The Scirocco&Corrado Forum

The Scirocco&Corrado Forum (http://www.scirocco.lv/forum/index.php)
-   Par mūsējiem (http://www.scirocco.lv/forum/forumdisplay.php?f=3)
-   -   sciroco ģimenes auto, iktienai - Jetta mk6. (http://www.scirocco.lv/forum/showthread.php?t=7527)

sciroco 09.07.2014 01:42

sciroco ģimenes auto, iktienai - Jetta mk6.

Iespējams ka daži jau pamanīja, es ar niku uz darbu, atpakaļ, veikalu, brīvdienās visu laiku braucam ar Scirocco.

Tieši tā :) maijā beigās tika pārdot Polo. 8)

Ilgi tika domāts par citu auto iegādi, pirmās domas bija skatīties uz Skoda Oktavia II RS TDI pusi (2006-2008.g.). Bet izpētot piedāvājumu, cenas, stāvokli un nobraukumu bija iegājuši strupceļā. Biedēja principā lieli nobraukumi un tieši sī gadu motora ne īpaši droša iesmidzināšanas sistēma - pjezo sprauslas.

Liktenis vai kas cits, grūti tagad pateikt, bet vel rudenī iepriekšējā gadā, savā atvaļinājumā, ar domu notestēt 1,4 TSI (122zs), kurš bieži atrodas Scirocco mk3 modelī es biju aizbraucis uz VW Centru Lidostā. Tur tāds motors nebija un es aizbraucu uz Krasta ielu.

Laipns pārdevējs, zinot to ka mani interesē tikai motora tests tomēr piedāvāja izbraukt ar esošo testa auto, Jetta 1,4 TSI un tieši ar 122 s motoru, bez pavadības, veselu stundu :) Atbraucu atpakaļ, atdevu auto.

Dinamika apmierināja, patēriņš (kuru es pārbaudīju faktiski, iepildot nobraukto daudzumu) - patīkami pārsteidza. Sarunā ar pārdevēju es izstāstīju ka pavasarī taisos pārdot Polo un domāju par jauna Scirocco (ka ikdienas auto) iegādi. Jā, man bija tāds sapnis :)

Atnāca pavasaris :) Polo sākumā negribēja pārdoties, tad pēkšņi, praktiski vienā dienā man ir pircējs uz Polo un zvans no VW Centa :) Labdien, kā jums veicās ar auto iegādi, un tt ...

Padomāju, iespējams liktenis un palūdzu, kad parādās kāds interesants piedāvājums ziņot man :)

Tika piedāvātas vairākas Jetta-s, bet vienai nebija krāsa kuru grebējam, otrai ne tas motors un tiešai atkal kaut kas nepatika )) tad pārdevējs apkopoja to kas mums nepatīk, uzzināja ko gribam un pēc kāda laiciņa tika piedāvāta Jetta, tādā krāsā ka gribam, ar tādu motoru kādu gribam un ar tām ekstram kuras vajadzēja, plus vairākas ekstras kuras nemaz nedomājam ka vajag ))

Cik sapratu bija liels pasūtījums un uz šo dillers dabūja labu cenu. Vienīga problēma - auto vel tiek ražots :D :)

Aizbraucam vel reiz apskatīt līdzīgas Jetta-s salonā, parēķinājam finansiālo daļu un sapratām, mēs varam viņu paņemt :)

Veicam iemaksu un sākam gaidīt :)

pagājuša nedēļa es uzzināju ka viņa ir Latvijā, centrālā noliktavā :) sazvanīju to pašu pārdevēju un sarunāju ka viņš zvanīs, tik tikko Jetta būs Krasta ielā, vel ar plēvi, putuplastiem un smieklīgiem kalpakiem uz lietiem diskiem :D

Tā es tiku pie pirmām bildēm :)

Piedodiet, negribēju īsti nevienam teikt.:k Visu laiku, arī tagad liekas ka es sapņoju :k

Auto ŠODIEN ir dabūts rokās, bet joprojām neesmu to sapratis .

