The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Forums un mājās lapa > Ierosinājumi, jautājumi un foruma jaunumi
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 15.01.2014, 23:58   #211
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,073
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

man uz viena tā paša datora dažreiz tā ir, citreiz vis ok )))
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 16.01.2014, 10:28   #212
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.07.2006
Ziņas: 3,706
Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties
Noklusējot

Jau sen forumu šķirstu Chrom un Firefox un nekādu gļuku nav!
Vecs 17.02.2014, 19:08   #213
evucite
Lady

evuciteLietotāja bilde

Reģistrācija: 07.06.2007
Ziņas: 1,776
evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

un vispār man forums gļuko - visu laiku saka ka nepareiza parole un tad ievadot otreiz viss ir ok
Vecs 17.02.2014, 21:58   #214
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no evucite
un vispār man forums gļuko - visu laiku saka ka nepareiza parole un tad ievadot otreiz viss ir ok
Kads parlūks tiek lietots? Vai jauninājumi palūkam ir? Iztukšo saglabāto paroli, ja tāda ir. Iztukšo pārlūka keshu.
Vecs 17.02.2014, 22:04   #215
evucite
Lady

evuciteLietotāja bilde

evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt evucite . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Hakers
Kads parlūks tiek lietots? Vai jauninājumi palūkam ir? Iztukšo saglabāto paroli, ja tāda ir. Iztukšo pārlūka keshu.
Google chrome, jauninajumi ir visu laiku, nesen jau tukšoju visas paroles
Vecs 17.02.2014, 22:25   #216
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no evucite
Google chrome, jauninajumi ir visu laiku, nesen jau tukšoju visas paroles
Es darbā izmantoju chrome, neesu novērojis šādu gļuku, tur ir iestatīts, ka atverot forumu, atceras mani un nav nekādu problēmu. Nav kautkas aizgājis greizi ar cepumiem (cookie)?
Vecs 17.02.2014, 22:26   #217
evucite
Lady

evuciteLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Hakers
Es darbā izmantoju chrome, neesu novērojis šādu gļuku, tur ir iestatīts, ka atverot forumu, atceras mani un nav nekādu problēmu. Nav kautkas aizgājis greizi ar cepumiem (cookie)?
Rīt ieslēgšu datoru un paskatīšos vēlreiz
Vecs 08.02.2017, 12:50   #218
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Visiem forumā "Jaunas ziņas" neiet, vai tikai man ?
Vecs 08.02.2017, 13:52   #219
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.09.2011
Ziņas: 5,546
Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco

Cerams ka tikai Tev... Man itkā iet...

☠ tel.29421835
Margots nav forumā   Citēt
Vecs 08.02.2017, 14:03   #220
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Margots
Cerams ka tikai Tev... Man itkā iet...

Tev Chrome, mazilla, firefox ?
Vecs 08.02.2017, 14:28   #221
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Margots . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Tev Chrome, mazilla, firefox ?

Es izmantoju tādu ērmu par kuru maz kurš ir dzirdējis... CometBird

☠ tel.29421835
Vecs 08.02.2017, 14:37   #222
Margots
Kluba draugs

MargotsLietotāja bilde

Noklusējot

Google Chrome iet viss kā vajag, uz Mozilla Firefox poga Jaunas ziņas itkā strādā, bet neparāda neko, itkā jaunu ziņu nav...

☠ tel.29421835
Vecs 08.02.2017, 14:43   #223
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Margots
Google Chrome iet viss kā vajag, uz Mozilla Firefox poga Jaunas ziņas itkā strādā, bet neparāda neko, itkā jaunu ziņu nav...

Man šis gadijums

ok, paldies par info
Vecs 09.02.2017, 10:26   #224
Holo
Vietējais

HoloLietotāja bilde

Reģistrācija: 11.12.2006
Ziņas: 2,058
Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Holo . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Man ar lielāko ties neiet, dažas dienas iepriekš gāja un tad atkal negāja. Lietoju Google chrome

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 21:03.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club