The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 09.07.2014, 01:42   #1
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,080
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot sciroco ģimenes auto, iktienai - Jetta mk6.

Iespējams ka daži jau pamanīja, es ar niku uz darbu, atpakaļ, veikalu, brīvdienās visu laiku braucam ar Scirocco.

Tieši tā maijā beigās tika pārdot Polo.

Ilgi tika domāts par citu auto iegādi, pirmās domas bija skatīties uz Skoda Oktavia II RS TDI pusi (2006-2008.g.). Bet izpētot piedāvājumu, cenas, stāvokli un nobraukumu bija iegājuši strupceļā. Biedēja principā lieli nobraukumi un tieši sī gadu motora ne īpaši droša iesmidzināšanas sistēma - pjezo sprauslas.

Liktenis vai kas cits, grūti tagad pateikt, bet vel rudenī iepriekšējā gadā, savā atvaļinājumā, ar domu notestēt 1,4 TSI (122zs), kurš bieži atrodas Scirocco mk3 modelī es biju aizbraucis uz VW Centru Lidostā. Tur tāds motors nebija un es aizbraucu uz Krasta ielu.

Laipns pārdevējs, zinot to ka mani interesē tikai motora tests tomēr piedāvāja izbraukt ar esošo testa auto, Jetta 1,4 TSI un tieši ar 122 s motoru, bez pavadības, veselu stundu Atbraucu atpakaļ, atdevu auto.

Dinamika apmierināja, patēriņš (kuru es pārbaudīju faktiski, iepildot nobraukto daudzumu) - patīkami pārsteidza. Sarunā ar pārdevēju es izstāstīju ka pavasarī taisos pārdot Polo un domāju par jauna Scirocco (ka ikdienas auto) iegādi. Jā, man bija tāds sapnis

Atnāca pavasaris Polo sākumā negribēja pārdoties, tad pēkšņi, praktiski vienā dienā man ir pircējs uz Polo un zvans no VW Centa Labdien, kā jums veicās ar auto iegādi, un tt ...

Padomāju, iespējams liktenis un palūdzu, kad parādās kāds interesants piedāvājums ziņot man

Tika piedāvātas vairākas Jetta-s, bet vienai nebija krāsa kuru grebējam, otrai ne tas motors un tiešai atkal kaut kas nepatika )) tad pārdevējs apkopoja to kas mums nepatīk, uzzināja ko gribam un pēc kāda laiciņa tika piedāvāta Jetta, tādā krāsā ka gribam, ar tādu motoru kādu gribam un ar tām ekstram kuras vajadzēja, plus vairākas ekstras kuras nemaz nedomājam ka vajag ))

Cik sapratu bija liels pasūtījums un uz šo dillers dabūja labu cenu. Vienīga problēma - auto vel tiek ražots

Aizbraucam vel reiz apskatīt līdzīgas Jetta-s salonā, parēķinājam finansiālo daļu un sapratām, mēs varam viņu paņemt

Veicam iemaksu un sākam gaidīt

pagājuša nedēļa es uzzināju ka viņa ir Latvijā, centrālā noliktavā sazvanīju to pašu pārdevēju un sarunāju ka viņš zvanīs, tik tikko Jetta būs Krasta ielā, vel ar plēvi, putuplastiem un smieklīgiem kalpakiem uz lietiem diskiem

Tā es tiku pie pirmām bildēm

Piedodiet, negribēju īsti nevienam teikt. Visu laiku, arī tagad liekas ka es sapņoju

Auto ŠODIEN ir dabūts rokās, bet joprojām neesmu to sapratis .

