The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Kas notiek ielās? > Notikumi ielās
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 21.12.2010, 10:13   #1
qwerty
Lietotājs

qwertyLietotāja bilde

Reģistrācija: 26.04.2009
Dzinējs: 2.0 16v 9A
Ziņas: 632
qwerty .Neitrāls
Noklusējot Nozagts G60 no cehijas!

in 07/2010 was stolen Corrado G60 from Czech Republic, city Frenstat po Radhostem
it was especially - used special parts on request from Germany, USA,...
damage is estimated at 20 000И
if you saw it let know
THAK´S for HELP

http://www.corradodatabase.com/forum... 05&page=last
Vecs 21.12.2010, 11:32   #2
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,110
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

01.08.2010 -> http://www.scirocco.lv/forum/showthread.php?t=4031

joprojam cer atrast ?
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 21.12.2010, 11:43   #3
qwerty
Lietotājs

qwertyLietotāja bilde

qwerty .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
01.08.2010 -> http://www.scirocco.lv/forum/showthread.php?t=4031

joprojam cer atrast ?

tā izskataas!
P.s es ar cereetu liidz peedeejam laikam!
Vecs 21.12.2010, 11:49   #4
cipruss
Vietējais

ciprussLietotāja bilde

Reģistrācija: 15.06.2006
Dzinējs: sulas paka
Ziņas: 1,129
cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi
Noklusējot

man liekas ka vinjsh jau ir izmainiic liidz nepaziishanai un shasijas nr parmetinaati ideaali... neticaas ka vinjsh ir sadaliits reizinaataajos...
Vecs 21.12.2010, 12:00   #5
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Ja es butu zaglis, redzot to ka viņu meklē (zinot viņa individualitāti) es viņu nodedzinātu un zel preses palaistu
Vecs 21.12.2010, 12:03   #6
qwerty
Lietotājs

qwertyLietotāja bilde

qwerty .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Ja es butu zaglis, redzot to ka viņu meklē (zinot viņa individualitāti) es viņu nodedzinātu un zel preses palaistu

nu nu es shaubos ka Tu spētu vinjam uguni pielaist! driizaak atstaatu kkur un patc noshautos!
Vecs 21.12.2010, 12:07   #7
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no qwerty
nu nu es shaubos ka Tu spētu vinjam uguni pielaist! driizaak atstaatu kkur un patc noshautos!
Ja
Vecs 21.12.2010, 14:45   #8
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

es būtu zaglis, pieteiktos par atradēju un cerētu uz sulīgu atlīdzību.
Vecs 21.12.2010, 16:35   #9
cipruss
Vietējais

ciprussLietotāja bilde

cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi cipruss .Šo vārdu pazīst visi
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Dony
es būtu zaglis, pieteiktos par atradēju un cerētu uz sulīgu atlīdzību.
jaa njemot veera ja saimnieks buutu totaals mudaks
Vecs 21.12.2010, 16:54   #10
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,894
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Auto bija nebraucams - bez dzineeja.
Par laimi shis auto tika atrasts, kaut ari ar bojajumiem, tacu ir atpakalj pie saimnieka.
Vecs 21.12.2010, 17:13   #11
cipruss
Vietējais

ciprussLietotāja bilde

Noklusējot

super
Vecs 21.12.2010, 19:00   #12
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Scirocco GTX
Auto bija nebraucams - bez dzineeja.
Par laimi shis auto tika atrasts, kaut ari ar bojajumiem, tacu ir atpakalj pie saimnieka.
Tados gadijumos kad atrodas vienmēr interese sīkakie sīkumi, ka atrada, kas nozaga, kapec nozaga...

nav kaut kas minēts no ta visa
Vecs 21.12.2010, 19:31   #13
Scirocco GTX
Kluba biedrs

Scirocco GTXLietotāja bilde

Reģistrācija: 16.05.2006
Dzinējs: GT2 16v ITB Stroker
Ziņas: 4,894
Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs Scirocco GTX .Labs sarunu biedrs
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Tados gadijumos kad atrodas vienmēr interese sīkakie sīkumi, ka atrada, kas nozaga, kapec nozaga...

nav kaut kas minēts no ta visa
Diemzeel nav es ar gribejo ko taadu samekleet, bet nu veel jau vakars nav klaat, varbuut izdosies

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 05:53.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club