The Scirocco&Corrado Forum  

Atpakaļ   The Scirocco&Corrado Forum > Latvijas Scirocco klubs > Par mūsējiem
Lietotājs
Parole
Reģistrācija Biežāk uzdotie jautājumi Lietotāji Kalendārs Meklēt Jaunas ziņas Atzīmēt forumus kā izlasītus

Slēgta tēma

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Vecs 10.08.2014, 21:21   #1
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,187
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot Danenberga ziemas kaplis

Tuvojas ziema un šogad beidzot esmu nobriedis iegādāties otru auto. Ziemas auto. Radās divas lieliskas iespējas kuras abas izmantoju un apvienošu Sievastēvs piedāvāja mk2 86 gada Golfu (1.6l karburators). Šim auto Anitas ģimenē ir liela vēsture, tādēļ gribu tieši šim Golfam dot otro elpu. Golfiņu rīt pārrakstīsim.

Golfiņam nepieciešami metināšanas darbi. Sākumā bija doma par 1.6D eko braucamo, bet tad parādījās Karlixa passāts ar 9A motoru un 02A kārbu un to izdomāju arī paņemt + vēl vienu galvu. Golfā tiks likts šis motors, kārba un piekare + disku bremzes. Pabraukšu arī kādā ziemas gonkā
Nolēmu izmantot izdevību un iegādājos Karlixa 89 gada 16V Passātu. Diemžēl motoram 4 cilindrā nebija kompresija - 2,7 Bar. Pārējos trijos ~12.5 Bar.
Šodien noravējām galvu. Uztaisīju šķidruma testiņu, bet liekas ka galva nemaz nav tik slikta. Vizuāli gan paskats nekāds. Drošvien ņemsim ārā virzuli un tad jau redzēs. Cilindri it kā izskatās labi Ielikšu pāris bildes.

4. cilindrs.

Pirmā degkamera pa kreisi ir 4. cil.
Danenbergs nav forumā  
Vecs 10.08.2014, 23:02   #2
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Cerams, ka pietiks ar gredzenu maiņu.
Karlix nav forumā  
Vecs 10.08.2014, 23:06   #3
Raimlee
Vietējais

RaimleeLietotāja bilde

Reģistrācija: 08.10.2012
Dzinējs: VR6
Ziņas: 1,905
Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties
Noklusējot

Vecīt, ir tikai viens jautājums, nah to visu? Kāda jēga ja tev ir ideāls 2,9 vr6 un ķip ģimenes a3? Kāpēc tos lūžņus pērc?
Raimlee nav forumā  
Vecs 10.08.2014, 23:52   #4
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

lai veicas, bet nesaprotu priekš kam tas viss vajadzīgs toties tu esi labs cilvēks, 2vus vīrus atbrīvoji no lūžņiem. ar ko vadīsi savu 16v, kdžetu, vai kas cits liksies virsū.?
Vecs 11.08.2014, 00:12   #5
Danenbergs
Kluba draugs

DanenbergsLietotāja bilde

Reģistrācija: 12.02.2010
Dzinējs: 2.0 TDI
Ziņas: 4,187
Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Danenbergs . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Man laikam patīk lūžņi A3 ir Anitai. Man arī uz darbu jātiek. Abiem darbs 10km no Saldus un katam uz savu pusi. Pagaišgad Anita mani vadāja, bet bija baigi neerti un besīgi. Passātu ceru atpelnīt pārdodot detaļas. Golfam paliks mehāniskā šprice. Ja neizdosies viņu normāli palaist, tad domāšu tālāk.
Danenbergs nav forumā  
Vecs 11.08.2014, 00:16   #6
Raimlee
Vietējais

RaimleeLietotāja bilde

Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties Raimlee .Ar tādu reputāciju var lepoties
Noklusējot

Nu nez, baigais bizness tev nesanāks ar to pastēti ! saku no pieredzes, došinieks ar tāds noiets etaps, nu lai veicas.
Raimlee nav forumā  
Vecs 11.08.2014, 00:39   #7
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

man ir daily b3 audi ar ke jetronic, nu besī man tas mēsls, atgāzes, brīvgaita un patēriņš regulējās pats par sevi reizi 2vās nedēlās jāpadauza pa šprici un viss nostabilizējās. kdžets ir tika drusku labāks, jāsekso ar spiedina regulātoru un ņemot vērā, ka tas pasāts ir atstāvējis, gan jau ka sprauslas būs jāmaina..
Vecs 11.08.2014, 01:06   #8
archijs
Vietējais

archijsLietotāja bilde

Reģistrācija: 18.03.2014
Ziņas: 1,176
archijs .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Raimlee
Vecīt, ir tikai viens jautājums, nah to visu? Kāda jēga ja tev ir ideāls 2,9 vr6 un ķip ģimenes a3? Kāpēc tos lūžņus pērc?

