The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Citas lietas > Par visu
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Atbilde

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 28.04.2015, 19:58   #346
Menn
Vietējais

MennLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.01.2008
Dzinējs: M50B20TU
Ziņas: 2,280
Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties Menn .Var paļauties
Noklusējot

Pirmais uz leju,pārējie uz augšu Protams ja nav kāds trases spridzeklis,kā bija manā gadijumā
To uzreiz pārtaisiju atpakaļ
Un manuprāt ar 600cc tev pilnīgi jāpietiek
Menn nav forumā   Citēt
Vecs 28.04.2015, 21:32   #347
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,081
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

labāk ir kad ir cik cilindri?
sciroco nav forumā   Citēt
Vecs 28.04.2015, 22:32   #348
kaspars
Vietējais

kasparsLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.07.2006
Dzinējs: ļoti labs
Ziņas: 3,623
kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija
Noklusējot

Negribu ne ar vienu strīdēties.
Vienam R6 40tk būs nekas, citam kapusvētki.

Manuprāt, koptam, uzpasētam, 4cilindru mocim pie 40tk būtu jāmaina eļļa, kolotkas, un riepas un nevis šāles, kloķenes un bloki.

Viss atkarīgs no iepriekšējo saimnieku veselā saprāta.

Cita lieta, ja brauc trasē, protams.

Ilgmār,
Ieteikt citam moci, manuprāt, nav iespējams. Tikai un vienīgi meklēt iespēju izbraukt ar dažādiem.

Pilsētai un ielai man ļoti simpatizē jaunie KTM 390cm3 agregāti. Mīnuss - cena.
Joprojām, pieturos pie pārliecības, ka pilsētā nav nekā labāka (un sāpīgāka) par supermoto.

Tāpat kā nebūs nekā praktiskāka par enduro. Kolēģis arī ikdienā (ne tikai brīvdienās pa mežiem un ceļojumos) ekspluatē BMW F800gs. Kolosāls dampis. Vnk super.

Utt

Baiks pilsētai neder. Vnk neder. Būtu mana teikšana - aizliegtu ar likumu baikus uz koplietošanas ceļiem

Ak, jā.. vēl jau ir opcija lielie rolleri. 125cm3 un līdzīgi. Kādreiz tādus rīkus uztvēru ar smīnu, bet šobrīd neatteiktos ar tādu braukt uz darbu

Because I'm just so damn fucking fantastic. Probably I have a huge knob too
kaspars nav forumā   Citēt
Vecs 28.04.2015, 22:48   #349
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,172
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no kaspars
Ak, jā.. vēl jau ir opcija lielie rolleri. 125cm3 un līdzīgi. Kādreiz tādus rīkus uztvēru ar smīnu, bet šobrīd neatteiktos ar tādu braukt uz darbu
Man ir Honda PCX 125cm 2,5-3l uz 100km. Max ātrums ap 107km/h. Super ekonomiski, priekš darba ideāli
Danenbergs nav forumā   Citēt
Vecs 28.04.2015, 22:58   #350
kaspars
Vietējais

kasparsLietotāja bilde

Reģistrācija: 01.07.2006
Dzinējs: ļoti labs
Ziņas: 3,623
kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija kaspars .Laba reputācija
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Danenbergs
Man ir Honda PCX 125cm 2,5-3l uz 100km. Max ātrums ap 107km/h. Super ekonomiski, priekš darba ideāli

Ideāli
Piesakos uz testa braucienu

Because I'm just so damn fucking fantastic. Probably I have a huge knob too
kaspars nav forumā   Citēt
Vecs 29.04.2015, 00:09   #351
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no kaspars

Manuprāt, koptam, uzpasētam, 4cilindru mocim pie 40tk būtu jāmaina eļļa, kolotkas, un riepas un nevis šāles, kloķenes un bloki.

Ilgmār,
Ieteikt citam moci, manuprāt, nav iespējams. Tikai un vienīgi meklēt iespēju izbraukt ar dažādiem.

Pilsētai un ielai man ļoti simpatizē jaunie KTM 390cm3 agregāti. Mīnuss - cena.
Joprojām, pieturos pie pārliecības, ka pilsētā nav nekā labāka (un sāpīgāka) par supermoto.

Tāpat kā nebūs nekā praktiskāka par enduro. Kolēģis arī ikdienā (ne tikai brīvdienās pa mežiem un ceļojumos) ekspluatē BMW F800gs. Kolosāls dampis. Vnk super.

...

