Rādīt ziņu atsevišķi
Vecs 16.02.2008, 23:58   #15
sciroco
Admin/Kluba prezidents

scirocoLietotāja bilde

Reģistrācija: 17.02.2006
Dzinējs: 2.0 16V|193zs|222nm
Ziņas: 13,081
sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt sciroco . Tādu reputāciju nevar apšaubīt
Noklusējot

Ja, tehniskaja apskate tiešam gaja jauki, dažreiz man liekas ka baigi kasas, bet es neko, kas bus tas būs, bet šodienas kratišana man izveda no pacietibas.

1.ko atrada lampas laku un Co, tad ilgi un citigi (reizes 4) rausija roceni un aizm. bremzes vis bija ok, bet bija neuzreiz vienadi, tas laikam gribeja dabuut iedegušo lampiņu uz stenda, vareja redzeet ka mēģin izspiest lai ir slikt rezultats bet beigad bremzes tik pietrinušas un paradija idealu rezultatu (no stavešana bija absurbejuši laikam)

tad nakamais, lifts goda vards, kadas 20 min, kratija kratija, skatijas petija, iztaustija kratot vissu ko vienmer parbauda un tadas lietas ko man nekad neskatijas, staigaja bakstija griidu, blin šo es visvairak ciest nevaru

rezultata džekam īsti nebija kur piekasities, paris punkti ko ceru jau nakam nedeļ salabot

P.S. Smekligakais ka viņš nepamanija :
-super skaļo klusinataju (kas ir izdedzis un man garaža no viņa ausis kriit ciet )
-un to ka viņš ir piesiets ar motora siksnu ko nepamanit, ņemot verā to cik skaļš viņš ir
-to ka ir aluminija paklaiņi kas ir liegts

Bet kas bija pirms Tehniskas, wot tur gan es dabuju pasvīst
Vis ka nakas, numura salidzinašana, tad augšā kasse, tad 2 st. reģistracija, sagaidam savu kartu, un BAC parsteigums

TRUKST 1 PAPĪRS , bez kura es nevaru reģistret auto, uz papira jabūt pardeveja parakstam (kurš atrodas Vācija) un firmas, kura savaca auto

Bija tads šoks ka visi plani ir pa galam nu neko, izdomajam ka katrai problemai ir savs risinajums) sakuma zvaniju uz DE, dzheks neatbild, tad zvaniju tai firmai, tas ar
un tad pedejo reizi mēģinot sazvanit to firmu, dabuju klausule AĻO un gari nestastot izdevas visu sarunat, aizbraucu uz Tukumu un fiksi atpakaļ ar papīru uz CSDD lai paspet dabūt svaigi uzražotu veco labo DL-9177 un lai paspetu neIziet TA

Taka rezultats tads ka auto tagad pilnvertigs LV pilsonis (pagaidam bez TA)
sciroco nav forumā   Citēt