Raimlee, Tu vsp lasi ko cilvēks raksta? Izskatās ka kko izlasi starp rindiņām un uzreiz bliez savu negatīvismu ārā.
Diezvai ar Corrado ir prāta darbs braukt ziemā. A3 ir sieviņas auto, un, gan Corrado gan A3 būtu trakoti slimi likt trasē, tapēc Raimlē, "nah" tik stulbi jautājumi?
archijs nav forumā  
Vecs 11.08.2014, 08:57   #9
semigallss
Vietējais

semigallssLietotāja bilde

Reģistrācija: 27.02.2011
Dzinējs: EJ253
Ziņas: 3,004
semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt semigallss . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

yee, 16v golfs. pašam ir doma tādu transplantāciju veikt. un cik manīts, tad tie otrie golfiņi pavisam neslikti ejot!
Vecs 11.08.2014, 09:50   #10
Melnais
Kluba biedrs

MelnaisLietotāja bilde

Reģistrācija: 19.11.2009
Dzinējs: 1.8T (remaped)
Ziņas: 3,369
Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Melnais . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Tiem kam, skrūvēšana nav vaļas prieks diez vai sapratīs, be nu malacis

P.s. kā man tā ir sanācis, ka dzīvē nevienam auto nav bijusi meh. šprice
Melnais nav forumā  
Vecs 11.08.2014, 10:12   #11
Hakers
Kluba biedrs/Admin

HakersLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.07.2006
Ziņas: 3,712
Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties Hakers .Var paļauties
Noklusējot

Tikai nemarinē, ziema vairs nav aiz kalniem!
Vecs 11.08.2014, 11:31   #12
Raimlee
Vietējais

RaimleeLietotāja bilde

Noklusējot

Citēt:
Ziņa no archijs
Raimlee, Tu vsp lasi ko cilvēks raksta? Izskatās ka kko izlasi starp rindiņām un uzreiz bliez savu negatīvismu ārā.
Diezvai ar Corrado ir prāta darbs braukt ziemā. A3 ir sieviņas auto, un, gan Corrado gan A3 būtu trakoti slimi likt trasē, tapēc Raimlē, "nah" tik stulbi jautājumi?

Es visu saprotu, tu tik nebrauc man te virsū ok!
Raimlee nav forumā  
Vecs 11.08.2014, 12:23   #13
archijs
Vietējais

archijsLietotāja bilde

Reģistrācija: 18.03.2014
Ziņas: 1,176
archijs .Neitrāls
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Raimlee
Nu tad izvēlies vārdus ko lietot, uzreiz nav jāsauc viss par lūžņiem, it īpaši neredzot auto stāvokli.
P.s Mk2 man ir jūtīga tēma, un nepatīk, ka viņus sauc par lūžņiem...
Ok, spams no manas puses, pardon
archijs nav forumā  
Vecs 11.08.2014, 12:29   #14
Raimlee
Vietējais

RaimleeLietotāja bilde

Noklusējot

Stāvoklis ir acīm redzams, Danenberg, taisi ātrāk to ziemas kapli, lai var redzēt darbībā
Raimlee nav forumā  
Vecs 11.08.2014, 17:12   #15
Karlix
Administrators/Kluba biedrs

KarlixLietotāja bilde

Reģistrācija: 02.12.2006
Dzinējs: 2.2 D-Cat
Ziņas: 7,218
Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt Karlix . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no Raimlee
Dziesma tēmā
Spam Off
Karlix nav forumā  
Slēgta tēma

Šeit ir: 1 (lietotāji - 0 , ciemiņi - 1)

Tēmas opcijas Meklēt tēmā
Meklēt tēmā:

Paplašināta meklēšana

Ziņojuma noteikumi
Jūs ne drīkstat sākt jaunas tēmas
Jūs nedrīkstat atbildēt
Jūs nedrīkstat pievienot pielikumus
Jūs ne drīkstat labot savus ziņojumus

BB-kodi Iesl.
Smailiņi Iesl.
[IMG] kods Iesl.
HTML kods Izsl.
Pāriet uz citu forumu

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 19:00.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club