Tam es pilnīgi piekrītu, ieteikt ir grūti, katrs ieteiks to kas pašam patīk bet gaumes visiem dažādas

Būtu interesanti palasīt pieredzējušo moto īpašnieku stāstus. Noteikti katrs ir sācis ar kaut ko un beigās nonācis pie kaut kā.. Kāpēc, kas patika kas ne, kur ar to moci ir interesanti braukt kur neērti, ar kuru moci tagad pats ieteiktu sākt un tt Domāju ka šosejniekiem noteikti arī ir savs pielietojums atkarībā no tā, nepieredzējušiem, kā es, iespējams būtu vieglāk izdomāt savu pirmo moci
Vecs 29.04.2015, 00:42   #352
semigallss
Vietējais

semigallssLietotāja bilde

Reģistrācija: 27.02.2011
Dzinējs: EJ253
Ziņas: 3,003
semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no kaspars
Ideāli
Piesakos uz testa braucienu
vari ieskriet pie manis darbā un iznomāt tādu pašam arī tīri ok tas rolleris liekās, lai arī pats esmu uz supermoto pusi...

par tiem tehniskajiem stāvokļiem un resursu tiešām nevar precīzi pateikt neko, jo braukts tiek dažādi, eļļas maiņu intervali ir dažādi, tāpat arī eļļas kvalitātes utt. 40k tik tiešām normāli uzpasetam mocim nav nekas.. ir redzeti arī aparāti ar tuvu pie 100k bez jebkādiem vērienīgajiem remontiem. diemžēl ir redzeti arī kur pa 10k jau liekas brīnums ka tas dzinējs vispār vel kustās... mocis ir jāskatās uz vietas, jātestē, jāklausās, jājūt. vislabāk pērkot moci ņemt līdzi kādu zinošu cilvēku, tad iespēja nopirkt pareizo aparātu ir lielāka.. pats otro gadu tagad strādaju ar močiem un vel neesmu līdz galam sapratis kā kuram motoram ir jāstrādā
Vecs 29.04.2015, 00:47   #353
semigallss
Vietējais

semigallssLietotāja bilde

Reģistrācija: 27.02.2011
Dzinējs: EJ253
Ziņas: 3,003
semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no sciroco
Tam es pilnīgi piekrītu, ieteikt ir grūti, katrs ieteiks to kas pašam patīk bet gaumes visiem dažādas

Būtu interesanti palasīt pieredzējušo moto īpašnieku stāstus. Noteikti katrs ir sācis ar kaut ko un beigās nonācis pie kaut kā.. Kāpēc, kas patika kas ne, kur ar to moci ir interesanti braukt kur neērti, ar kuru moci tagad pats ieteiktu sākt un tt Domāju ka šosejniekiem noteikti arī ir savs pielietojums atkarībā no tā, nepieredzējušiem, kā es, iespējams būtu vieglāk izdomāt savu pirmo moci
nevajag tev šosejnieku pilsētā ļoti nogurdinoši braukt ar tādu. klasika ir drīzākais variants. pārsvara ar to arī visi sāk. vai ja patīk un ir tuvumā meži, tad enduro būs labākais izklaides braucamais. tiem gan diemžēl parasti ir vairak visādu defektu, jo nu.. tiek ar viņiem braukts un cik saprotu, tad jauns moto netiek izskatīts kā variants, bet tiekai lietots par normālu ciparu...
Vecs 29.04.2015, 08:16   #354
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,215
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Ērts un garlaicīgs pilsētas braucamais
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/m...rs/bgddkh.html
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 29.04.2015, 08:23   #355
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,215
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Es jau ieteiktu ar šādu izbraukt (var sarunāt ar mani)
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/m...nda/idkln.html
Karlix nav forumā   Citēt
Vecs 29.04.2015, 10:30   #356
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 20.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,369
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no kaspars

Tad man ļoti gribētos zināt, no kādiem kopšas apstākļiem šis populārais defekts ir atkarīgs.... Par spīti visam, man atkal ir R6

Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 29.04.2015, 11:11   #357
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Karlix
Es jau ieteiktu ar šādu izbraukt (var sarunāt ar mani)
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/m...nda/idkln.html

Paldies par testa piedāvājumu, bet man noteikti vel jāpārbauda pie instruktora vai vel māku braukt ar baiku

Nezinu vai gribēsies motoroleri kad A kategorija būs kabatā
Vecs 29.04.2015, 11:24   #358
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 20.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,369
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Sākumā izdomā ko Tu gribi, viens pats vēju ķert vai kopā ar sievu. Divātā tālu ar baiku nav nekāds kaifs, un mantas ar necik nepaņemsi līdzi.

Kā ārī ātruma diapazons ļoti atšķiras, nu nevar ar baiku braukt pēc noteikumiem
Melnais nav forumā   Citēt
Vecs 29.04.2015, 11:28   #359
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Noklusējot

Baiks noteikti ne. Tas ir tāpat kā Ferrari, patīk skatīties uz viņa bet pašam negribās.

Vai sieva brauks līdz to vel nezinu es savos 13 gados pabraucu, viņa vispār ne

Un gribu es noteikti sākt ar A kat iegūšanu var būt par to laiku kaut kas noskaidrosies

cik saprotu ir pieejamas moču nomas ?
Vecs 29.04.2015, 21:22   #360
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,172
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Melnais
Tad man ļoti gribētos zināt, no kādiem kopšas apstākļiem šis populārais defekts ir atkarīgs.... Par spīti visam, man atkal ir R6

Neuzsildīts motors, spīdzināts uzreiz? Ražotāja defekts
Danenbergs nav forumā   Citēt
Atbilde

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 10:17.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club