Principā uzskatu ka mans sapnis ar Scirocco mk3 (kā ikdienas auto) ir piepildījis tas pats tikai ar 4-ram durvīm un milzīgu bagāžnieku

ok, ok, saprotu ka mānu sevi, bet galvenais ka esmu apmierināts un man tas auto patīk ne mazāk par sen kāroto Scirocco bet sapni lai paliek kur mēs bez viņiem
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 09.07.2014, 01:58   #2
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Aizmirsu, par cenu uzrakstīt Es negribu (nevaru) saukt ciparu bet varu pateikt ka tas bija diezgan mazs, var teikt apmēram tik pat cik nokomplektēta Dacia Sandero Stepwey

Šodien bija tā laimīga diena kad varējam savākt auto

un protams visu vakaru, pēc darba mēs pavadījām pie stūres

Par braukšanas prieku, reālu patēriņu, reālam apkopes izmaksām es noteikti rakstīšu vēlāk

Tagad jau sāka nākt miegs un nesaprotu vairāk ko rakstīt, tāpēc ielikšu labāk šodienas bildes

Vecs 09.07.2014, 08:13   #3
b3
Jauniņais

Reģistrācija: 07.02.2008
Ziņas: 142
b3 .Neitrāls
Noklusējot

WOW!

Nekas jau pavērsiens, smuka Jettiņa un vēl krāsa, kas tagad tieši ir modē, jaunajiem auto!

Lai labi ripo!
b3 nav forumā   Citēt
Vecs 09.07.2014, 08:20   #4
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,215
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Lai labi ripo!
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 09.07.2014, 08:25   #5
OZ
Vietējais

OZLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.01.2011
Dzinējs: 1.8 20VT+
Ziņas: 1,446
OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt OZ . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Skaists un labs auto, apsveicieni, lai labi ripo!

Prasās diskus un sēdināt joks,
OZ nav forumā   Citēt
Vecs 09.07.2014, 08:43   #6
EnS
Lietotājs

EnSLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.08.2009
Dzinējs: karbūzis
Ziņas: 363
EnS .Neitrāls
Noklusējot

Apsveicu!
EnS nav forumā   Citēt
Vecs 09.07.2014, 09:22   #7
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,365
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Tagad smukus diskus, seedinat un saregulet

Lai labi ripo
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 09.07.2014, 10:46   #8
Rom4iks
Kluba biedrs

Rom4iksLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.09.2006
Dzinējs: 2.0 16VT under construction
Ziņas: 2,785
Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams Rom4iks .Drīz kļūs pazīstams
Noklusējot

Lai labi ripo, prieks ka tikat pie jaunā auto
Vecs 09.07.2014, 11:01   #9
archijs
Vietējais

archijsLietotāja bilde

Reģistrācija: 18.03.2014
Ziņas: 1,170
archijs .Neitrāls
Noklusējot

Apsveicu ar auto, es no jauniem auto neko nesaprotu, bet ir VW un tas ir labi
archijs nav forumā   Citēt
Vecs 09.07.2014, 11:03   #10
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Paldies

Diski un vel viena rozīnīte ir plānos, bet sākumā jāpierod pie braukšanas ar tādu auto, riktīgi dīvaini

Jaudas pagaidām pietiek, ceru ka tā arī paliks
Vecs 09.07.2014, 11:06   #11
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no archijs
Apsveicu ar auto, es no jauniem auto neko nesaprotu, bet ir VW un tas ir labi

Paldies

Daudzi paziņas nesaprot izvēli, runā ka tagad ir citas markas topā, kas ir lētāk un uzticīgāk. Bet es vienmēr biju VW fans, ar to pietiek lai neizvēlētos kaut ko citu kam jau standartā nāk daudz vairāk navaroti. Man galvenais nav navaroti bet gan braukšanas prieks un notestējot to auto pirms pirkšanas es sapratu, ir ok VW ir VW
Vecs 09.07.2014, 12:44   #12
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,164
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Ļoti patīk šīs jettiņas! Lai labi ripo!
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 09.07.2014, 14:51   #13
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.07.2006
Ziņas: 3,706
Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties
Noklusējot

Apsveicu! Lai labi ripo!

Arī laprāt paņemtu kautko jaunu, bet finanses nevelk.
Vecs 09.07.2014, 14:53   #14
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.07.2006
Ziņas: 3,706
Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties
Noklusējot

Tā ir parasta baltā krāsa?
Vecs 09.07.2014, 16:10   #15
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Hakers
Tā ir parasta baltā krāsa?
Jā. Parastā, nav metalik vai perlamutrs
bet dzīvajā un uz bildēt pamanīju, ka tomēr mainās nedaudz atkarībā no apkārtējas vides
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 15:44.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club