Principā uzskatu ka mans sapnis ar Scirocco mk3 (kā ikdienas auto) ir piepildījis :D tas pats tikai ar 4-ram durvīm un milzīgu bagāžnieku :D

ok, ok, saprotu ka mānu sevi, bet galvenais ka esmu apmierināts un man tas auto patīk ne mazāk par sen kāroto Scirocco :) bet sapni lai paliek :D kur mēs bez viņiem :D

sciroco 09.07.2014 01:58

Aizmirsu, par cenu uzrakstīt :17: Es negribu (nevaru) saukt ciparu bet varu pateikt ka tas bija diezgan mazs, var teikt apmēram tik pat cik nokomplektēta Dacia Sandero Stepwey :)

Šodien bija tā laimīga diena kad varējam savākt auto :)

un protams visu vakaru, pēc darba mēs pavadījām pie stūres :)

Par braukšanas prieku, reālu patēriņu, reālam apkopes izmaksām es noteikti rakstīšu vēlāk :)

Tagad jau sāka nākt miegs un nesaprotu vairāk ko rakstīt, tāpēc ielikšu labāk šodienas bildes :)

b3 09.07.2014 08:13

WOW! :O

Nekas jau pavērsiens, smuka Jettiņa :) un vēl krāsa, kas tagad tieši ir modē, jaunajiem auto!

Lai labi ripo! ;)

Karlix 09.07.2014 08:20

Lai labi ripo!

OZ 09.07.2014 08:25

Skaists un labs auto, apsveicieni, lai labi ripo! :ok

Prasās diskus un sēdināt :D joks,

EnS 09.07.2014 08:43

Apsveicu! :O :ok

Melnais 09.07.2014 09:22

Tagad smukus diskus, seedinat un saregulet :D

Lai labi ripo ;)

Rom4iks 09.07.2014 10:46

Lai labi ripo, prieks ka tikat pie jaunā auto :)

archijs 09.07.2014 11:01

Apsveicu ar auto, es no jauniem auto neko nesaprotu, bet ir VW un tas ir labi :)

sciroco 09.07.2014 11:03

Paldies :)

Diski un vel viena rozīnīte ir plānos, bet sākumā jāpierod pie braukšanas ar tādu auto, riktīgi dīvaini :k

Jaudas pagaidām pietiek, ceru ka tā arī paliks :D

sciroco 09.07.2014 11:06

Citēt:

Ziņa no archijs
Apsveicu ar auto, es no jauniem auto neko nesaprotu, bet ir VW un tas ir labi :)

Paldies :)

Daudzi paziņas nesaprot izvēli, runā ka tagad ir citas markas topā, kas ir lētāk un uzticīgāk. Bet es vienmēr biju VW fans, ar to pietiek lai neizvēlētos kaut ko citu kam jau standartā nāk daudz vairāk navaroti. Man galvenais nav navaroti bet gan braukšanas prieks :) un notestējot to auto pirms pirkšanas es sapratu, ir ok :D VW ir VW :)

Danenbergs 09.07.2014 12:44

Ļoti patīk šīs jettiņas! Lai labi ripo!

Hakers 09.07.2014 14:51

Apsveicu! Lai labi ripo!

Arī laprāt paņemtu kautko jaunu, bet finanses nevelk. :(

Hakers 09.07.2014 14:53

Tā ir parasta baltā krāsa?

sciroco 09.07.2014 16:10

Citēt:

Ziņa no Hakers
Tā ir parasta baltā krāsa?

Jā. Parastā, nav metalik vai perlamutrs :)
bet dzīvajā un uz bildēt pamanīju, ka tomēr mainās nedaudz atkarībā no apkārtējas vides :)

Visi laiki ir norādīti GMT +4. Pašreizējais laiks ir : 19:51.

Kontakti: infoscirocco.lv     © 2003 - 2014 The SCIROCCO Club