2007, 16:08   #36
Rihard

Noklusējot

kas ko saputroja? tas ir Pauls Timrots, a.k.a. Zebras vadiitaajs. Par otru Timrotu nezinu neko!
  Citēt
Vecs 09.03.2007, 16:08   #37
Rihard

Noklusējot

Karoch taa gadaas kad ir divi Timroti!
  Citēt
Vecs 09.03.2007, 16:22   #38
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt NIKA . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

nu tas pat labi ir, ka Timroti ir divi , jo ir konkurence un nav monopolijas tad izvelesimies letako Timrotu
Vecs 09.03.2007, 19:18   #39
Face
Vietējais

FaceLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.03.2007
Dzinējs: 2,0 8V 115zs
Ziņas: 1,721
Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Face . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

A var'but viņi viens otru atbalsta un ir kopējs monopols?
Face nav forumā   Citēt
Vecs 10.03.2007, 15:03   #40
S 2.0
Lietotājs

Reģistrācija: 13.06.2006
Dzinējs: 1,8 20v turbo
Ziņas: 350
S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties S 2.0 .Var paļauties
Noklusējot

Tikai lūdzu ne Timrotu - piedodiet bet viņš ir galīgs lohs! Tādas muļķības tajā Zebrā muld ka dažreiz es nožēloju ka esmu nejauši pat uz 5 sek Zebru ieslēdzis!!! Blodons vai kā viņu tur ir bik labāks bet ar reāli neko daudz nesajēdz. Vissakarīgākais no visiem ir tas kas kurš vada TV5 tos raidījumus par jauniem vāģiem un laikam arī WRC rallija apskatus! Pluss vēl ja viņi filmēs tad uzfilmēs to pasākumu tā ka nebūs kauns visai pasaulei rādīt!
S 2.0 nav forumā   Citēt
Vecs 10.03.2007, 16:13   #41
Rihard

Noklusējot

Ok, njemshu veeraa! Nu redzees, bij viens sakariigaaks un leetaaks pasaakuma vadiitaajs, bet to diez vai te daudzi paziis.
  Citēt
Vecs 10.03.2007, 16:39   #42
wu-ryder
Lietotājs

wu-ryderLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.09.2006
Dzinējs: 2.0 16v
Ziņas: 517
wu-ryder .Drīz kļūs pazīstams wu-ryder .Drīz kļūs pazīstams wu-ryder .Drīz kļūs pazīstams wu-ryder .Drīz kļūs pazīstams wu-ryder .Drīz kļūs pazīstams wu-ryder .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Nightwing
Ok, njemshu veeraa! Nu redzees, bij viens sakariigaaks un leetaaks pasaakuma vadiitaajs, bet to diez vai te daudzi paziis.
Manuprat nav svarigi cik daudz vinju pazist - vaditajs nav tas kurs pievelk skatitajus. Svariga ir humorizjuta, saprasana par to ko runaa, un vienkarsi speja valdiit par publiku. Un protams Mazdu nesaukt par Hondu utt. Man patikaas kad Kalnins (no Savadi gan) bija. Es saku godigi, norecos zils.

Poliuretāna bukses/atbalsti/flanči/sajūgi sīkāk http://www.sk-3b.lv sadaļa PRODUCTS
wu-ryder nav forumā   Citēt
Vecs 10.03.2007, 18:39   #43
sebs
Vietējais

sebsLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.09.2006
Dzinējs: 2.9 Hartmann edition
Ziņas: 1,043
sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija sebs .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no wu-ryder
Manuprat nav svarigi cik daudz vinju pazist - vaditajs nav tas kurs pievelk skatitajus. Svariga ir humorizjuta, saprasana par to ko runaa, un vienkarsi speja valdiit par publiku. Un protams Mazdu nesaukt par Hondu utt. Man patikaas kad Kalnins (no Savadi gan) bija. Es saku godigi, norecos zils.
Wu-ryders gribēja teikt ka vadītājam jābūt harizmātiskai personai, kā arī autolietu lietpratējam. Tam es pilnīgi piekrītu, bet jāatcerās ka vadītājiem jābūt diviem, lai pasākums pūtu piesātinātāks.
Vecs 10.03.2007, 19:40   #44
NIKA
Moderators/Kluba biedrs

NIKALietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no S 2.0
Tikai lūdzu ne Timrotu - piedodiet bet viņš ir galīgs lohs! Tādas muļķības tajā Zebrā muld ka dažreiz es nožēloju ka esmu nejauši pat uz 5 sek Zebru ieslēdzis!!! Blodons vai kā viņu tur ir bik labāks bet ar reāli neko daudz nesajēdz. Vissakarīgākais no visiem ir tas kas kurš vada TV5 tos raidījumus par jauniem vāģiem un laikam arī WRC rallija apskatus! Pluss vēl ja viņi filmēs tad uzfilmēs to pasākumu tā ka nebūs kauns visai pasaulei rādīt!
Runa laikam iet par Normudnu Avotiņu man ļoooooooooti patik ka viņš vada auto zinjas, dakaru un parejo , bet vel vairak man patik Hramcovs tur vispar cepuri nost žel tik, ka viņš lv valoda raidijumus nevada Par reklamu arii piekritu, TV5 operators labak uzņems tik cik vinji prasis atalgojumu no otras puses no pasakuma vaditajaatkariigs vai oasakums bus interesants Isak sakot, Rihards apdoma šito arii
Vecs 11.03.2007, 23:19   #45
Rihard

Noklusējot

nu tas ir skaidrs viss. peec 22. apriilja laidiisim reklaamu aaraa...
  Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 10:17.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club