Rādīt ziņu atsevišķi
Vecs 12.12.2011, 23:50   #58
EVILDony
Vietējais

EVILDonyLietotāja bilde

Reģistrācija: 14.07.2006
Dzinējs: 2.0
Ziņas: 4,142
EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt EVILDony . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Citēt:
Ziņa no b3
Nu tad jau ideāli, Citadele pāris dienās pacelsies vēl nebijušos augstumos un tad jau klāt būs tās pircējs un kad valsts Citadeli pārdos, ko tad atkal darīs, tie kas tagad pārbēga uz turieni - pārsvarā pensionāri?
būtībā visi ko šodien redzēju bankā bija pensiki, daži izņem sakrātās pensijas citi ver vaļā kontu un mēģina izņrm vai skaita uz ārzemēm to nodrošināto summu ko valsts kompensē par krājbanku, citi no swedbank dara ko līdzīgu, nu kaut kā tā, bet banka noslogota tā kārtīgi, interesējos vai man pazvanīs kad varu iet pakaļ jaunajai kartei, bet man atbildēja ka viņiem nav laika apzvanīt visus dēl visa augstāk minētā...